Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 29

Paštininkas 350 km ėjo per purvą, taigą ir ledinį vandenį, kad pristatytų 97 kg siuntų

Vietos Rusijos pašto tarnybos vadovas iš Sangaro kaimo, Jakutijoje, sugedus jo keturračiui nusprendė į patį atokiausią kaimą nueiti pėsčiomis.

Afanasiy Polyatinskiy dešimt dienų praleido pristatinėdamas laiškus ir siuntinius į atokius kaimus, o apsisaugojimui nuo rudųjų lokių su savimi nešėsi ginklą.

Taip nutiko dar gegužės mėnesį, tačiau į viešumą istorija iškilo tik visai neseniai, nes iki pat šiol Afanasiy nemanė, kad šis siuntinio pristatymas buvo kuo nors išskirtinis.

Afanasiy Polyatinskiy Paštininkas savo darbo metu

Afanasiy Polyatinskiy | The Siberian Times | Paštininkas savo darbo metu

„Paprasčiausiai turėjau apsispręsti ką daryti, nes žinojau, kad žmonės nuo to kentės,“ – sakė 27 metų vyras.

„Pašte buvo jų pensijos, kas didžiajai daliai mūsų regiono senyvo amžiaus žmonių yra pagrindinės jų gaunamos pajamos. Esu pašto skyriaus vadovas, taigi apsisprendžiau eiti,“ – sakė jis.

Patvinusi Lenos upė

The Siberian Times | Patvinusi Lenos upė

Žmonės stebuklai, Paštininkas, Jakutija, Rusija, Paranormal.lt

The Siberian Times

Sangaro gyvenvietė yra įsikūrusi ant dešiniojo Lenos upės kranto, už 422 km. į šiaurę nuo regiono sostinės Jakutsko.

Kiekvieną gegužės mėnesį smarkių potvynių metu upė išsiveržia iš krantų, dėl ko vietos lėktuvams tampa nebeįmanoma čia nusileisti, o pažliugusio dirvožemio nebeįveikia nei keturračiai, nei traktoriai.

Trijų vaikų tėvas link pašto vartotojų brido per aukščiau nei virš kelių siekiančius ledinius Lenos vandenis.

Savo kelionės metu Afanasiy taip pat susidūrė su purvu, pažliugusiais smėlynais, pelkėmis ir taigomis, per kurias keliauja ir lokiai.

Jo drauge nešamų siuntinių ir laiškų bendras svoris viršijo jo paties kūno svorį. Kartu su savimi jis taip pat turėjo ginklą, ilgą lazdą ir rūbus persirengimui.

Afanasiy Polyatinskiy Paštininkas savo darbo metu

Afanasiy Polyatinskiy | The Siberian Times | Paštininkas savo darbo metu, žiemos sezonu

Ši „neišskirtinė“ pašto pristatymo forma jam pačiam priminė vaikystės medžiokles, į kurias jis leisdavosi su savo tėvu.

Sangaro pašto skyrių jis paliko gegužės 1 d., prieš tai apie savo kelionę pranešęs vietos policijai, kas buvo privaloma, atsižvelgiant į tai, kad su savimi jis nešėsi pensijoms skirtus pinigus.

„Kalbant apie užduotį, kurią turėjau atlikti, iš tiesų, labiau bijojau būti užpultas žmonių, o ne laukinių gyvūnų,“ – sakė jis.

„Aš pažįstu lokius ir žinau, kad jei gamtą vertinsi su pagarba, ji taip pat elgsis ir su tavimi. Žinoma, aplink galėjo būti vadinamųjų klajojančių lokių, kurie dar neįsikūrė savo teritorijoje, tačiau tam tikslui aš turėjau ginklą“ – pasakojo vyras.

Afanasiy Polyatinskiy Paštininkas savo darbo metu

Afanasiy Polyatinskiy | The Siberian Times | Paštininkas savo darbo metu

Aplankius dešimt atokių kaimų, kai tik buvo įmanoma, vietos gyventojai pavežėdavo jį kelis kilometrus arčiau kito jo tikslo.

„Kuo toliau ėjau, tuo lengvesnis darėsi mano krepšys, taigi pasiekus galutinį savo kelionės tikslą Sayylyk kaime, jis svėrė vos 15 kilogramų. Puikiai išsimiegojęs Sayylyk grįžau į Jakutską, nes čia jau vedė federalinis kelias. Iš Jakutsko lėktuvu grįžau į Sangarą,“ – sakė jis.

Afanasiy istorija susilaukė vietinės ir nacionalinės Rusijos žiniasklaidos dėmesio.

Kuomet ji buvo paviešinta ir populiarioje laidoje „Vecherniy Urgant“, Rusijos paštas pažadėjo Sangaro pašto skyriui nupirkti naują keturratį.

Publikuoja Gismeteo.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 13:21 Nauji algoritmai bei genų analizė parodė: žmonės gali evoliucionuoti atgal

Gyvūnai gali evoliucionuoti atgal – atgauti protėvių turėtus bruožus. Anksčiau mokslininkai manė, kad tai neįmanoma, tačiau nauji algoritmai bei genų analizė parodė, kad taip nutiko driežams, varlėms ir netgi žmonėms.

...

Skaityti daugiau