Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.1K) Komentarų: (0) (25.04.2018 - 18:20)

Ši šaknis pašalina uždegimą, skausmą keliuose ir daugiau, geriau... nei Ibuprofenas

Atkreipkite dėmesį!

sveikatos patarimai, vaistas nuo skausmo, ibuprofenas, skausmas

Ši šaknis yra geriau už Ibuprofeną, nes ji pašalina uždegimą, skausmą keliuose ir daug daugiau, ir geriau. Ciberžolė - tai prieskonis, kuri paskutiniu metu tapo populiari.

Moksliniuose tyrimuose buvo nustatyta, kad ši priemonė yra efektyvesnė ir mažiau toksiška priemonė, nei ibuprofenas, kuris kovoja su kelio skausmais, kurį sukelia osteoartritas.

Dauguma žmonių, kurie serga raumenų skausmu ir uždegimu, labai dažnai vartoja Ibuprofeną, skausmui malšinti. Tiesą sakant, šis analgetikas yra labiausiai pasaulyje naudojamas vaistas tokio tipo skausmui malšinti.

Kalbant apie šalutinį poveikį, buvo padaryta išvada, kad grupė tų, kurie vartojo Ibuprofeną, turėjo antrinių reakcijų, tokių, kaip rūgštingumą ir galvos skausmus; o tie, kurie vartojo ciberžolę, buvo patenkinti rezultatais ir neturėjo antrinio šalutinio poveikio.

Ciberžolės receptas

Nors ciberžolė yra labai universali priemonė, kurią galima vartoti įvairiuose receptuose ir kokteiliuose, neabejotinai geriausias pasirinkimas yra ciberžolės arbata.

Ingredientai:

  • 2 šaukštai tarkuotos šviežios ciberžolės šaknies arba 1 arbatinį šaukštelį maltos ciberžolės;
  • 1 litras vandens;
  • medus;
  • citrina.

Kaip pagaminti?

Užvirkite vandenį, tada įdėkite ciberžolės. Jei naudojate tarkuotą ciberžolę, palikite ją ant ugnies dar 15 ar 20 minučių. Jei ciberžolė turite miltelių pavidalu, virkite tik 10 minučių. Kai priemonė bus paruošta, perkoškite sieteliu, pridėkite citrinos ir medaus. Arbatą vartojama karšta.

Lik sveikas, skausme!

Ši šaknis pašalina uždegimą, skausmą keliuose ir daugiau, geriau...

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: sąnariai, vaistas nuo skausmo, liaudies receptas, sveikatos patarimai, ciberžolė, gydymas, skausmas, ibuprofenas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar