Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 6

Žuvusio jaunuolio tėvai teismui pateikė netikėtą prašymą - nori gauti savo sūnaus spermos

JAV Karo akademijos kadetas Peteris Zhu buvo vos 21. Jaunuolio gyvybę nusinešė slidinėjimo metu patirta trauma. Po keturių ligoninėje praleistų dienų gydytojai konstatavo smegenų mirtį. Zhu organai bus paaukoti tiems, kuriems jų reikia, tačiau tėvai teismui pateikė netikėtą prašymą - nori savo sūnaus spermos. Su teisėjo sutikimu, sperma bus paimta, bet kas nutiks vėliau?

mirtis, apvaisinimas, medicina, sperma

Spermos paėmimas iš mirusio vyro yra įmanomas. 
©ASdqo (CC BY-SA 3.0) | commons.wikimedia.org

Vesčesterio apygardos teisėjas patenkino Zhu šeimos prašymą. Tiesa, surinkta sperma bus saugoma iki tolimesnių sprendimų - dar neaišku, ar šeima gaus tai, ko prašo. Peteris Zhu visada sakydavo, kad pats nori tapti gydytoju, vesti ir susilaukti penkių vaikų. Tačiau nelaimė visus šiuos planus nubraukė. Vyro mama Monica Zhu negalėjo patikėti vienintelio sūnaus netektimi, tačiau greitai suvokė, kad dalelę jo gali išsaugoti.

Zhu artimieji greitai kreipėsi į teismą. Delsti nebuvo laiko - tokia procedūra turi būti atlikta kiek įmanoma anksčiau, kad spermatozoidai būų gyvybingi. Teisėjas davė sutikimą, tačiau pats Zhu nebuvo palikęs jokio rašytinio sutikimo, kad jo sėkla būtų panaudota apvaisinimui po jo mirties. O mirusiojo tėvai būtent to ir nori - jie nori turėti anūkų. Kovo 21 dieną bus nuspręsta, ar šis prašymas bus išpildytas, tačiau Zhu giminės pratęsimas dabar bent jau yra teorinė galimybė.

Aišku, ne vienas pasakys, kad tai yra gana keistas prašymas, tačiau jis nėra unikalus. 2009 metais 21-erių Nikolas Evansas mirė po muštynių bare. Tuomet jo tėvai taip pat prašė sūnaus spermos. Gydytojai teigia, kad tokius prašymus dažniausiai pateikia ne tėvai, o žmonos arba merginos. Kai egzistuoja rašytinis leidimas, tuomet problemų nekyla. Visais kitais atvejais tenka kreiptis į teismą.

Pirmą kartą sperma iš mirusio vyro paimta 1980 metais. Bent jau ši data išliko mokslinėje literatūroje. Tuomet buvo atliekami tik bandymai, siekiant išsiaiškinti spermos gyvybingumą ir tinkamumą apvaisinimui. 1999 metais po dirbtinio apvaisinimo su iš mirusio žmogaus pašalinta sperma  gimė pirmasis vaikas. Po to dar yra žinomi keli tokie atvejai, nors, aišku, jie yra gana reti.

Kiek keistai atrodo Zhu tėvų motyvacija. Jie teigia, kad savo sūnaus spermos nori tik dėl to, kad išsaugotų jo dalelę ir susilauktų anūkų. Tačiau Peteris turi seserų. Konservatyvūs tėvai teigia, kad nori, kad išliktų jų pavardė ir būtų pratęsta Zhu giminė. Tikriausiai teismas turės į tai atsižvelgti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau