Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 30

Ko negalima ir ką galima dėti ant stalo naujais 2020 Žiurkės metais?

2020-ieji — Baltos Metalinės žiurkės metai —tai bus naujų pradėjimų metai. Žiurkė atneša naujas galimybes, naujus santykius ir progas.

Pagal Kinų kalendorių naujieji metai prasidės 2020 metų sausio 25 dieną, o baigsis 2021 metų vasario 11 dieną. Žiurkė – pirmasis iš 12-os kinų gyvūnų kalendoriaus ciklų, todėl jos metai ir yra laikomi atsinaujinimų metais.

Norint, kad metai būtų sėkmingi, į šventinį meniu rekomenduojama įtraukti tai, ką mėgsta Žiurkė (riešutus ir visas sūrio rūšis), o taip pat apsivilkti savo geriausius drabužius ir papuošalus, nes 2020 metų šeimininkė mėgsta turtą, prabangą ir subtilumą.

O štai kokius produktus nerekomenduojama dėti ant stalo, kad Žiurkė nesupyktų:

Jautienos patiekalai.

Esmė tame, kad Jaučio ženklas yra Žiurkės draugas. Tai gali įžeisti metų šeimininkę.

Želatina.

Dėl tos pačios priežasties reikia vengti ir želė desertų, nes juk želatinas gaminamas, naudojant stambiųjų raguočių ragus, kremzles ir sausgysles.

Kvepiantys sūriai ir rauginti produktai.

Laikoma, kad visos žiurkės mėgsta sūrį, bet aštrūs kvapai šiems gyvūnams nepatinka. Tad naujametę naktį nereikėtų tiekti daugumos mėgstamų brandintų sūrių rūšių. Draudžiami ir rauginti produktai: rauginti kopūstai, agurkai ir pomidorai.

Stiprus alkoholis.

Negalima tiekti ant stalo tekilos, konjako ir gėrimai, turintys daug laipsnių, užtai galima vartoti gėrimus iš kviečių – kvietinė degtinė, miežinis viskis ir pan. Kitus gėrimus galima gerti tik praskiestus kokteiliuose.

Pusfabrikačiai.

Baltoji Metalinė Žiurkė mėgsta tik natūralų ir šviežią maistą, todėl atsisakykite pusfabrikačių ir greito maisto.

O štai kokius produktus rekomenduojama dėti ant stalo, kad Žiurkė nesupyktų:

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2020 laikas 20:07 Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 18:55 Pachacamaco Stabas Pati Paslaptingiausia Statulėlė Pasaulyje
Legendinis niršių Ispanijos konkistadorų letenų išvengęs aukštaūgio žmogaus dydžio medinis stabas yra autentiškas – tačiau tai gal net ne visai tai, kas apie radinį buvo žinoma iki šiol. Statula yra dar senesnė, nei manyta – tad ją galėjo garbinti dar prieš inkus egzistavę žmonės....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 15:57 Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose.  Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 10:40 JAV Kariuomenė: NSO paviešinimas didelė žala JAV nacionaliniam saugumui

2004 m. lapkritį JAV Karinio laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, skrydžio metu susidūrė su saldainiuko „Tic-Tac“ formos neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), kuris virš Ramiojo vandenyno judėjo taip, tarsi jam negaliotų fizikos dėsniai, rašo „CBS ...

Skaityti daugiau

19.01.2020 laikas 23:27 Namų vaistas nuo plaučių ligų. Pamiršk kosulį!
Labai daug žmonių kenčia nuo kvėpavimo takų ligų. Dažniausi negalavimai yra astma, bronchitas ir įvairių rūšių kosulys.

Skaityti daugiau