Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 15

Kodėl tūkstančiai šeimininkų tarką įvynioja į plėvelę: paprastas sprendimas

Neseniai radau straipsnį su tokia antrašte. Šį metodą žinojau jau senai, bet buvau pamiršęs. Daugelis šeimininkių dar nežino šio triuko. Todėl nusprendžiau pasidalinti su jumis. Manau, daugelis tuo nepatikės, bet išbandyti vertą... o tiek mes ašarų liejam, kai norime išvalyti tarkas, po įvairių daržovių tarkavimo...

Žinoma, dabartiniu metu yra daug įvairių prietaisų, kurie lengvai atstoja tarką, bet jei staiga neturite česnako traiškiklio, ar nenorite pjaustyti peiliu, galite panaudoti šį paprastą metodą. Šį metodą galite panaudoti, bet kur, tiek namuose, tiek sode, tiek iškiloje...

Taigi, seniai žinome, kad česnakai išskiria gausiau savo kvapą ir sultis jei tarkuojame ant smulkios trintuvės (praktiniai patarimai su paranormal.lt).

Apskritai jums reikia trintuvės ir maistinės plėvelės, ar plastikinio maišelio. Užmaukite maišelį ant tarkos.

Ir sutrinkite česnaką.

Česnakas, praktiniai patarimai, česnako tarkavimas, naudingi patarimai

Tada, belieka tik pašalinti plastikinį maišelį. Nuo maišelio nuimti sutrintą česnaką ir nuplauti trintuvę po tekančiu vandeniu, o maišelį išmesti. Trintuvė, praktiškai išlieka švari ir nereikia ten grandyti iš skilių įstrigusių česnako gabaliukų – visi česnakai pasiliko ant maišelio.

Česnakas, praktiniai patarimai, česnako tarkavimas, naudingi patarimai

Česnakas lengvai nusiima nuo maišelio ir viskas – česnakus galime naudoti.

Česnakas, praktiniai patarimai, česnako tarkavimas, naudingi patarimai

Taip, sutikime, maišelis nėra pati geriausia priemonė. Geriau nenaudoti, nes gali kartu patekti ir plėvelės į jūsų maistą. Geriau nusipirkti česnako presą. Taip pat, jūs galite sutrinti česnaką ir be maišelio, o trintuvę išplauti. Bet vis tiek šis patarimas gali būti naudingas kam nors.

Žinoma, ne kiekvieną dieną mes ir triname česnaką. Bet manau, kartais šis patarimas padės. Parašykite komentaruose ar žinojote apie šį metodą. Dėkojame už komentarus!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar