Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2017 » Spalio » 22

Mistinė istorija: „Ar angelas sargas išgelbėjo mano šeimą?“

Daugelis susiduriame su keistais, nepaaiškinamais dalykais, kuriuos vadiname mistika. Pasak anapusinio pasaulio žinovų, tai, ko negalime pamatyti plika akimi, paaiškinti moksliškai ir pasitelkę logiką, irgi yra tikra. Jūsų neįtikėtinas, bet realias patirtis aptars ir į klausimus atsakys šios srities specialistai.

angelas sargas išgelbėjo mano šeimą

Prieš dvejus metus mano vyras padarė avariją. Žmogus, kurio prabangų automobilį aplamdė, paprašė penkių tūkstančių eurų kompensacijos neva už patirtą traumą ir gydymo išlaidas. Iš tiesų, jis visai nesusitrenkė galvos, nes nebuvo stipraus smūgio. Per pažintis gavo medikų pažymą, kad jam sutrenktos smegenys.

Vieną naktį susapnavau į angelą panašią būtybę su sparnais. Ji man sakė, kad būtinai 10 valandą ryto nueičiau į prie namų esančią parduotuvę ir nusipirkčiau tris loterijos bilietus.

Gyvenome kukliai, tad nė neįsivaizdavome, iš kur gauti tiek pinigų. Antraip „nukentėjusysis“ grasino mus paduoti į teismą, o mes net advokatui nebūtume turėję už ką sumokėti. Gyvename kukliai, turto, kurį galėtume parduoti, nesame sukaupę. Pamenu, kelias dienas verkiau ir meldžiausi. Nors nebuvau religinga ir į bažnyčią nevaikščiojau, nuoširdžiai prašiau angelo sargo pagalbos. Taip pat, sužinojusi, kad arkangelas Mykolas saugo nuo pavojų kelionėje ir vagysčių, rūpinasi materialine gerove, kreipiausi ir į jį.

Vieną naktį susapnavau į angelą panašią būtybę su sparnais. Ji man sakė, kad būtinai 10 valandą ryto nueičiau į prie namų esančią parduotuvę ir nusipirkčiau tris loterijos bilietus. Pabudusi niekaip nesupratau, ką tas sapnas reiškia, bet paklausiau vidinio balso ir išsiruošiau. Išsirinkau tris bilietus. Pasidėjau į spintelę ir pamiršau. Po savaitės vėl susapnavau angelą sargą (taip jį pavadinau). Jis sapne mane nuvedė prie spintelės ir pabaksnojo į loterijos bilietus. Pašokau kaip įgelta, puoliau jų tikrinti. O, Dieve, visi trys buvo laimingi. Tiesa, du laimėjimai buvo menki, o trečiasis – daugiau nei penki tūkstančiai eurų. Anksčiau aš niekada nelošdavau loterijose, nes tikimybė laimėti labai menka. Netikėjau loterijomis. Pasisamdėme advokatą ir bylą laimėjome, nes tas žmogus norėjo pasipelnyti iš mūsų nelaimės. Jam per avariją nebuvo sukelta sveikatos sutrikimų.

Iki šiol mano vyras sako, kad įvyko stebuklas. Dabar kas vakarą mintyse kalbuosi su angelu sargu ir dėkoju jam už pagalbą. Pastebėjau, kad man ėmė labiau sektis, kai ką nors sumaniusi paprašau aukštesniųjų jėgų palaiminimo. Kartais suabejoju, ar tikrai galėjo įvykti toks stebuklas, ar tai – tik sėkmingas atsitiktinumas. Ar tai tik mano vizijos, ar išties yra angelų sargų. Tikiuosi, man nepasimaišė galvoje, kad kalbuosi su savo angelu sargu?

Violeta

Vladimiras Azanovas: „Kol neprašome pagalbos, angelai nesikiša į mūsų gyvenimą“

Angelai sargai egzistuoja. Dievas sukūrė juos tarnauti žmonėms ir teikti pagalbą. Religinėse knygose rašoma, kad per angelus galime bendrauti su aukštesniuoju pasauliu. Yra nemažai pasakojimų, kaip angelai, išgirdę maldą, išgelbėjo ar perspėjo žmogų nuo pavojų, padėjo pasveikti, laimėti pinigų ir pan. Tik ne visi tuo tiki ir angelų atsiųstą malonę pavadina tiesiog sėkmingu atsitiktinumu, likimu ar nusišypsojusia fortūna.

Dvasios negali turėti savo norų. Jos tik vykdo Kūrėjo ir žmogaus, jei jis už tai susimokėjo atitinkama energija, valią. Didžiąją gautos energijos dalį dvasios neša Kūrėjui tarsi bitės medų į avilį. O dalį pasilieka sau, nes tai joms yra tarsi maistas, kuras.

Atminkite – angelai išklauso kiekvieno prašymą, bet jie negali keisti Dievo plano (kitaip tariant, likimo), jei aukštesnės jėgos tam prieštarauja.

Nors angelai – ne auksinė žuvelė ar džinas, kuris akimirksniu išpildo norus, dažnai jie gali sušvelninti įvykius, pakoreguoti likimą. Tarkim, prašote sėkmės loterijoje, o jums netikėtai pasiūlomas gerai mokamas darbas. Arba aplinkybės taip susiklosto, jog negalite vykti į numatytą kelionę. Paskui išgirstate per žinias, kad lėktuvas, kuriuo turėjote skristi, nukrito ir sudužo... Kartais planuok neplanavęs, kažkas iš aukščiau ima ir pakoreguoja mūsų gyvenimo planus. Tai – ne atsitiktinumas. Tikėti tuo ar ne, spręsti jums.

Tiesa, ir blogosios dvasios gali suteikti žmogui pagalbą, bet mainais už neigiamą energiją. Tie, kurie dažnai pyksta, pavydi, yra nusivylę, kupini keršto ar pagiežos, trokšta vien materialinių vertybių ir dvasinis gyvenimas jų nedomina, maitina blogąsias dvasias. Tokiu atveju, kai kviečiame angelą sargą, greičiausiai atskubės ne jis (nes jis iš jūsų negauna geros energijos), o toji dvasia, kurią maitinate neigiamomis emocijomis. Ji suinteresuota pagelbėti savo „maitintojui“, kad šis toliau skleistų neigiamą energiją, sąmoningai nukreipdamos žmogų nuo dvasinio tobulėjimo kelio.

Mistinė istorija: „Ar angelas sargas išgelbėjo mano šeimą?“

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau