Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 16

Senas būdas išvalyti užkimštą vonios ir kriauklės sifoną

Nesvarbu, kiek besistengtume, ankščiau ar vėliau kanalizacija vonioje, virtuvėje vis tiek užsikimš. Kartasi valymą turime atlikti labai greitai, dažnai ir kartais vakare, kai parduotuvės neveikia. Yra vienas toks būdas, kaip palengvinti užsikimšusios vonios sifono valymą, kad kanalizacijos vamzdžiai veiktų nepriekaištingai.

Žinoma, daugelis šį būdą gali kritikuoti, bet kartais nėra išeities išbandyti šį paprastą būdą, juolab kai negalime prisišaukti meistro (praktiniai patarimai su paranormal.lt).

Kurmis, sifono valymas, kanalizacijos valymas, praktiniai patarimai

Atrodo, kad sifono valymas po vonia yra paprastas būdas, ar virtuvės kriaukle, bet kai reikia prieiti atsukti ir išvalyti, tada pasirodo viso bėdos; nepatogu, sunku prieiti, sunku atsukti ir t.t. Žinoma valydami atsukę sifoną, galimai dar iškris turinys, o jo kvapas nemalonus, reiks valyti, liesti rankomis...

O štai šis metodas, kurį gali atlikti tiek vyras, tiek moteris. Labai paprasta, juolab moterys visada turės namuose šias priemones, garantuoju. Tad nebaisu.

Jums reikės:

  • 3 šaukštus sodos;
  • Mažo buteliuko 70% acto rūgšties (virtuvėje valyti tiks ir 9%, nes nėra plaukų ir kitų sunkiai ardančių medžiagų, bet galite pabandyti ir vonioje);
  • Verdančio vandens 3 litrus.

Geriausia vartoti santykiu 1:1, tai pataria komentaruose.

Dabar prie paties proceso, ką turime daryti.

Pirmiausia suberiame soda, svarbu, kad ji patektu tiesiai į skylę. Kad būdų patogiau, susukite popieriaus lapą, padarydami piltuvą, aš panaudoju plastikinį piltuvą, jei reikia sustumkite lazdele.

Kurmis, sifono valymas, kanalizacijos valymas, praktiniai patarimai

Kartais nutinka, kad užsikimšimas yra pačiame viršuje. Toliau, pamažu, pilkite actą, darydami pertrauką į vonios skylę.

Kurmis, sifono valymas, kanalizacijos valymas, praktiniai patarimai

Actas pradės šnypšti (putoti), tai normalu. Supilame visa actą ir keletą minučių laukiame, kai visiškai nustoja putoti, tiksliai į skylę supilkite verdantį vandenį. Galite naudoti virdulį, jei turite 3 litrų.

Kurmis, sifono valymas, kanalizacijos valymas, praktiniai patarimai

Gali būti, kad užpylę verdančio vandens, dalis užsikimšimo liekanų iš skylės gali “iššokti”, tokiu atveju juos surinkite ir išmeskite, o ne bandykite dar kartą nuplauti į kanalizaciją.

Dabar apie šio metodo trūkumus:

  1. Namuose turėtų būti 70% actas ir soda. Jei neturėsite, tek pirkti. Kaip minėjau ankščiau galite pabandyti 9%, gal tam kartui vonioje pagerės. Mes žinome, kad į vonios kanalizacija subėga neorganinės medžiagos.
  2. Turėsite įkvėpti šiek tiek acto. Nors kvapas beveik visai nejaučiamas, tačiau vis tiek jis yra. Laimei, jis greitai išgaruoja, tiesiog kai užpilsite verdančio vandens.

Dabar privalumai:

  1. Pakankamai greitas būdas. Visas procesas trunka apie 5 minutes.
  2. Švarios rankos, be kontakto.
  3. Moterims jokio sunkumo nėra.
  4. Valo daug geriau nei rankomis ir dar geriau nei priemonės iš parduotuvės. Taip, kurie bandė, atrodė, kad ir kvapo mažiau buvo, nei priemonių iš parduotuvės, kadangi reikia palikti 15 ar daugiau minučių.

Virtuvėje, kartą per mėnesį profilaktiškai suberkite 2-3 šaukštus sodos ir lėtai supilkite 9% acto, uždenkite angą skudurėliu ar popieriumi, kad kvapas nesklistu ir palikite 10 minučių, kai soda nustos garuoti, pamažu supilkite 1,5-2litrus verdančio vandens. Tada, dar kartą nuplaukite jau iš krano tekančiu vandeniu ir viskas.

Dėmesio! Nepamirškite, įsitikinti, kad nepažeistumėte metalo dangos. Jei bandėte ši metodą, pasidalinkite komentaruose, kad kiti žinotu, ar šis metodas tinka. Atlikdami šį būdą naudokite apsisaugojimo priemones.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau