Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (435) Komentarų: (0) (20.03.2018 - 10:32)

Magiška reikšmė pagal moterų plaukų spalvą

Jau seniai moterų plauku spalvai priskiriama magiška reikšmė. Pavyzdžiui, raudonplaukės moterys Viduramžiais buvo laikomos velnio garbintojomis, todėl jos bet kada inkvizicijos tarnų galėjo būti apkaltintos raganavimu ir sudegintos lauže. Šių dienų psichologai sutinka su tuo, kad plaukų spalva yra tikrai susijusi su mūsų charakterio bruožais, temperamentu ir kitomis savybėmis. Peržiūrėkime šiuos dėsningumus.

moterys, plaukų spalva, raudonplaukės, blondinės, brunetės, plaukai

Blondinės visais laikais buvo ir yra laikomos pačiomis gražiausiomis dailiosios lyties atstovėmis. Matyt, ne be reikalo dauguma moterų, nusprendusių pakeisti savo plaukų spalvą, renkasi šviesius atspalvius.

Fengšui specialistai mano, kad šviesiaplaukės moterys priklauso vandens stichijai, o jų kryptis yra šiaurė, nes būtent iš ten yra kilę jų protėviai. Gal dėl to kartais blondinės atrodo šaltos ar net vangios. Jos taip pat atrodo ramaus charakterio. Tačiau visa tai tik paviršutinis įspūdis. Jeigu sugebėsite „pažadinti“ blondinę, pamatysite tikrą fatališką moterį. Šios moterys paprasčiausiai sugeba kontroliuoti savo emocijas.

Mitas apie blondinių kvailumą iš tiesų yra tik mitas. Šis įvaizdis, ko gero, atsirado dėl Merlin Monro sukurtų vaidmenų, kuriuose ji vaidino kvailokas moteris. Iš tiesų aktorė tokia nebuvo, o šie vaidmenys – tai tik režisierių užgaida. Jei daugiau pasidomėsite, tai tikrai sužinosite, kad tarp moterų, sugebėjusių savo rankomis susikurti sėkmę, yra daug blondinių.

Beje, kovo 31-oji yra oficialiai paskelbta Pasauline blondinių diena. Tad nustokime diskriminuoti šviesiaplaukes!

Brunetes valdo oro stichija, jų kryptis – rytai. Būtent tamsiaplaukės moterys dažniausiai vadinamos fatališkomis. Jų ryški išorė traukia vyrų dėmesį, tačiau pastarieji dažnai bijo šių moterų sarkazmo ir palaidumo. Iš tikrųjų, fatališkos moters įvaizdis brunetėms yra paprasčiausia kaukė, kuria bando pridengti nepasitikėjimą savimi.

Tikrosios Rytų dukros, išskirtinai brunetės – tai tylios haremų moterys, mokančios suvaldyti savo temperamentą. Tad brunetė palaida dažniausiai būna tik dėl to, kad taip ją elgtis priverčia neteisingas požiūris į ryšį tarp jos plaukų spalvos ir elgsenos. Suradus takelį į šios moters sielą, ją galima lengvai sutramdyti, ir ši moteris bus puiki žmona ir mama.

moterys, plaukų spalva, raudonplaukės, blondinės, brunetės, plaukai

Raudona plaukų spalva dar senovėje buvo laikoma velnio spalva. Gal dėl to, kad šios spalvos moterų tiek tolimais laikais, tiek dabar sutinkama gana retai. Yra teigiama, kad raudonplaukės moterys turi polinkį raganauti, jų neretai buvo baiminamasi ir šios moterys būdavo apšaukiamos raganomis. Tikriausiai neatsitiktinai ne viename kino filme, kuriose vaizduojamos raganos, jos dažniausiai būna raudonplaukės…

Tuo metu vyrai, gerai nusimanantys apie moteris, visada norėjo turėti raudonplaukes mylimąsias. Būtent šios plaukų spalvos gražuolės, kurių stichija yra ugnis, o kryptis – pietūs, daugeliu savo moteriškųjų savybių lenkia tiek blondines, tiek brunetes. Jos yra nepaprastai jausmingos, aktyvios ir pasižymi puikiu humoro jausmu. O raudonplaukės moters glėbio negalima pamiršti iki gyvenimo pabaigos.

Šatenėmis vadinamos moterys su nenusakomos spalvos plaukais. Dažniausiai tai būna tamsiai rudos ar rudos spalvos plaukai. Kaip teigia fengšui žinovai, šias moteris valdo žemės stichija, o jų kryptis yra vakarai. Jos, dažniausiai, jau nuo vaikystės pasižymi vidutiniu temperamentu. Joms visiškai nebūdingi kraštutinumai, į kuriuos kartais metasi brunetės ar blondinės, norėdamos atitikti savo rytietišką ar šiaurietišką įvaizdį.

Šatenė, kaip partnerė, geriausiai tinka tokiam vyrui, kuris moteryje ieško natūralaus švelnumo. Gali būti, kad su tokia moterimi nebus taip įdomi, kaip su radikalios spalvos plaukų savininke, tačiau su ja visada bus patikima ir ramu. Dauguma vyrų mano, kad šatenės – idealios žmonos ir mamos.

Beje, jeigu moteris nusidažo plaukus kita spalva, tai gali jai suteikti kitų bruožų. Tapusi brunete, tokia moteris pajus pasitikėjimą savo moterišku žavesiu, o tapusi blondine – taps laisvesnė ir labiau atsipalaidavusi. Nemažai moterų plaukus dažo raudona spalva, kuri turi daugybę atspalvių – vario, medaus, aukso, raudona spalvos. Tai reiškia, kad moteris planuoja pradėti naują gyvenimą, pasiryžusi įvairiausioms avantiūroms, tame tarpe ir meilės fronte.

Prieš pakeisdamos plaukų spalvą moterys turėtų sau užduoti klausimą – ar iš tiesų jos to nori? Niekada nedažykite plaukų kita spalva, patartos draugių ar pažįstamų, kurios tvirtina, kad nauja spalva jums turi tikti. Pirmiausia mintyse pabandykite save įsivaizduoti su kitos spalvos plaukais – ar patogiai jausitės naujajame amplua. Tik tuo atveju, kai tikrai norėsite pakeisti plaukų spalvą, drąsiai kreipkitės į kirpėjus!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: raudonplaukės, brunetės, plaukų spalva, plaukai, blondinės, moterys
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar