Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Sausio » 25

Veidrodžiai ir prietarai

Galima įsivaizduoti rytą be kavos puodelio ar šviežiai spaustų apelsinų sulčių. Tačiau ryto be veidrodžio – niekada. Mokslininkai skuba skaičiuoti, kiek laiko per gyvenimą prie veidrodžio praleidžia moterys ir vyrai, iliuzionistai juos naudoja sudėtingiems triukams, o ezoterikos žinovai primena: „Veidrodis – ne žaislas, su juo reikia elgtis atsargiai.“

veidrodžių karalystė, prietarai apie veidrodžius, Veidrodžiai,

Išties, veidrodis – bene labiausiai paslaptimis ir prietarais apipinta interjero detalė. Jis ne tik laužia šviesą ir leidžia namuose sukurti platesnės erdvės įspūdį, bet yra naudojamas ir būrimuose, užkalbėjimuose, įvairiuose ritualuose.

Pagrindinė veidrodžio funkcija – atspindėti. Įvairiais laikais buvo tikima, kad veidrodis geba atspindėti ne tik žmogaus atvaizdą ir aplinką, kuri yra prieš jį, bet ir teigiamą bei neigiamą energiją, įvairias žmonių mintis – sugrąžinti jas atgal kaip atspindį ar viziją. Štai kodėl ir Kūčių, ir Velykų naktimis, kai mintys nukreipiamos į ateitį, puoselėjamos svajonės ir viltys, merginos prie veidrodžių klausdavo apie tai, kas labiausiai rūpi – apie būsimąjį vyrą: buvo manoma (gal tebėra?), kad atlikus magiškas apeigas ir ilgai pažiūrėjus į veidrodį, galima išvysti jo atvaizdą.

Veidrodžio energija vienu metu yra tarsi dviejose erdvėse. Viena jo pusė priklauso realybei, o kita – paslaptingam anapusiniam pasauliui. Tokia pat dvilypė ir veidrodžio įtaka žmogui – jis gali suteikti naudos, bet gali ir pakenkti. Pavyzdžiui, teigiama, kad pernelyg ilgai save nužiūrinėjant veidrodyje prarandama energija, greičiau pajuntamas nuovargis, išsenkama.

Tikima, kad veidrodis sugeria į jį žiūrinčiojo energiją ir ją grąžina tam, kuris į veidrodį žvelgs po jo. Todėl jei matote, kad į veidrodį pasižiūrėjo linksmas, optimistiškas žmogus, kuriam sekasi ir karjera, ir asmeninis gyvenimas – paskubėkite iškart po jo žvilgtelėti į veidrodį ir jūs (žinoma, jei tuo tikite). Svarbi sąlyga – kad pirmasis žmogus būtų gerai nusiteikęs, be niūrių minčių.

Veidrodžiai ir prietarai

* Jei tikrovėje ar sapne netyčia sudaužėte veidrodį – laukite bėdos.

* Jokiu būdu nežiūrėkite į suskilusį veidrodį.

* Sudaužyto veidrodžio šukes surinkite taip, kad jose nesimatytų jūsų atspindžio.

* Seną veidrodį reikėtų ne išmesti, parduoti ar atiduoti, o sudaužyti ir tik tada išmesti (jei veidrodį daužote tyčia, nelaimės neprišauksite). Ezoterikai mano, kad veidrodis turi dvasią, tad atsisveikinant su veidrodžiu ją būtina išleisti į laisvę.

* Jei kur nors išėjus tenka grįžti namo pasiimti pamiršto daikto – būtina pasižiūrėti į veidrodį – taip susigrąžinsite sėkmę.

* Kad nesusipyktumėte su drauge, kartu nežiūrėkite į vieną veidrodį.

* Negalima žiūrėti į veidrodį valgant – suvalgysite savo laimę.

* Prieš išeidama iš savo namų nuotaka turėtų žvilgtelėti į veidrodį. Tai atneš sėkmę jos santuokai. Tačiau paskutinis žvilgtelėjimas ir turėtų būti paskutinis. Jei tai padarys dar kartą, kad ir netyčia – galbūt sėkmė nusigręš.

* Jei namuose lankėsi jums nemalonūs svečiai, vos jiems išėjus kruopščiai nuvalykite visus veidrodžius, kuriuose jie galėjo atsispindėti. Taip išvalysite namuose likusią neigiamą energiją.

Fengšui rekomendacijos

Veidrodis – ne tik interjero detalė, bet ir savotiškas namų energijos reguliatorius – gali į namus prišaukti gerovę arba neigiamus srautus. Fengšui sistemą išplėtoję senovės kinai veidrodį laikė itin reikšmingu atributu, kuris, išmintingai naudojamas, gali sukurti namuose teigiamos energijos srautus. Ir atvirkščiai: pakabintas netinkamoje vietoje sugriauti namų saugumą. Taigi kaip su veidrodžiais siūlo elgtis fengšui specialistai?

* Veidrodžiai atspindimą energiją padvigubina, todėl svarbu prieš veidrodį padėti tai, kas gera, gražu, jums patinka arba įkūnija tai, ko trokštate.

* Veidrodžiai miegamajame nepageidaujami. Manoma, kad miegant nuo žmogaus kūno atsiskiria jo patirtas stresas, neigiamos emocijos. Jei veidrodis jas atspindės, namų aplinkoje kaupsis negera energija.

* Veidrodis neturėtų atspindėti sutuoktinių lovos – taip tarsi sukuriamas santuokos dvilypumas, o tai daro neigiamą įtaką sutuoktinių tarpusavio santykiams.

* Pagrindinis namų veidrodis, dažniausiai kabinamas prieškambaryje, turėtų šeimos narius atspindėti visu ūgiu – tik taip pavyks išsaugoti energijos vientisumą.

* Nešvarus veidrodis – dar vienas neigiamos energijos šaltinis jūsų namuose. Pasirūpinkite, kad jis visada blizgėtų, kad ant jo nebūtų nė menkiausios dėmelės.

* Venkite įskilusių veidrodžių, juos kuo greičiau pakeiskite. Pertrūkęs, įskilęs, kitokių defektų turintis veidrodis energiją atspindi iškreiptai, taigi namuose netruksite sulaukti piktų pokštų ir apmaudžių nesusipratimų.

BEJE

Veidrodžio gebėjimas transliuoti informaciją įrodytas, kai buvo tiriamos nuo jo sklindančios biologiškai aktyvios radijo bangos. Jei sakysime, kad žmogus ant visų daiktų, kuriuos lietė ar į juos ilgiau žiūrėjo, palieka minčių ir emocijų pėdsakus, vadinasi, jis taip pat gali įsiminti žmogaus siunčiamą informaciją, taigi ir gebėjimą savotiškai veikti žmogų. Ne veltui vienas rekomenduojamų pasitikėjimo savimi ir grožio ritualų – kiekvieną rytą, vos atsikėlus, ir vakare, einant miegoti, prieš veidrodį keletą kartų pakartoti, kaip žavitės savo grožiu, protu, valios tvirtumu, energija. Tai suteiks daugiau šių savybių nei tų pačių žodžių kartojimas be veidrodžio.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 08:37 Gydytoja paaiškina, kas nutinka, kai mirštate ramiai

Paliatyviosios slaugos gydytoja pabandė išsklaidyti tabu, susijusius su mirtimi, ir paaiškino, kas su mumis vyksta vadinamosios "ramios" mirties metu.

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau