Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.2K) Komentarų: (0) (13.03.2018 - 20:06)

Receptas nuo užsikimšusių arterijų, padidėjusio kraujospūdžio ir blogo cholesterolio!

Stebuklas priemonė! Vartokite šią priemonę po 4 šaukštas kiekvieną rytą šio gėrimo ir jūs atsisveikinsite su užsikimšusiomis arterijomis, padidėjusiu kraujospūdžio ir blogo cholesterolio!

kraujagyslės, petražolės, cholesterolis, soda, arterijos, sveikata

Jei nesumažinsite aukšto kraujo spaudimo ir didelio cholesterolio kiekio laiku, tai gali sukelti rimtų sveikatos problemų kurios gali bū net mirtinos.

Šis paprastas natūralus gėrimas išvalys jūsų arterijas, sumažins kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį bei veiksmingai užkirs kelią širdies ir kraujagyslių ligoms.

Štai, kaip jį pasigaminti, jums reikės:

  • 5-6 petražolių saujeles;
  • 12 puodelių vandens;
  • 1 kg citrinų;
  • kepimo sodos pakuotę.

Paruošimas:

Supilkite vandenį į puodą ir sušildykite. Tuo pačiu metu gerai nuplaukite citrinas ir supjaustykite jas, tada sudėkite į verdantį vandenį. Įberkite taip pat kepimo sodos ir leiskite mišiniui atvėsti valandą.
Tada supjaustykite petražoles ir įdėkite į mišinį, vėl ant mažos ugnies troškinkite kelias valandas. Baigę, supilkite skystį į stiklinį butelį ir laikykite jį šaldytuve. Sirupo pakanka 20 dienų.

Kiekvieną rytą suvartokite po 4 šaukštus šio sirupo ir visos širdies kraujagyslių problemos bus išspręstos!

Receptas nuo užsikimšusių arterijų, padidėjusio kraujospūdžio ir blogo cholesterolio!


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: cholesterolis, sveikatos patarimai, Soda, arterijos, kraujagyslės, petražolės

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar