Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.0K) Komentarų: (0) (25.10.2017 - 21:22)

21 požymis, kad jūsų kūne yra parazitų, naudokite šias žoleles ir nužudysite juos!

Nors yra daug augalų, kurie naudojami parazitų infekcijų gydymui, tačiau naudojant jas nesprendžiant pagrindinės priežasties, jos tam nenaudingos.

Kaip žolelėmis panaikinti parazitus organzime

Parazitinė infekcija

Pirmasis žingsnis gydant parazitines infekcijas yra dirbti kartu su medicinos specialistu-gydytoju. Imuninės sistemos padidinimas yra labai svarbus infekcijos gydymui.

Eksperimentuoti su žolėmis yra viena iš paskutinių priemonių. Šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys bus skiriamas žolelėms skirtoms parazitinės infekcijos gydymui.

Parazitų simptomai

Dauguma žmonių nemato parazitinių požymių. Štai keletas požymių į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį:

 1. Nuolatinis bado jausmas.
 2. Skausmingi sąnariai.
 3. Problemos su atmintimi.
 4. Problemos su kvėpavimu.
 5. Niežėjimas - ypač aplink burną, nosį ir išangę.
 6. Dantenų kraujavimas.
 7. Odos ligos, tokios, kaip bėrimas, dilgėlinė, niežėjimas, dermatitas, opa, pažeidimai, egzema ir kt.
 8. Nuotaikos sutrikimai, tokie, kaip nerimas, depresija ir mintis apie savižudybę.
 9. Galvos skausmai.
 10. Anemija ar geležies trūkumas.
 11. Apetito praradimas.
 12. Maisto alergija.
 13. Nuolatinės virškinimo problemos.
 14. Lėtinis nuovargis / nuolatinis nuovargis.
 15. Seksualinė disfunkcija vyrams / menstruacijų ciklas moterims.
 16. Dantų griežimas ir seilių bėgimas miego metu.
 17. Nervingumas.
 18. Mielių infekcijos kartojimas.

Geriausi produktai ir vaistažolės nuo parazitų

Švieži česnakai

Česnakas yra viena iš efektyviausiu gamtinių priemonių, kai reikia pašalinti nepageidaujamus organizmus iš organizmo. Jis sunaikina daugiau nei 60 rūšių grybelių, 20 rūšių bakterijų ir kai kuriuos stiprius virusus. Česnakuose esantys allicinas ir ajenas efektyviai naikina parazitus.

Norint panaudoti efektyviai česnakus, geriausias būdas naudoti jų sultis arba smulkiai susmulkinant. Pradėkite nuo vienos skiltelės ir palaipsniui didinkite dozę.

Agurkų sėklos

Agurkų sėklos jau senai yra naudojamos norint pašalinti kaspinuočius iš virškinimo trakto. Agurkų sėklų milteliai gali būti naudojami tiek užkertant kelią parazitų užsikrėtimui, tiek ir kaspinuočių.

Agurkas turi daug fermentų, kurie žudo kaspinuočius. Paimkite agurkų sėklas, išdžiovinkite jas ir kiekvieną dieną į pusryčius įdėkite po šaukštelį.

Papaja

Nors papajai nerekomenduojami nuo parazitų, jie gali sunaikinti daugybę parazitinių kirminų, tokių, kaip kaspinuočius ir žarnyno kirminus.

Merilendo universiteto medicinos centras rekomenduoja medaus ir papajų sėklų mišinį, kuris parodė, kad išvalo parazitų išmatas.

Gvazdikėliai

Gvazdikėliuose yra eugenolio ir kariofileno, abu yra stiprūs antimikrobiniai vaistai. Jie praeina per kraują, naikiną parazitus ir parazitines lervas.

Gvazdikėliai yra labai veiksmingi žudant cholerą, niežus, maliarija, tuberkuliozę ir kitus parazitus, taip pat ir Staphylococcus, Streptococcus ir Shigella rūšis.

Žalios moliūgų sėklos

Moliūgų sėklos gali nužudyti parazitų kiaušinėlius, nes jos turi daug natūralių riebalų, kurie yra toksiški kiaušinėliams. Kurburtininas sėklose rodo antiparazitinį aktyvumą, nes jis gali paralyžiuoti kirminus.

Kinijos mokslininkai šią sėklą naudojo šizoflozės ir leukemijos gydymui.

Papildomai prie šių augalinių vaistų, imbieras, ciberžolė, Kajeno pipirai ir žalias graikiškų riešutų apvalkalas yra labai veiksmingi gydantis nuo parazitų.

21 požymis, kad jūsų kūne yra parazitų, naudokite šias žoleles, kad nužudyti jas!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: gvazdikėliai, parazitinės infekcijos simptomai, parazitų šalinimas, organizmo valymas, parazitai, česnakai, moliūgų sėklos

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar