Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 8

Pelės bėgioja kosmose ant paleistos kompanijos „SpaceX“ raketos korpuso?

Raketa-nešėja Falcon 9, kompanijos SpaceX sėkmingai iškėlė į orbitą 60 palydovų Starlink. Į orbitą paleisti palydovai bus išdėstyti 290 km aukštyje ir užtikrins prieigą prie labai greito interneto.

Falcon 9 startavo sausio 6d., 21:19 valandą, vietos laiku. Jos vadinamas pirmas laiptelis, kuris jau buvo naudotas tris kartus anksčiau, nusileido Atlanto vandenyne ant plūduriuojančios platformos „Of Coure I Still Love You“.

Bet sąmokslo teorijų šalininkai pastebėjo vaizdo įraše, kamera buvo pritvirtinta prie raketos, bėgiojančias peles atvirame kosmose. Kas tai? Feikas, sutrikimas Matricos (teigiama, kad mes gyvename matricoje, kur mūsų veiksmai yra suplanuoti iš anksto) arba iš viso jokio raketos paleidimo nebuvo, ir visa tai tik dirbtine imitacija.

Kaip pelės gali išgyventi tokiomis sąlygomis? Milžiniška temperatūra, oro srovės pasipriešinimas, o orbitoje visiškas vakuumas ar tai užmaskuoti ateiviai, pelės mutantai, kaip filme „Galaktikos gidas“. O dar geriau gal orbitoje galima kvėpuoti... tai kyla klausymas, kas mums meluoja?

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.01.2020 laikas 22:21 Smegenų kraujagyslių valymas juodų kmynų aliejumi: paprastas receptas

Rytuose, apie juodąjį kmyną sako: „Gydo viską, išskyrus mirtį“... Mes siūlome veiksmingą ir paprastą priemonę, skirta valyti smegenų kraujagysles.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 21:20 Operos vaiduoklis: piktadarybė meilės vardan
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 20:52 Po juoda vėliava tikros ledi

Yra manoma, kad piratavimas – tai rūsčių vyrų privilegija. Yra išlikę daugybė pasakojimų, legendų apie bekraščius vandenynus skrodžiančius laivus, kuriuose plaikstėsi juoda piratų burė, ir apie nesuskaičiuojamus lobius, kuriuos piratai paslėpė negyvenamose salelėse. Pasirodo, kad piratų lai...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:59 Šokiruojanti virėjo išpažintis: kur „viskas yra įskaičiuota“ arba eilinis melas

Vienas virėjas, kuris dirba „Viskas yra įskaičiuota“ viešbučių sistemoje, nusprendė atskleisti kelias pagrindinias viešbučių gudrybes.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:45 Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų
Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.

Skaityti daugiau