Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 23

Faktų tikrintojai paneigė, kad Džordžas Sorosas areštuotas?!

Socialiniuose tinkluose pasirodė gandai, kad FTB agentai areštavo Džordžą Sorosą ir šiuo metu jis laikomas federalinėje areštinėje Filadelfijoje. Pagal neseniai išspausdintą kaltinamąjį aktą Pensilvanijos vakarinėje apygardoje, Sorosas buvo apkaltintas daugeliu sunkių su rinkimais susijusių JAV nusikaltimų, yournewswire.com.

Kaltinamajame akte išvardytos tik nusikalstamos veikos, kuriose Sorosas dalyvavo prieš lapkričio rinkimus, pavyzdžiui, elektroninis sukčiavimas, asmens tapatybės vagystė, pagalba terorizmui ir kompiuterių pažeidimas.

FTB savininkai teigia, kad kaltinimas greičiausiai bus atnaujintas, kad atspindėtų įtarimus dėl rinkimų kišimosi, susijusio su „Dominion“ sistemos naudojimu: kai bus atskleista visa Soroso operacijų apimtis, bus pateikti visi epizodai.

Šiuo metu FTB Sorosą tardo.

konspirologija, Džordžas Sorosas, JAV

Pažymėtina ir tai, kad federalinis teisėjas uždraudė skelbti informaciją apie areštą, tačiau ši nutartis netaikoma, ne Amerikos žiniasklaidai.

Rebel News“, gerai žinoma alternatyvi žiniasklaidos priemonė, anksčiau pranešė apie ryšį tarp Džordžo Soroso, Tides Foundation ir ir Dominion Voting. Reporteris Kinas Bextenas (Keean Bexte) rašo:

„Dominion“ balsavimo programa buvo pradėta kritikuoti po to, kai jų skaičiavimo mašinos perleido 6000 balsų vienoje Mičigano apygardoje. Tos pačios abejotinos programėlės ir programinė įranga buvo naudojama visose Džordžijos grafystėje ir keliose kitose „banguojančiose“ valstijose, kurios iš karto atsiuntė savo rinkėjų balsus Joe Bidenui (šiuo metu) naudai.

Taip pat žurnalistai nurodo įrodymus, rodančius, kad Džordžas Sorosas galėjo atlikti didesnį vaidmenį JAV rinkimuose, nei manyta anksčiau. Daugelis spėja, kad milijardierius globalistas Sorosas galėjo suklastoti neseniai vykusius rinkimus Kanadoje Džastino Triudo ( Justin Trudeau) naudai.

Tačiau nors FTB atstovai oficialiai nepatvirtino arešto, nors yra ir informacijos apie milijardieriaus namų Toronte, Kanadoje, paieškos orderį. Soroso advokatai taip pat komentarų neteikia.

Tačiau, faktų tikrintojai, visa tai paneigė, mums belieka laukti, kas teisus, kas ne ir kas slepiama:

konspirologija, Džordžas Sorosas, JAV

konspirologija, Džordžas Sorosas, JAV

 

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2021 laikas 21:07 Kaip sumažinti cholesterolio kiekį?
Hipercholesterinemija - padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – dar ne liga. Bet šios medžiagos perteklius skatina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, stenokardijos ir infarkto vystymąsi. Ypač vyresniame amžiuje, kasmet vertėtų pasitikrinkite lipidų (triglicerinų ir cholesterolio) kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:21 Liaudiški patarimai kaip gydytis Paprastaja kraujažole
Paprastoji kraujažolė liaudies medicinoje. Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:01 Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu
Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu. Užkimimas. 30 g raudonėlio žolės užplikyti 1 litru verdančio vandens, palaukti 1 val. ir perkošti (nors tai nebūtina). Gerti po 1-1,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 16:16 Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?
Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus....

Skaityti daugiau

23.01.2021 laikas 23:36 Mokslininkų siūlymas kovoje su „Covid-19“ vitaminas D
eigiamas vitamino D poveikis imuninei sistemai žinomas seniai. Atliktų tyrimų metu pastebėta, kad šis vitaminas taip pat padeda apsisaugoti nuo „Covid-19". Žmonės, kuriems trūko šio vitamino, sirgo sunkesne viruso forma....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 23:24 Biden and Harris blatantly lied when they said before the election they would not ban fracking
In case you didn’t know it, the Washington Post has decided it is going out of the presidential fact-checking business.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:41 Why is Bill Gates buying up farmland across America?
The fourth richest person in the world and the top financier of the World Health Organization, Bill Gates, has silently become the biggest farmland owner in the United States.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:34 Kepti kalakutienos kepsneliai patiekti su įdarytomis paprikomis su sūriu
Fantastiškai iškepti kalakutienos kepsneliai pagaminti iš kalakutienos kumpelio. Ir vos vieno kumpelio užteko net 4 porcijoms! Neįtikėtina. Kartu su kalakutiena dar patieksime įdarytas paprikas su sūriu, jos čia labai tinka. Labai rekomenduoju ir Jums pabandyti tokį derinį....

Skaityti daugiau