Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 20

Tepkite kulnus jodu ir viskas praeis!

Mano tėvas pasakojo, kad, kai tarnavo armijoje, pas jų gydytojo buvo posakis: «tepkite kulnus jodu ir viskas praeis»!

Ši frazė kareiviams skambėdavo, kaip vaistas nuo streso, dirglumo, nerimo, depresijos. Būdamas vaiku, aš nelabai supratau šio posakio prasmės (sveikatos patarimai su paranormal.lt).

“Koks ryšys tarp blogos nuotaikos ir kulnų?” – paklausiau tėvo, bet jis negalėjo man nieko paaiškinti. Neseniai sužinojau ir išbandžiau ant savęs vieną paprastą receptą nuo gūžio (kitaip – struma) ir kitų skydliaukės ligų. Būtina naktį patrinti kulnus jodu ir užsidėti kojines.

Ryte kulnai turėtų būti rausvi, tai yra, be jodo pėdsakų. Jei jodas per naktį nedings, tai reiškia, kad jodo jūsų organizmui pakanka ir šis gydymo metodas jums nereikalingas.

Tiems, pas kuriuos per naktį jodas įsigeria į odą, reikia kiekvieną vakarą kulnus patepti jodu (ir tai daryti tol, kol kulnai bus “prisotinti” jodu).

T.y. kai vakare jūsų ištepti kulnai iš ryto liks su jodo pėdsakais, terapinis patepimas turėtų būti baigtas. Dabar jūsų skydliaukė yra tvarkoje!

O tai reiškia, kad jūs pradėjote mažiau būti dirglūs, susierzinę ir pasaulį matysite šviesiomis spalvomis. Juk mūsų nervingumas ir pesimizmas yra skydliaukės ligos požymiai.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar