Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 7

Česnako lukštas prailgina jaunystę

Valgydami česnaką, neišmeskite baltus lukštus, bet surinkite ir laikykite. Tai yra pati vertingiausia priemonė pratęsti jaunystę.

Norėdami tai padaryti, kiekvieną mėnesį turite gerti gėrimą pagamintą iš balto česnako lukšto. Šį gėrimą labai lengvą paruošti:

Reikia paimti saują baltų česnako lukštų ir užpilti stikline verdančio vandens. Virduliui užvirus, reikia palaukti 1-3 minutes ir tada užpilti lukštus vandeniu. Sveiką gėrimą galite gerti tik po to, kai stiklinėje esantis vanduo visiškai atvės, tai yra maždaug po 6-8 valandų.

Jokiu būdu geliama gerti karšto ar net šiek tiek šilto gėrimo. Per vieną dieną reikia išgerti 4 stiklines gydomojo gėrimo. Ji galima pasiruošti iš anksto, nes paprastai gėrimas ilgai vėsinamas (liaudies medicina - paranormal.lt).

Vyrai turėtų gerti gėrimą iš balto česnako lukšto, bet kurį mėnesį nuo 10 iki 20 dienos. O moterys tai gali daryti nuo 20 iki 30 dienos. Netrukus jūsų oda bus tobula.

Taigi neišmeskite baltų lukštų, bet surinkite. Jie jums pravers, jei norėsite pasigaminti nuostabų vandenį.

Nepamirškite, nors šį priemonė nėra kenksminga, bet visada naudodami didesnį kiekį ir liaudies medicinos metodus, vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, ar jūsų organizmas toleruoja šį vandenį.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar