Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.9K) Komentarų: (0) (08.04.2018 - 16:04)

Šis receptas padės sustiprinti kaulus ir sąnarius, atsikratyti skausmą bei uždegimą!

Ši priemonė buvo išbandyta jau senai, jo veiksmingumą patvirtino daugelis žmonių, kurie naudojo šį receptą.

sąnariai, kaulai, receptas, vaistai, sveikata. www.paranormal.lt

Šis receptas yra labai efektyvus, pašalins, bet kokį skausmą ir jį galite pasigaminti namuose. Po šio recepto panaudojimo, skausmas išnyks, tarsi jo niekada nebūtų buvę.

Šios priemonės sudėtyje yra stiprus analgetikas, kuris turi antioksidantų ir priešuždegiminių savybių, jame daugybę naudingų maistinių medžiagų, daug kalcio, magnio, mineralų, kurie sustiprina kaulus ir organizmo audinius.

Receptas!

Norėdami pasigaminti, jums reikės:

  • morkos (3 vienetai);
  • migdolų pieno (250 ml);
  • ciberžolės miltelių (1 šaukštas);
  • imbiero (1 šaukštas);
  • bičių medaus.

Paruošimas ir naudojimas

Pirmiausia reikia nuplauti morkas ir supjaustyti į gabalėlius. Po to sudėkite migdolų pieną, morkas, ciberžolę ir imbierą į maišytuvą ir sumalkite iki vientisos masės. Vėliau galite jeigu norite vaistą pasaldinti medumi.

Šis gėrimas turėtų būti vartojamas iš lėto, galite padalinti į 2 porcijas, dienai: pusę gėrimo vartokite ryte, o antrą dalį - po pietų. Jūs turite, šią procedūrą pakartoti 3 kartus per savaitę, jeigu norite atsikratyti skausmo ir uždegimo, taip pat pagerinti savo kaulų būklę.

Šis receptas padės sustiprinti kaulus ir sąnarius, atsikratyti skausmą bei uždegimą!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar