Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 22

Formą keičiantys juodi malūnsparniai

Amerikiečių ufologijoje yra ypatingas skyrius apie Juodųjų malūnsparnių fenomeną. Šie malūnsparniai dažniausiai pastebimi lydintys NSO, ant jų nėra jokių atpažinimo ženklų. Ir skrenda jie praktiškai be garso. Manoma, jog tai yra ypatingi kariniai malūnsparniai, kurie simbolizuoja ateivių suokalbį su JAV vyriausybe, kuri bendradarbiauja su ateiviais, kuriant skraidymo aparatus, panaudojant nežemiškąsias technologijas.

JAV šis fenomenas pirmą kartą buvo pastebėtas apie 1970 metus, vėliau buvo pastebėtas ir kitose šalyse, kurios draugiškai nusiteikusios JAV atžvilgiu (ufologijos kanalas - paranormal.lt).

Pats garsiausias incidentas su juodais malūnsparniais yra Keš Lendrumo atvejis, kai daugybė karinių malūnsparnių sukinėjosi aplinkui didžiulį deimanto formos NSO. Tai įvyko 1980 metais netoliese Hjustono, Teksaso valstijoje. Atsitiktiniai šio įvykio liudininkai patyrė daugybinius nudegimus, primenančius radioaktyvaus spinduliavimo poveikį.

Taip pat yra pasakojama apie atvejus, kai patys juodieji malūnsparniai keitė savo formą ir pavirsdavo į išsibarsčiusius rutulius, klasikinį NSO diską ar akinančias šviesos sankaupas.

Tokiu atveju atsiranda visiškai kita teorija apie juodus malūnsparnius, teigianti, jog jie niekaip nėra susiję su žmonėmis, o yra viena keisčiausia ateivių skraidančių aparatų maskavimo forma.

Naujosios Meksikos valstijoje esantis Dulsės miestas ufologų tarpe jau seniai laikomas didžiule slapta požemine NSO baze. Manoma, jog šioje bazėje ateiviai atlieka genetinius eksperimentus su pagrobtais žmonėmis. JAV valdžiai tai yra žinoma, ji arba bendradarbiauja su ateiviais, arba laikosi neutraliteto, suprasdama, kad negali jų nugalėti.

1982 metais Dulsės gyventojas, kurio vardas Brunas, virš Arčuleta Mesos dykynės, kur, anot gandų, ir yra įkurta bazė, pastebėjo didelę juodų malūnsparnių grupę.

juodi malūnsparniai, malūnsparniai, nso, ateiviai, JAV, dulsės

Tiesiog Bruno akyse visi malūnsparniai pakeitė formą ir tapo ryškiai šviečiančiais apvaliais objektais. Tai pamačius, vyrą ištiko šokas, jis vėliau visą laiką tikino, kad ateiviai NSO užmaskuoja savo skraidymo aparatus mums įprasta išvaizda.

1993 metais ufologas Rėjus Bošas susitiko su dviem fizikais iš Gynybos ministerijos. Jie papasakojo, kad dirba su slapta programa ir turi kontaktų su būtybėmis, kurios oficialiai vadinamos „nežmoniškais subjektais“ (angl. Non-Human Entities).

Fizikai patys nebuvo įsitikinę, kad šie „nežmoniški subjektai“ yra ateiviai. Jų manymu, tai buvo demonai iš vietos, panašios į pragarą.

Fizikai papasakojo ir apie juodus malūnsparnius, pavadinę juos šių „subjektų“ skraidančiais aparatais. Šie aparatai patruliuoja įvairiose vietose, jie susiję su žmonių ir galvijų grobimu.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar