Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (530) Komentarų: (0) (11.08.2018 - 18:27)

Vandens kokybės patikrinimas - bandymas yra neteisingas?

Pastebėjau interneto platybėse apie geriamo vandens kokybės patikrinimus. Susirūpinau, kas šiuo atveju yra teisus. Tas kuris atlieka bandymus ir tie kurie bando į tai atsakyti moksliniu paaiškinimu. Ir kurie šiuo atveju yra teisus, palieku spręsti jums...

vandens kokybės nustatymas, apgaulė, vandens kokybė, vandens testas

Filtrų pardavėjų apgaulė. ©YuoTube vaizdas

Bet kuriuo atveju patalpinu vaizdo medžiagą, pagal kurią galėsite patys nuspręsti, kodėl vanduo vienu ar kitu atveju yra skirtingos spalvos ir kaip galima teikti, be tikro vandens tyrimo, kokios medžiagos yra parduodamuose buteliuose. Žinoma, prekybininkais sunku tikėti, tačiau... šiuo atveju manau būtu sunku sutikti su esamu išplatintu vaizdo įrašu, dėl vandens kokybės.

Parduotuvėse parduodamo geriamo vandens kokybės testas

Moksliniu požiūriu, aišku aš ne chemikas... bet vykstant cheminėms reakcijoms ir reaguodamos medžiagos į tam tikrus impulsus, vandens spalva pasikeis... o pasikeis nuo to, kiek priklausomai šiame vandenyse yra mineralinių druskų ir įvairių medžiagų...

Štai pateikiama, kaip galima šiuo reklamuojamu aparatu tiesiog apgauti. Siūlau pažiūrėti, bet šiuo tris filmukus.

 

 

Tad kuo švelnesnis vanduo, tuo švaresnis vanduo... Kaip jūs manote palikite komentarus... Būsime dėkingi. Žinoma gerai būtų, kad atsakytu į šį klausymą esami, būsimi chemikai. Šiuo pasisakymu, stengiamasi nepalaikyti, nė vienos nuomonės, o bandoma išsiaiškinti.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: vandens kokybės nustatymas, vandens testas, apgaulė, vandens kokybė

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar