Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Sausio » 25

Magiškos aukso savybės

Auksas kaip saulės simbolis nuo seno domino įvairių tautų ir rasių žmones. Auksas sietas su dievybėmis, valdžia, galia, turtais. Senovės tautos auksą naudojo labiau ne kaip pinigų ekvivalentą, o kaip auką dievams, valdovams, imperatoriams, taip pat statuloms lieti, ritualiniams reikmenims gaminti. Už auksą kautasi, žudyta, išduota, auksas dovanotas mylimoms moterims.

magija, papuošalai, auksas, auskarai, žiedai, apyrankės, pakabučiai

Mes taip pat auksą suvokiame visų pirma kaip materialinės gerovės simbolį ar išraišką. Šio brangiojo metalo savybes galima išnaudoti ir tam, kad pritrauktume į savo gyvenimą sėkmę, nuvaikytume ligas.

Magiškos aukso savybės

Auksas myli ryžtingus, ryškius, kūrybingus žmones. Jis laikomas Liūto – saulės globojamo Zodiako ženklo – metalu. Tačiau net ir Liūtui auksas bus ne į naudą jei jis išduos savo esybę, pasiduos silpnybėms ir smulkmeniškumui. Todėl auksiniai papuošalai nerekomenduojami tiems, kas negeba kovoti. Maksimumas, ką gali šokiu atveju padaryti auksas savo šeimininkui, – tai apsaugoti nuo užpuolimo plačiąja prasme.

Tačiau daugeliu atvejų tokia pagalba labiau kenkia nei padeda: žmogus atsipalaiduoja, nebeprogresuoja, netobulėja, galutinai praranda budrumą. Ir kai netenka savo aukso papuošalų arba tiesiog juos nusiima, tampa visiškai bejėgis, negeba apsiginti net nuo pačių silpniausių grėsmių.

Taigi jei nejaučiate savyje vidinių jėgų, dažniau keiskite auksinius papuošalus kitais, būtinai nusiimkite juos prieš naktį. Arba apskritai rinkitės tik sidabrą, platiną.

Grandinėlės ir pakabučiai

Auksas puikiai ramina emocijas, žmogus įgyja daugiau pusiausvyros, ramybės, nepasiduoda įtūžiui. Auksas padeda nepasiduoti nuotaikų kaitai, priimti sprendimus vadovaujantis protu o ne emocijomis. Todėl lengvai susijaudinantiems žmonėms auksą rekomenduojama nešioti ant kaklo, ypač gerai jei pakabutis sūpuosis saulės rezginio srityje. Beje, manoma, kad auksiniai papuošalai taip pat mažina ir kraujospūdį.

Žiedai

Masyvus auksinis žiedas be brangiųjų akmenų suteikia savo šeimininkui pasitikėjimo savo jėgomis, dovanoja gebėjimą valdyti žmones, pritraukia sėkmę – tiek asmeniniame gyvenime, tiek materialiniuose reikaluose. Toks aukso papuošalas padeda aiškiau pamatyti atsivėrusias galimybes, dovanoja ryžtą rizikuoti tada, kai rizika gali atnešti didelės naudos.

Tačiau, kaip jau minėta, auksas – stipriųjų privilegija, ir visų teigiamų savybių nesuteikia silpniesiems. Todėl didelis aukso žiedas kaip talismanas rekomenduojamas tik aktyviems, sumaniems, nebijantiems eksperimentuoti, kovoti už savo interesus žmonėms.

Auskarai

Auksiniai auskarai be inkrustuotų akmenų ar kitų metalų priedų padeda moteriai suprasti savo tikrąją esybę, išlaisvina iš kompleksų ir nuolatinės svetimos įtakos. Savo šeimininkei jie dovanoja vidinę laisvę, padeda pasirinkti savo kelią. Moteris noriau bendrauja, atranda gerbėjų.

Jei einate į pirmąjį pasimatymą ar pokalbį dėl darbo, auksiniai auskarai gali tapti galingu talismanu, kuris pritrauks sėkmę. Auksiniai auskarai taip pat padeda laiku išgirsti svarbią informaciją, išmoningai ją skleisti.

Apyrankės

Auksinėmis apyrankėmis geriau nesipuošti tiems, kurie bijo emociškai priklausyti nuo kito žmogaus, taip pat tiems, kurie pernelyg greitai pasiduoda svetimai įtakai. Tokiems žmonėms apyrankės tampa pančiais, apkaustais, kurie negatyviai atsiliepia visam gyvenimo procesui.

Jei norite neutralizuoti neigiamą apyrankių įtaką, rinkitės papuošalus ne vien iš aukso, bet puoštus jums tinkančiais akmenimis. Tokiu atveju auksas nebetenka savo maginio poveikio ir tampa tiesiog spindinčiu metalu, iš kurio pagamintas juvelyrinis dirbinys.

Tačiau jei jūs esate kūrybos žmogus, dirbate ką nors savo rankomis (pvz. piešiate, mezgate, statote ir pan.), auksinė apyrankė gali jums labai praversti – jūsų rankos iš tikrųjų taps auksinės, gebėsite sukurti tikrų tikriausius šedevrus!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
avatar
1
Jūsų aprašyme rašome apie žiedus be brangakmenių, o jei nešiojamas žiedas su deimantu, rubinu ar kitu akmenuku ? Planuoju įsigyti kokį žieduką čia (interneto puslapis) bet įdomu ar auksas kartus su deimantu ar kitu brangakmeniu turi kokią specifinė reikšme kartu ?
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.08.2020 laikas 18:31 Šermukšnis netradicinėje ir liaudies medicinoje

Žydi šermukšnis gegužės pradžioje, o vaisiai renkami nuo spalio iki pat pirmųjų šalnų. Šermukšnio uogos – tikras vitaminų šaltinis. Šermukšnio uogos labai plačiai naudojamos netradicinėje ir liaudies medicinoje. Jos vartojamos sergant kepenų ir inkstų ligomis, hemorojumi, anemija, diabetu, ...

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 20:47 Vanduo su ciberžole ryte suteikia mažiausiai penkis teigiamus poveikius

Ciberžolė, arba imbieras – daugiametis žolinis augalas. Ciberžolė yra žinoma dėl savo priešvėžinių ir priešuždegiminių savubių. Aktyvus komponentas kurkuminas – stiprus antioksidantas. Vanduo su ciberžole, ypač su citrinų sultimis, turi daug naudingų savybių.

...

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 13:43 London Real ir David Icke pokalbis apie šios dienos aktualijas
London Real ir David Icke pokalbis apie šios dienos aktualijas. Deivido Aiko interviu 3 (Lietuviškai)

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 10:29 Ar Pažadėta Ateitis Atėjo?

Apskritai, tai yra šiek tiek per daug gaisų vienai dienai, be to, atkreipiame dėmesį – žiūrėjome tik rimtus, didelių pastatų ar pramonių objektų gaisrus. Iki šiol, laimei, grandiozinių katastrofų, susijusių su ugnimi, dar neįvyko, tačiau Amerikoje dar tik prasidėjo ir dar galimai laukia ten...

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau