Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 12

Žodžiai „Bidenas“, „JAV“, „karalius“, „rinkimai“, „sukčiavimas“ ir „nuosprendis“ buvo aptikti viename Biblijos puslapyje

Garsus rabinas giliai pasinėrė į slaptus Toros kodus ir aptiko, kad dabartinė rinkimų krizė JAV pasireiškia neigiamų dvasinių jėgų užuominomis, tapusiai priežastimi, žmonių išvarymo iš Edeno sodo. Rabinas perspėja, kad jei kairieji sugebės įgyvendinti savo valdžios perėmimo planą, koronaviruso pandemija gali tapti Dienų Pabaigos priežastimi, kuri, kaip ir Biblijinis tvanas, sunaikins didžiąją dalį žmonijos, rašoma israel365news.com.

Rabinas Matityahu, Biblijos kodeksų ekspertas, parengė vaizdo įrašą, kuriame uždavė labai svarbų klausimą.

 - Ar JAV rinkimai buvo suklastoti? - klausia rabinas.

 „D.Trumpas sako, kad taip, bet turime patikrinti Torą, kuri buvo kūrybos planas. Viskas, kas nutiko ir turėtų atsitikti - viskas parašyta Toroje.

Taigi, naudodamas specialų dekodavimo algoritmą (skaitydamas tik tam tikru atstumu esančias raides), rabinas Glazersonas (Glazeron) rado Skaičių knygoje schemą, atitinkančią dabartinius įvykius, apimančią 7–32 skyrius. Pačioje lentelės pradžioje rabinas Glazersonas rado Bideno vardą, išdėstytą tarpais, su žodžių „prezidentas“ aiškiai įterptą į intervalų šoną.

„Tai yra vienas fenomenaliausių raidžių derinys, rastas mano, Toroje“, - sako rabinas Glazersonas. „Ir kai tai pamačiau, iškart supratau, kad šiame Toros puslapyje kažkokia žinia buvo aiškiai paslėpta. Ir aš pradėjau ieškoti “.

Žodžiai „Bidenas“, „JAV“, „karalius“, „rinkimai“, „sukčiavimas“

Tiesiogiai po Bideno vardu, rabinas atrado raides ארהב, kurios dažnai vartojamos nurodant JAV (ארצות הברית). Diagramos apačioje žodžių junginys „sukčiavimas“ (רמאות) dedamas tarpais. Taip pat lentelės centre yra pastebimi žodžiai „rinkimai“ (בחירות), hebrajų kalendoriniai metai 2021 ir žodis „teismas“ arba“nuosprendis“.

Dar labiau stebina tai, kad tame pačiame Toros puslapyje yra išvardinti Bideno sąjungininkai ir užsimenama, kad jų Biblijos šaknys slypi blogyje. Amaleko (עמלק), amžino Izraelio priešo, vardas taip pat aiškiai parašytas. Bet jei parašysite šį vardą atvirkščiai, gausite Kamalos žodį, pretenduojančios į viceprezidento Bideno postą, vardą. Atvirkštinė rašyba rodo, aukštą apgaulės lygį.

Diagramos viduje taip pat yra buvusio Bideno boso vardas - vardas „Obama“ (אובמה), taip pat parašytas atgal, rodantis sąžiningumo trūkumą. Šį nesąžiningumo bruožą pabrėžia tai, kad šalia jo vardo yra žodis „gyvatė“.

„Obama tikrai įdėjo daug pastangų, kad išrinkdu Bideną“, - sako rabinas Glazersonas. „Ir mes žinome, kad Obama nemėgsta Izraelio ir Toros. Jis globoja abortus ir homoseksualumą, kurie prieštarauja Torai ir septyniems Hoacho įstatymams. Šios nuodėmės tapo tvano priežastimi“.

Glazersonas paaiškino, kad po tvano, Dievas pažadėjo, kad jis nebesunaikins pasaulio per tvaną, tačiau dienomis iki Mesijo atėjimo, du trečdaliai pasaulio žus, tačiau tik kitaip. Ir tai bus pasauliui, kaip priemonė apsivalyti nuo kairiųjų pažiūrų.

Rabinas Glazersonas prie Bideno vardo taip pat rado žodžius „Samael“ ir „Lilith“, kurie taip pat puikiai apibūdina visą kairįjį judėjimą, nes propaguodami homoseksualumą ir abortą kairieji semiasi stiprybės iš Samaelio, pagrindinio mirties arkangelo.

Paranormal Komentaras: Pono Glazersono skaičiavimai daugeliui gali pasirodyti gana keisti ir labai sumanūs, tačiau, bet kas gali juos visada pakartoti. Tai yra, paimkite bet kokią storesnę knygą ir perskaitykite ten žodžius per tam tikrą skaičių, raidžių, kad rastumėte žodžius „Biden“, „Kamala“ ir „Obama“, esančius tame pačiame puslapyje šalia žodžių „rinkimai“, „sukčiavimas“ ir „teismas“. Tai neįmanoma, net jei jūs perskaitysite visus, kokius Lenino ar Marso darbus. Tai yra, šiuose koduose yra kažkas, nors pats rabinas vargu ar viską supranta iki galo. Nepaisant to, kažkas aiškiai naudoja šiuos kodus.

Kaip šiandien mano daugelis eschatologų, šiandien mes gyvename laikais, numatytais pranašo Danieliaus knygoje, 7 skyriuje, ten paminėta, kažkas panašaus į pandemiją, tai yra laikas, kai žmonėms bus uždraustos šventės:

25. Tasai karalius įžūliai kalbės prieš Aukščiausiąjį ir vargins Aukščiausiojo šventuosius. Jis mėgins pakeisti šventinius laikus ir įstatymą, ir šventieji bus atiduoti į jo rankas vienam laikui, dviem laikams ir pusei laiko. 26. Bet Teismas, susėdęs teisti, atims iš jo valdžią, kad jis būtų sužlugdytas ir visiškai sunaikintas. 

Aiškindami 7 skyrių, eschatologai dažnai mato „ketvirtame žvėryje su dešimčia ragų“ kažką panašaus į pasaulinę šešėline vyriausybę, kuri sutriuškins dar tris iš jūros iškilusius gyvūnus. Atsižvelgiant į tai, galima pagalvoti, kad 26 eilutė apie teisėjus, kaip tik ir sakoma,  apie JAV Aukščiausiojo Teismo posėdį, kuris atims iš „ketvirtojo žvėries“ galią „sunaikinti iki galo“. Natūralu, kad tai tik prielaida, tačiau tik tuo atveju ir atsižvelgiant į šią prielaidą, mes perskaitėme, kaip 26 eilutė skamba angliškai ir lotyniškai:

26 But the court will convene, and his dominion will be taken away and completely destroyed forever.

Taigi, ankstesnėse ir teisingesnėse Biblijos versijose žodis „galia“ vartojamas archajiškas žodis DOMINION, kurio dar gyvenime negirdėjome ir tik istoriniuose romanuose sutikome. Nepaisant to, demokratai savo stebuklingą balsų skaičiavimo programą, kuri suteikė valdžią JAV, pavadino DOMINION, kuri yra labai, labai keista. Ir kas dar keisčiau - JAV Aukščiausiasis Teismas pašalins šią „domiona“ iš balsų skaičiavimo proceso, tai yra, eilės pranašystėje,  realizuojamas ne šimtu, bet dviem šimtais procentų.

Apskritai, įvairios senovinės knygos yra gana keistas dalykas ir tikrai, kažkaip savo rankas turėjo prikišti Matricos architektas. Todėl tikriausiai tiek pono Glazersono, tiek kiti eschatologų laukia daugybės kitų nuostabių atradimų, todėl stebime įvykių raidą. Galbūt, tai sutapimai?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau