Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Technologijos, IT » Peržiūrų: (344) Komentarų: (0) (24.08.2018 - 13:43)

Pernelyg panašus robotas į žmogų gąsdina žmones

Internete greitai populiarėja vaizdo įrašas, kuris gali nustebinti ir bauginti beveik kiekvieną žmogų (paranormal.lt).

Paslaptingas vaizdo įrašas rodo tam tikrą kelią, kuriuo neskubėdamas eina žmogus robotas. Kuo šis žmogus robotas privertė sunerimti žmones? Faktas yra tas, androidas juda lygiai taip pat, kaip žmogus, žinoma, išskyrus išvaizdą.

Robotas, androidas, technologijos

Deja, šių kadrų kilmė nėra žinoma. Jei androidas buvo sukurtas didelėje įmonėje, tikriausiai jie nebūtų slėpę šio fakto, reklamos. Ar tokia nuostabi mašina buvo sukurta entuziastų?

Tuo tarpų skeptikai internete mano, kad prieš juos yra plonas vyras su kostiumu arba atlikta tai įspūdinga kompiuterine grafika. Tačiau kiti vartotojai daro prielaidą, kad šis vaizdo įrašas padarytas specialiai, kad žmonėms parodyti - modernius robotus, kurie nesiskirs nuo paprasto asmens, greitoje ateityje ir kurie galbūt yra ir tarp mūsų...

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: robotas, technologijos, androidas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar