Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 26

Jeloustouno incidentas: ryškios sferos sprogimas, keistas mirusio kūnas ir nusileidimas NSO

Tiesioginė internetinė kamera, užfiksavo ryškią sferą, kuri staiga išniro virš esančios kalvos horizonte, priartėjus prie ugnikalnio kraterio, sprogo priešais vaizdo kamerą.

Jeloustouno incidentas, nso, Jeloustounas, www.paranormal.lt

Po to, vaizdo įraše pasirodo atvykę į sprogimo vietą vietos reindžeriai, kurie neštuvais ėjo palei kelią, o vienas iš gelbėtojų žibintuvėliu švietė į kažką keisto. Neaišku, ar tai buvo vyras ar gyvūnas, bet jei atidžiai pažiūrėjus, kūnas kuris gulėjo ant žemės nėra labai panašus į žmogų.

«Tai įvyko 2012 m. balandžio 21 d., - rašo Kate Martin, po savo vaizdo įrašu. - Aš galvojau ar tai paskelbti, ar ne, nes nebuvau tikra, kas iš tiesu nutiko čia».

Vaizdo įrašo autorė, tuo metu apieškojo visas naujienų svetaines, bandydama rasti bent kokia naujieną apie šį «Jeloustouno incidentą», bet nieko nerado. Todėl ji rašo: " aš apsisprendžiau paskelbti šį vaizdo įrašą tikėdamasi, kad kas nors žinos, kas nutiko".

Kitą dieną, vaizdo kamera, parodė silpną šviesą, sklindanti iš dangaus kairėje ekrano pusėje, kur prieš dieną pasirodė ryški sfera, ji keitė savo formą, baltos spalvos NSO, kuris lėtai nusileido ir kairėje dingo.

Netrukus po šio įvykio, praskrenda sraigtasparnis, kuris, atrodo, kažką ieškojo, nes skrido nedideliu greičiu ir prožektoriaus spindulys buvo nukreiptas į žemę.

Vienas iš kanalo lankytojų, kuris peržiūrėjo vaizdo įrašą patvirtino, kad ryte Jeloustouno upėje rado lavoną, manoma, kad abu kūnai yra susiję su šiais įvykiais.

Jeloustouno incidentas: ryškios sferos sprogimas, keistas mirusio kūnas ir nusileidimas NSO

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar