Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos » 2018 » Balandžio » 26

Jeloustouno incidentas: ryškios sferos sprogimas, keistas mirusio kūnas ir nusileidimas NSO

Tiesioginė internetinė kamera, užfiksavo ryškią sferą, kuri staiga išniro virš esančios kalvos horizonte, priartėjus prie ugnikalnio kraterio, sprogo priešais vaizdo kamerą.

Jeloustouno incidentas, nso, Jeloustounas, www.paranormal.lt

Po to, vaizdo įraše pasirodo atvykę į sprogimo vietą vietos reindžeriai, kurie neštuvais ėjo palei kelią, o vienas iš gelbėtojų žibintuvėliu švietė į kažką keisto. Neaišku, ar tai buvo vyras ar gyvūnas, bet jei atidžiai pažiūrėjus, kūnas kuris gulėjo ant žemės nėra labai panašus į žmogų.

«Tai įvyko 2012 m. balandžio 21 d., - rašo Kate Martin, po savo vaizdo įrašu. - Aš galvojau ar tai paskelbti, ar ne, nes nebuvau tikra, kas iš tiesu nutiko čia».

Vaizdo įrašo autorė, tuo metu apieškojo visas naujienų svetaines, bandydama rasti bent kokia naujieną apie šį «Jeloustouno incidentą», bet nieko nerado. Todėl ji rašo: " aš apsisprendžiau paskelbti šį vaizdo įrašą tikėdamasi, kad kas nors žinos, kas nutiko".

Kitą dieną, vaizdo kamera, parodė silpną šviesą, sklindanti iš dangaus kairėje ekrano pusėje, kur prieš dieną pasirodė ryški sfera, ji keitė savo formą, baltos spalvos NSO, kuris lėtai nusileido ir kairėje dingo.

Netrukus po šio įvykio, praskrenda sraigtasparnis, kuris, atrodo, kažką ieškojo, nes skrido nedideliu greičiu ir prožektoriaus spindulys buvo nukreiptas į žemę.

Vienas iš kanalo lankytojų, kuris peržiūrėjo vaizdo įrašą patvirtino, kad ryte Jeloustouno upėje rado lavoną, manoma, kad abu kūnai yra susiję su šiais įvykiais.

Jeloustouno incidentas: ryškios sferos sprogimas, keistas mirusio kūnas ir nusileidimas NSO

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau