Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (654) Komentarų: (0) (07.05.2018 - 08:49)

Sausas šampūnas: kaip pasidaryti sausą šampūną namuose

Jeigu ketinate šią priemonę gamintis namuose, joje nebus nereikalingos chemijos. Toks šampūnas nedirgina galvos odos dangalų, o tik švariai nuvalo plaukus. Sausas šampūnas nepakeičiamas keliaujant arba sergant, kai nėra galimybės paprastai išsiplauti galvą. Grūdinių kultūrų ekstraktai (būtent jie ir yra sausų šampūnų pagrindas) gerai sugeria nešvarumus ir riebalų perteklių, esantį ant plaukų paviršiaus. Plaukai tampa švarūs be vandens – tai paprasta, patogu ir gana efektyvu. Beje, sausą šampūną patogiau naudoti trumpiems plaukams. Prižiūrint ilgus, gali kilti keblumų, kadangi šią priemonę bus gana sudėtinga pašalinti.

grožio patarimai, šampūnas, sausas šampūnas, sauso šampūno gamyba

Kaip veikia sausas šampūnas?

Tokios priemonės sudėtyje būna medžiagų, kurios labai gerai sugeria riebalus – dėl šios priežasties plaukai atrodo kaip išplauti, švarūs. Paprastai sausų šampūnų pagrindą sudaro kukurūzų, ryžių arba avižų dalelės, yra ir papildomų absorbentų. Žinoma, pirktiniuose šampūnuose neapsieinama be kvapiklių ir aromatinių medžiagų.

Kaip pasidaryti sausą šampūną namuose?

Pirmas receptas. Vidutinio ilgumo plaukams sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą rupaus malimo miltų ir 1 arbatinį šaukštelį druskos. Šį šampūną, kaip, beje, ir bet kurį kitą, patogu laikyti druskinėje su didelėmis skylutėmis arba indelyje nuo talko.

Antras receptas. Šampūno pagrindas – kukurūzų miltai. Sumaišykite po 1 arbatinį šaukštelį šių miltų, našlaičių šaknų miltelių ir maltų migdolų.

Trečias receptas. 2 valgomuosius šaukštus sėlenų sumaišykite su 1 valgomuoju šaukštu garstyčių miltelių.

Ketvirtas receptas. 2 valgomuosius šaukštus smulkintų avižinių kruopų sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu sodos.

Penktas receptas. 3 valgomuosius šaukštus kviečių sėlenų sumaišykite su 1 šaukštu ajerų šaknų miltelių ir 1 arbatiniu šaukšteliu susmulkintos sausos lakišių žolės.

Šeštas receptas. 1–2 valgomuosius šaukštus molio (mėlynojo, baltojo arba žaliojo) sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu talko arba sodos.

Septintas receptas. 2 valgomuosius šaukštus krakmolo sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu vaikiškos pudros.

Kaip naudoti sausą šampūną?

Naudojimas gana paprastas. Visa, ką reikia padaryti – tai užberti šampūną ant plaukų, gerai pamasažuoti galvos odą ir tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį. Palaukti kelias minutes, kad sugertų riebalus, ir pašalinti. Padaryti tai taip pat paprasta: tiesiog patrinkite plaukus rankšluosčiu ir kruopščiai iššukuokite. Jeigu jūsų plaukai ilgi, savaime suprantama, bus sudėtingiau, tai užtruks ilgiau.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar