Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 25

Soda ir medus. Priešvėžinis receptas, kuris medikams kelią juoką

Tik 3 arbatiniai šaukšteliai per dieną per mėnesį!

Idėja sumaišyti maistinę sodą su klevų sirupu ar medumi atrodo keista todėl, kad mes žinome, kad vėžinės ląstelės maitinasi cukrumi. Bet šiuo atveju cukrus veikia visai kitaip.

Vėžinės ląstelės nesugebės panaudoti cukraus tolimesniam savo augimui, todėl kad maistinė soda visiškai jas neutralizuos. Medus ar klevų sirupas skirtingai veikia vėžines ląsteles (kurios sunaudoja 15 kartų daugiau gliukozės palyginus su sveikomis ląstelėmis). Medus ir soda pateks į vėžinės ląstelės vidų ir naikins ją.

Ingredientai:

  • maistinė soda
  • klevų sirupas ar medus

Paruošimo būdas:

Sumaišykite vieną dalį maistinės sodos su trimis dalimis klevų sirupo ar medaus. Sumaišykite ingredientus taip kruopščiai, kad gautųsi vienalytis mišinys. Ruoškite mišinį ant lėtos ugnies apie 10 min. Priemonė paruošta!

Vartojimo būdas:

Būtina suvartoti 3 arbatinius šaukštelius šios priemonės visos dienos bėgyje. Kurso trukmė 1 mėn. Šios terapijos metu jums bus būtina vengti bet kokios rūšies mėsos, cukraus ir miltinių gaminių vartojimo.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar