Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 11

Vandens kokybės patikrinimas - bandymas yra neteisingas?

Pastebėjau interneto platybėse apie geriamo vandens kokybės patikrinimus. Susirūpinau, kas šiuo atveju yra teisus. Tas kuris atlieka bandymus ir tie kurie bando į tai atsakyti moksliniu paaiškinimu. Ir kurie šiuo atveju yra teisus, palieku spręsti jums...

vandens kokybės nustatymas, apgaulė, vandens kokybė, vandens testas

Filtrų pardavėjų apgaulė. ©YuoTube vaizdas

Bet kuriuo atveju patalpinu vaizdo medžiagą, pagal kurią galėsite patys nuspręsti, kodėl vanduo vienu ar kitu atveju yra skirtingos spalvos ir kaip galima teikti, be tikro vandens tyrimo, kokios medžiagos yra parduodamuose buteliuose. Žinoma, prekybininkais sunku tikėti, tačiau... šiuo atveju manau būtu sunku sutikti su esamu išplatintu vaizdo įrašu, dėl vandens kokybės.

Parduotuvėse parduodamo geriamo vandens kokybės testas

Moksliniu požiūriu, aišku aš ne chemikas... bet vykstant cheminėms reakcijoms ir reaguodamos medžiagos į tam tikrus impulsus, vandens spalva pasikeis... o pasikeis nuo to, kiek priklausomai šiame vandenyse yra mineralinių druskų ir įvairių medžiagų...

Štai pateikiama, kaip galima šiuo reklamuojamu aparatu tiesiog apgauti. Siūlau pažiūrėti, bet šiuo tris filmukus.

 

 

Tad kuo švelnesnis vanduo, tuo švaresnis vanduo... Kaip jūs manote palikite komentarus... Būsime dėkingi. Žinoma gerai būtų, kad atsakytu į šį klausymą esami, būsimi chemikai. Šiuo pasisakymu, stengiamasi nepalaikyti, nė vienos nuomonės, o bandoma išsiaiškinti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2020 laikas 22:19 Kaip linų sėmenimis pravalyti žarnyną, pagerinti tuštinimąsi ir sulieknėti
Linų sėklos ypač naudingos norint išvalyti storąją žarną ir pašalinti atliekas. Kurios kenkia sveikatai. Šį efektą galima pasiekti derinant sėklas su kefyrų, stimuliuojant žarnyną.

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:57 Ko Laukti Iš 2020-ųjų Pagal Kinų Zodiaką?

2020-ieji atvers naują gyvenimo ciklą. Pagal kinų Zodiaką, juos globoja Žiurkė – pirmasis iš dvylikos metų ciklo gyvūnų. Prognozuojama, kad kitąmet kiekvienas Zodiako ženklas turės galimybę pradėti viską iš naujo – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ko galime tikėtis kiekvi...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:15 Kaip Kinijoje atsirado naujas mirtinas koronavirusas?

Genetinė analizė rodo, kad naujas, jau nusinešęs 17 gyvybių koronavirusas iš Uhano, į žmones galėjo persikelti iš gyvačių. Gyvatės virusą galėjo pasigauti nuo šikšnosparnių maisto turguje, kuriame buvo prekiaujama abiem gyvūnų rūšimis.

...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 12:31 Mokslininkai tikina, kad karvės kalbasi ir apie jausmus, ir apie maistą

Naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad karvės kalbasi ir pasakoja, kaip jaučiasi. Remiantis Sidnėjaus universiteto mokslininkų tyrimais, gyvūnai pasižymi individualiomis balso ypatybėmis ir keičia garso toną priklausomai nuo emocijų.

...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau