Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.2K) Komentarų: (0) (13.04.2018 - 19:18)

Datulių ir slyvų nuoviras gali padėti išspręsti virškinimo bėdas

Sveikas žarnynas – sveikas organizmas. Dar nuo Hipokrato laikų žinoma, jog žarnyne besikaupiantys toksinai turi neigiamą poveikį visam organizmui, spartina įvairiausių ligų vystymąsi.

toksinai, virškinimas, žarnynas, datulės, slyvos, www.paranormal.lt

Datulių ir slyvų nuoviras gali padėti išspręsti virškinimo bėdas. Reguliariai vartojamas jis ne tik išvalys žarnyną, pašalins toksinus, bet ir suteiks organizmui naudingų medžiagų.

Nuovirą labai lengva paruošti, o rezultatų neteks ilgai laukti!

toksinai, virškinimas, žarnynas, datulės, slyvos, www.paranormal.lt

Jums reikės:

  • 150 g slyvų;
  • 150 g datulių;
  • 2 puodelių vandens.

Nuplaukite džiovintas datules ir slyvas, užpilkite jas dviem puodeliais vandens. Tuomet pastatykite ant ugnies ir užvirkite.

Nuėmę nuo viryklės palikite nusistovėti, kol atvės. Atvėsus viską susmulkinkite smulkintuvu ir supilkite į švarų stiklinį indą.

Laikykite šaldytuve.

Rekomenduojama vartoti šį mišinį po vieną šaukštą ryte, prieš pusryčius.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar