Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (267) Komentarų: (0) (13.05.2018 - 19:27)

Arsenas nedidelėmis dozėmis naikina mirtiniausią smegenų vėžio formą

Arseno nuodingumas priklauso nuo dozės - šią prielaidą tyrėjai dar kartą patvirtino įrodydami, kad nedideliu kiekiu arseno galima kovoti su viena agresyviausių smegenų vėžio formų.

moksliniai tyrimai, medicinos naujienos, arsenas naikina vėžį, arsenas

Arseno trioksidas jau daug metų taikomas retai pasitaikančiai kraujo vėžio formai gydyti, tačiau juo taip pat galima gydyti asmenis, kurie serga daugiaforme glioblastoma - sunkiausia ir labiausiai paplitusia smegenų naviko forma.

Vidutinė numatoma būsimo gyvenimo trukmė žmonėms, kuriems diagnozuota minėta liga, yra tik 15 mėnesių, tačiau JAV Šiaurės Vakarų universiteto Feinbergo medicinos mokyklos (Feinberg School of Medicine, Northwestern University) tyrėjai nustatė, kad arsenas gali pailginti šį laiką net 4 kartus.

Palyginti su dauguma tradicinių vėžio gydymo metodų, arseno didžiausias pranašumas yra gebėjimas kirsti kraujo-smegenų barjerą, tad jis yra efektyvesnis už bet kurį kitą tyrėjų analizuotą gydymo metodą. Reikia pasakyti, kad mokslininkai tyrinėjo daugiau nei 650-ies įvairių medžiagų antivėžinį potencialą.
Mol Cancer Res, 2017; doi: 10.1158/1541-7786.MCR-17-O397

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: moksliniai tyrimai, arsenas, medicinos naujienos, arsenas naikina vėžį, Vėžys

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pa...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Unikalus kremas, padės atsikratyti randus per 2 savaite...

Randai ant odos dažnai atrodo ne gražiai, o kartais tikrai sukelia didelių nepatogumų. Randai ant odos atsiranda dėl įvairių ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Begleivė dieta (2)...

Liga išlieka šiuolaikiniam medicinos mokslui tokia pačia paslaptimi, kaip ir prieš tūkstančius metų žiniuoniui – egzistuoja pasl...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Nacionalinis vėžio institutas patvirtino, kad šis augal...

Nacionalinis vėžio institutas paskelbė, kad marihuana yra veiksmingas gydant vėžį....