Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 20

Liaudis pataria: seni geri receptai sąnarių gydymui

Nesūdyti lašiniai

Greitas ir pigus variantas – nesūdytų lašinukų gabalas, kuris apdengs visą skaudamą kelio, alkūnės ar riešo plotą. Reikia laikyti tol, kol lašinių riekelė suplonės, skausmas turėtų praeiti. Jeigu nepraėjo, pakartokite tą kompresą.

Lašiniai ištraukia iš sąnario šlapimo druskas.

receptai, sąnariai, sąnarių gydymas, liaudiški patarimai, sveikata

Įvairios vonelės

Jeigu nuolat maudžia sąnarius atsigulus vakare ir negalite užmigti, prieš miegą darykite voneles su karštu vandeniu ir soda: 1 litras vandens, valgomas šaukštas su kaupu sodos. Galite kojas mirkyti aukštame kibire ar vonelėje, arba atsisėsti į vonią, kad apsemtų kelius. Tokia sodos procedūra tiks visam kūnui. Jeigu nėra reikiamų sąlygų, nėra vonios, galima daryti kompresus vis pridedant karštą kompresą su sodos tirpalu ir laikyti kuo ilgiau, iki 45 min. Svarbu stebėti, kad kompresas neatauštų.

Labai gerai veikia ir ramina vonios su terpentinu.

Džiovintus paparčio lapus užplikykite verdančiu vandeniu, po pusvalandžio perkošę supilkite į vonią. Tokia vonia gydo sąnarius, podagros skausmus.

Receptas su želatina

Tai receptas, kuris padės kenčiantiems sąnarių skausmus. Receptas gautas iš Rusijos liaudies medicinos centro.

Nusipirkite paprastos, bet rupios gelsvos spalvos želatinos. Vakare į ketvirtį stiklinės su lediniu vandeniu, arba sultimis, suberiate du arbatinius šaukštelius želatinos (be kaupo, apie 5 g.). Išmaišote ir paliekate iki ryto, kad išbrinktų ir ištirptų.

Ryte pakaitinkite, kad ištirptų, bet neužvirinkite (kaip ruošiama želatina, tikiuosi, žinote visi). Gerkite ant tuščio skrandžio. Galite pagardinti bet kokiomis sultimis, kad būtų skaniau.

Veikia tikrai nuostabiai išbandyta daugelio žmonių, kas skundėsi kojų, nugaros, kaklo skausmais – tiesiog skausmo nebejaučia!

Kursas – mėnuo. Po metų – pakartoti.

Receptas su kiaušinio lukštais

Stiprinkite kaulus kiaušinių lukštais. Neišmeskite vištų kiaušinių lukštų, geriau tiks naminių vištų kiaušinių lukštai. Prieš pramušdami kiaušinius, būtinai nuplaukite juos soda. Iš vidaus išplėškite kiaušinio lukšto plėvelę. Kiaušinių lukštus reikia išdžiovinti. Kai išdžius, taps traškūs. Tuomet sumalkite kavamale. Po pusę arbatinio šaukštelio kiaušinių lukštų miltų- prarykite kas dieną pusvalandį prieš pusryčius užsigerdami vandeniu, arba sumaltų lukštų dėkite į košes, barstykite ant varškės, naudokite taip, kaip jums geriau ir skaniau. Tokiu būdu gydote sąnarius ir kalciu aprūpinate savo kaulus.

Toks paprastas kompleksas bus nepakeičiamas jokiais vaistais – tai greitoji pagalba jūsų sąnariams ir kaulams.

Gydymą tęskite nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Receptas su juodo ridiko žieve

Juodo ridiko žievę nulupkite plačiu sluoksniu, kad galėtumėte pridėti kompresą prie skaudamų sąnarių ar kelių. Pirmą kartą laikykite 5 min., kitą kartą – 6–7 min., ir taip iki 15–20 min., kol pripras sąnarys. Skausmą nuima garantuotai.

Juodo ridiko žievė ištraukia iš sąnarių šlapimo druskas.

Receptas su šviežia žuvimi

Susikaupusias šlapimo druskas gerai ištraukia šviežios žuvies kompresai. Nakčiai apvyniokite surambėjusius kauliukus, skaudamas vietas ar sąnarius žuvies mėsa, galite dėti su oda, nes oda geriau prilimpa prie medžiagos ir tvirčiau laikosi.

Žuvies odą nulupkite taip, kad dar liktų daug žuvies mėsos. Tą pusę, kur žuvies mėsa, dėkite ant skaudamų vietų, apdėkite medžiagos gabalu ir apvyniokite maistine plėvele. Laikykite per naktį, ryte atiduokite katinui. Jeigu jo neturite, išmeskite. Kitą vakarą reikės kito gabalo žuvies. Žuvį galite pirkti parduotuvėse. Tiks bet kokia šviežia (tik jokiu būdu ne sūdyta ir ne rūkyta) žuvis.

Žuvis efektyviai naikina iškilusių kojų kauliukus.

Tikiuosi, supratote, kad, vieną kartą uždėjus kurį nors kompresą, skausmas pareis, bet neišgydys.

Norint pasveikti, kompresus ir vaistus reikia vartoti kas vakarą nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių žiūrint, kiek pažeisti jūsų sąnariai.

Jeigu kam nors netiks kuris nors kompresas ir pajusite dirginimą ir skausmą, tuoj pat nutraukite gydymą.

Vartodami geriamus vaistus ir naudodami kompresus, tinkamus tai pačiai ligai gydyti, greičiau pasveiksite.

Šaltinis: sirvis.lt

BŪKITE SVEIKI!

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar