Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (431) Komentarų: (0) (26.04.2018 - 18:12)

Jeloustouno incidentas: ryškios sferos sprogimas, keistas mirusio kūnas ir nusileidimas NSO

Tiesioginė internetinė kamera, užfiksavo ryškią sferą, kuri staiga išniro virš esančios kalvos horizonte, priartėjus prie ugnikalnio kraterio, sprogo priešais vaizdo kamerą.

Jeloustouno incidentas, nso, Jeloustounas, www.paranormal.lt

Po to, vaizdo įraše pasirodo atvykę į sprogimo vietą vietos reindžeriai, kurie neštuvais ėjo palei kelią, o vienas iš gelbėtojų žibintuvėliu švietė į kažką keisto. Neaišku, ar tai buvo vyras ar gyvūnas, bet jei atidžiai pažiūrėjus, kūnas kuris gulėjo ant žemės nėra labai panašus į žmogų.

«Tai įvyko 2012 m. balandžio 21 d., - rašo Kate Martin, po savo vaizdo įrašu. - Aš galvojau ar tai paskelbti, ar ne, nes nebuvau tikra, kas iš tiesu nutiko čia».

Vaizdo įrašo autorė, tuo metu apieškojo visas naujienų svetaines, bandydama rasti bent kokia naujieną apie šį «Jeloustouno incidentą», bet nieko nerado. Todėl ji rašo: " aš apsisprendžiau paskelbti šį vaizdo įrašą tikėdamasi, kad kas nors žinos, kas nutiko".

Kitą dieną, vaizdo kamera, parodė silpną šviesą, sklindanti iš dangaus kairėje ekrano pusėje, kur prieš dieną pasirodė ryški sfera, ji keitė savo formą, baltos spalvos NSO, kuris lėtai nusileido ir kairėje dingo.

Netrukus po šio įvykio, praskrenda sraigtasparnis, kuris, atrodo, kažką ieškojo, nes skrido nedideliu greičiu ir prožektoriaus spindulys buvo nukreiptas į žemę.

Vienas iš kanalo lankytojų, kuris peržiūrėjo vaizdo įrašą patvirtino, kad ryte Jeloustouno upėje rado lavoną, manoma, kad abu kūnai yra susiję su šiais įvykiais.

Jeloustouno incidentas: ryškios sferos sprogimas, keistas mirusio kūnas ir nusileidimas NSOPatiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: jeloustounas, nso, Jeloustouno incidentas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pabandykite išsivalyti organizmą «linų sėmenimis»...

Perdirbti ir rafinuoti maisto produktai didina rūgštingumą mūsų kūne, ir tai kenkia mūsų sveikatai, todėl, kad mūsų organai prad...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalykite storą žarną greitai su šiomis 8 priemonėmis!...

Yra keletas būdų, kaip išvalyti storąja žarną. Jūsų storojoje žarnoje toksinų gali būti kilogramai. Štai, kaip ją reikia išva...

Ligos, mutacijos
Šešios mokslu patvirtintos rekomendacijos, kaip išvengt...

Jei manote, kad vėžys yra liga, kuri atsiranda iš niekur ir savo elgesiu jos kontroliuoti negalite – labai klystate. Da...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip sumažinti kraujospūdį per 5 minutes, be vaistų...

Labai paprastas ir veiksmingas būdas! Natūralus veiksmingas būdas, kurį naudoja kinų medicina sumažinant aukštą kraujospūdį p...