Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (822) Komentarų: (0) (08.03.2018 - 18:46)

#MeToo hormonas pradėjo veikti moteris ir vyrus

Ilgai netrukus nusprendžiau parašyti savo nuomone. Kas vyksta pasaulyje... Kalbu, apie vyro ir moters kova ir neaiškaus #Metoo judėjimo, kuris ir atėjo iš JAV. Kaip manote, kodėl taip nutiko, kad moteris pradėjo reikštis, kaip vyrai, o vyrai, kaip moteris... kurie neturi savo žodžio, nuomonės.

MeToo, Hermafroditas, vyrai, hormonai, moterys, mityba

Vyrai, šiuo metu visai tampa ne vyriški, nesugebantys blaiviai mastyti, ar tiesiog tapo tinginiais, prisitaikėliais... O, gal vyrai, moteris visai nekalti, patys nesupranta, kas vyksta? Tad kodėl moterys vyriškėja, o vyrai moteriškėja? Manau greitu laiku, vyrai visai taps užguiti... Kas kaltas sąmokslo teorija... maistas, maisto pramonė, farmacija?

Tam tikrą įtaką gali daryti socialiniai veiksniai, tačiau tai gali vykti ir dėl to, kad mūsų organizme išsiderina hormonai, kadangi nebeaišku, ką mes valgome, geriame. Yra teorijų, kad didelis fluoro kiekis išderina mūsų hormonus, o pastarieji grandine reakcija išderina kitus hormonus.

Moterys turbūt, šiais laikais kiekviena naudoja hormoninius kontraceptikus (praėjo bobučių ir liaudies medicinos laikai), be kurių šiandiena dažna moteris ne neįsivaizduoja savo lytinio gyvenimo.

Vyrai, galbūt moteris, norėdami būti gražūs, patikti vienai ar kitai pusei... pradeda vartoti anabolikus, tuo būdu vyrai rizikuoja prarasti lytinį pajėgumą. Jaunesniems vyrams lytinę funkcija dažnai sutrikdo anaboliniai steroidai, vartojami raumenų augimui.

Todėl manau, kad siūlymas jauniems vyrams vartoti anabolikus yra kriminalas, tai vyrų kastravimas.

Tiek vyrams, tiek moterims reikėtu atsargiai rinktis dietas ir neatsisakyti riebaus, cholesterolio turinčio maisto, kas šiuo metu yra madinga. Mat cholesterolis reikalingas mūsų lytinių hormonų gamybai.

MeToo, Hermafroditas, vyrai, hormonai, moterys, mityba

„Pavyzdžiui, indai tūkstančius metų nevalgo mėsos, kurią keičia pupelėmis, soja. Ir jie turi pakankamai lytinių hormonų, nes jų organizme iš karto į kartą susiklostė kitokia cholesterolio apykaita. Tuo tarpu mūsų protėviai valgė šerną, briedį, todėl mūsų cholestorolio apykaita paremta gaunamu cholesteroliu iš išorės. Todėl merginoms, kurios pereina prie dietos be riebalų, ima nykti mėnesinės, jos tampa nevaisingos, o visi vyrai joms tampa „žąsinais“, nebeįdomūs, blankūs. Kita vertus, ir vyrams jos tampa nepatrauklios.

Teigiama, kad kur kas didesnį pavojų kelia plastike esantis kaip sintetinis estrogenas veikiantis bisfenolis A. Šito „gėrio“ mūsų gyvenime tai jau tikrai netrūksta – pradedant kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžiais iš polivinilchlorido, baigiant alučiu iš plastikinių „bambalių“. Dar vienas moteriškų hormonų šaltinis – kontraceptikai. Kalbama, kad juos vartojusios ir vėliau pastojusios moterys dalį estrogenų perduoda ir įsčiose esančiam vaisiui. Na, ir, žinoma, – augimo hormonai, o šių neva gausu mūsų valgomoje fermose auginamų gyvūnų mėsoje ir piene.

Dėl alkoholio vartojimo pasikeičia medžiagų apykaita. Sutrikus metabolizmui, dalis vyriškų hormonų labai lengvai pasišalina per šlapimą, virškinimo sistemą, tad atsiranda jų trūkumas. Galima sakyti, kad daug geriantys vyrai moteriškėja. O štai moteris alkoholis veikia atvirkščiai. Padidėjus kepenims, didėja antinksčiai, o šie gamina daugiau testosterono, taigi daug gerianti moteris gali suvyriškėti – pasikeisti jos balso tembras, eisena, figūra. Ne mažiau endokrininę pusiausvyrą trikdo ir nutukimas, nes riebalinis audinys taip pat sintetina nedidelį hormonų kiekį. Tiek per mažai, tiek per daug riebalų neigiamai veikia moterų vaisingumą.

Kaip teigiama spaudoje "Prekybos centruose parduodamos duonos negalima valgyti. Ypač vyrams! Joje yra mielių, o mielėse – moteriškų hormonų. Valgydamas lietuvišką duoną žmogus gali tapti gėjumi. Valgydami mėsa galimai padidėja plaukuotumas, moterų balsai – suvyriškėja. Kai moterys ją valgo, gauna vyriškų hormonų ir pamažu virsta vyrais".

Laikomasi vien angliavandenių dietos arba vien baltymų, išbalansuojamas organizmas, taip pat hormonų sistema. Kai moteris neturi riebalinio audinio (būtent jame gaminasi estrogenai), jos organizme nesigamina feromonų – specifinių medžiagų, skatinančių patrauklumą. Kad moteris žavėtų ir trauktų vyriškąją lytį, jos organizme turi būti pakankamas kiekis estrogenų. Nėra riebalinio audinio – nesigamina pakankamai moteriškųjų lytinių hormonų.

Galimybė mylėtis nepastojant šiuolaikinėje visuomenėje neretai traktuojama ne kaip trūkumas, o kaip pranašumas.

Moterys NORI, kad vyras netingėtų keltis naktį prie verkiančio vaiko ir nesibodėtų pakeisti jam sauskelnes, o tam jau reikėtų „įjungti“ savo moteriškąją pusę.

Vis dėlto net ši teorija negali paaiškinti, kodėl vyrams vis dar gražios didelės moterų krūtinės ir kodėl jų nežavi aukštą androgenų lygį rodantys moterų ūsiukai bei plaukuotos kojos.

MeToo, Hermafroditas, vyrai, hormonai, moterys, mityba

Keista ir tai, kad moterims vis dar nepatinka apvalainų klubų vyrai spiegiančiais balsais. Gal tai – tik laiko klausimas?

Tad, mano nuomonė, laiko klausymas, kada žmoniją, dėl maisto pramonės neišmanymo, visą žmoniją pavers vienalytę asmenybę "Hermafroditas", nebelis, vyro, moters... o vaikai bus "gimdomi" inkubatoriuje. Galite su mano nuomone nesutikti, bet kažkaip visi faktai šiuo metu pastebimi...

#MeToo hormonas pradėjo veikti moteris ir vyrus

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Mityba, moterys, MeToo, hormonai, vyrai, Hermafroditas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar