Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 21

Kaip paaiškinti šį gamtos reiškinį, žmogus dar nežino

Nedaugelis žmonių tiki gamtos stebuklais, manydami, kad taip negali būti, bet gamta ir toliau stebina savo grožiu ir savitumu. Yra keletas reiškinių, kurių žmogaus protas negali paaiškinti. Žmonės bando sukurti meną arba kurti, dėka savo vaizduotės, bet negali „perspjauti“ gamtos.

Apie tai pagalvojama, kai pamatai šį medį, iš kurio vanduo teka, kaip iš fontano. Jis randasi Dinošo kaime, Juodkalnijoje. Būtent čia, šis stebuklas nusprendė nustebinti žmonės iš viso pasaulio (gamtos paslaptys - paranormal.lt).

gamta, gamtos reiškinys, medis, vanduo, fontanas, paranormal.lt

Pasak, gyventojų, kaimas yra paprastas, turistai čia neapsilanko. Šis įdomus gamtos reiškinys prasidėjo prieš 25 metus. Gyventojai pastebėjo, kad iš medžio vidurio pilasi vanduo. Jo nebuvo įmanoma sustabdyti, o be to ir patys žmonės nenorėjo sustabdyti, juk tai gražu.

O vanduo nesiliovė bėgęs. Iš pradžių, norėdami šį reiškinį paaiškinti buvo manyta, kad žmonės patys įdėjo vamzdį į medžio vidurį. Bet gyventojams, to daryti nebuvo būtina. Be to, klausymas, kaip įrengti į medžio vidurį vamzdį, kad 100 metų senumo medis nebūtų pakenktas.

Dabar, štai po kiekvieno lietaus, šis reiškinys ir toliau džiugina žmonės. Kai kurie, tai dažnas reiškinys, bet kitus jis gali dar nustebinti. Tiesą sakant, mes taip pat nustebome šiuo neįtikėtinu reiškiniu, kurio autorius yra pati gamta!

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar