Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 8

Kaip atsikratyti dantų griežimo?

Dantų gydytojai teigia, jog kas antras jų pacientas griežia dantimis ir dauguma jų nė nenutuokia, kad turi tokią problemą, kol apie bėdą nepasako jų partneris. Jeigu jums apie dantų griežimą informavo jūsų partneris, patartina kuo greičiau pasirūpinti savo sveikata. Kodėl? Nes griežiant dantimis, žandikauliui tenka tokia apkrova, kaip veikiant 80 kg svoriui. Toks krūvis pažeidžia ne tik dantis, žandikaulius, bet ir kramtymo procese dalyvaujančius raumenis. Be to, griežimas dantimis gali reikšti, kad turite psicologinių sunkumų, kuriuos išsprendus, dingtų ir nuolatinis "darbas" naktį.

psichinė sveikata, griežimas dantimis, stresas

Jeigu naktį griežiate dantimis, gali apdilti dantų paviršius, ypač iltinių bei priekinių dantų, taip pat galimos ir kitos pasekmės, tokios kaip dantenų uždegimas, ausų skausmas, galvos skausmas, žandikaulio sąnario traškėjimas, sprando raumenų įtampa.

Dantų griežimo priežastys gali būti įvairios: sukeltas pyktis, kasdieninės problemos, stresas. Griežiantysis dantimis jaučiasi tarsi įvarytas į kampą, sudirgęs, tačiau nepajėgia susidoroti su savo iškilusiomis problemomis, todėl tarsi bando jas "sudoroti" dantimis. Žinoma, griežimas dantimis taip pat gali reikšti, jog jums netinkamai įstatyti dirbtiniai dantys.

Kaip atsikratyti dantų griežimo?

  • Kramtykite morkas prieš miegą, tokiu būdu duosite darbo savo kramtymo raumenims. Tai atpalaiduos žandikaulių raumenis, todėl jie mažiau dirbs naktį.
  • Akupresūra gali padėti atprasti nuo dantų griežimo. Biologiškai aktyvus taškas “saulėtas slėnis” yra riešo sąnario įdubime, tiesiai po mažuoju piršteliu: jį galima rasti nuo riešo kauliuko aukštyn brėždami liniją 70 laipsnių kampu. Rodomuoju pirštu pamasažuokite šį tašką 1 min., paskui pakartokite tą patį ant kitos rankos. Procedūrą kartokite po 3 kartus. Masažuokite sukamaisiais, raminančiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę. Prieš miegą kartoti būtina.
  • Boksininkų naudojamos priemonės žandikaulių apsaugai gali padėti išvengti griežimo pasekmių.
  • Jeigu supykote, neįtempkite žandikaulių raumenų, verčiau suspauskite lūpas. O dar geriau visiškai nurimti ir mintyse kartoti frazę, padedančią atsipalaiduoti: „Skruostai yra minkšti ir šilti”.
  • Užmerkite akis ir sutelkite dėmesį į "trečiąją akį" – tašką kaktoje tarp antakių. Pabandykite ką nors "pamatyti" užmerktomis akimis. Šis kinų pratimas atpalaiduoja visus veido raumenis ir malšina galvos skausmą. Pamėginkite.
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau