Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 29

Ateiviai pagrobė elnią ir užmetė ant elektros linijų

Įdomus įvykis nutiko Jungtinėse Amerikos valstijose. Buvo rastas negyvas elnias, kuris keistu būdu atsirado ant elektros tinklų stulpo. Savo mintis šia tema išsakė ufologas Scotas Waringas: jis mano, kad gyvūną pagrobė NSO.

"Elektros linija yra daugiau nei 6 metrų aukštyje. Savo ruoštu, tai gana didelis elnias. Klausimas... galimai, NSO paliko jį, po to, kai atliko eksperimentus su juo. Kad galėtume žinoti tikrai, reiktų ištirti gyvūną, ar nėra kokių pjūvių, įkandimų ir panašiai. Yra žinoma, kad ateiviai kartais grobia žmones, nenuostabu, kad ateiviai domisi viskuo, kas gyvena Žemėje“, - teigia Scotas Waringas."

Ufologas, kaip pavyzdį nurodo kitą panašų atvejį. Incidentas įvyko JAV kalnuose. Grupė miškininkų stebėjo, kaip NSO nusileidžia iš dangaus ir pakimba virš briedžio. Tada nežinomas skraidantis objektas pakilo į viršų, pasiimdamas gyvūną su savimi.

Jo manymų, tai daro ateiviai, atliekantys medicininius tyrimus. Kas liečia vaizdo įrašo autoriaus, elnio ant elektros stulpo, pamanė, kad gyvūnas buvo numuštas traukinio.  Kiti vaizdo įrašo stebėtojai teikia savo versijas, kaip ir kodėl elnias galėjo patekti į beveik 7 metrų aukštį.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar