Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (459) Komentarų: (0) (22.10.2017 - 15:44) Spausdinti

Mistinė istorija: „Ar angelas sargas išgelbėjo mano šeimą?“

Daugelis susiduriame su keistais, nepaaiškinamais dalykais, kuriuos vadiname mistika. Pasak anapusinio pasaulio žinovų, tai, ko negalime pamatyti plika akimi, paaiškinti moksliškai ir pasitelkę logiką, irgi yra tikra. Jūsų neįtikėtinas, bet realias patirtis aptars ir į klausimus atsakys šios srities specialistai.

angelas sargas išgelbėjo mano šeimą

Prieš dvejus metus mano vyras padarė avariją. Žmogus, kurio prabangų automobilį aplamdė, paprašė penkių tūkstančių eurų kompensacijos neva už patirtą traumą ir gydymo išlaidas. Iš tiesų, jis visai nesusitrenkė galvos, nes nebuvo stipraus smūgio. Per pažintis gavo medikų pažymą, kad jam sutrenktos smegenys.

Vieną naktį susapnavau į angelą panašią būtybę su sparnais. Ji man sakė, kad būtinai 10 valandą ryto nueičiau į prie namų esančią parduotuvę ir nusipirkčiau tris loterijos bilietus.

Gyvenome kukliai, tad nė neįsivaizdavome, iš kur gauti tiek pinigų. Antraip „nukentėjusysis“ grasino mus paduoti į teismą, o mes net advokatui nebūtume turėję už ką sumokėti. Gyvename kukliai, turto, kurį galėtume parduoti, nesame sukaupę. Pamenu, kelias dienas verkiau ir meldžiausi. Nors nebuvau religinga ir į bažnyčią nevaikščiojau, nuoširdžiai prašiau angelo sargo pagalbos. Taip pat, sužinojusi, kad arkangelas Mykolas saugo nuo pavojų kelionėje ir vagysčių, rūpinasi materialine gerove, kreipiausi ir į jį.

Vieną naktį susapnavau į angelą panašią būtybę su sparnais. Ji man sakė, kad būtinai 10 valandą ryto nueičiau į prie namų esančią parduotuvę ir nusipirkčiau tris loterijos bilietus. Pabudusi niekaip nesupratau, ką tas sapnas reiškia, bet paklausiau vidinio balso ir išsiruošiau. Išsirinkau tris bilietus. Pasidėjau į spintelę ir pamiršau. Po savaitės vėl susapnavau angelą sargą (taip jį pavadinau). Jis sapne mane nuvedė prie spintelės ir pabaksnojo į loterijos bilietus. Pašokau kaip įgelta, puoliau jų tikrinti. O, Dieve, visi trys buvo laimingi. Tiesa, du laimėjimai buvo menki, o trečiasis – daugiau nei penki tūkstančiai eurų. Anksčiau aš niekada nelošdavau loterijose, nes tikimybė laimėti labai menka. Netikėjau loterijomis. Pasisamdėme advokatą ir bylą laimėjome, nes tas žmogus norėjo pasipelnyti iš mūsų nelaimės. Jam per avariją nebuvo sukelta sveikatos sutrikimų.

Iki šiol mano vyras sako, kad įvyko stebuklas. Dabar kas vakarą mintyse kalbuosi su angelu sargu ir dėkoju jam už pagalbą. Pastebėjau, kad man ėmė labiau sektis, kai ką nors sumaniusi paprašau aukštesniųjų jėgų palaiminimo. Kartais suabejoju, ar tikrai galėjo įvykti toks stebuklas, ar tai – tik sėkmingas atsitiktinumas. Ar tai tik mano vizijos, ar išties yra angelų sargų. Tikiuosi, man nepasimaišė galvoje, kad kalbuosi su savo angelu sargu?

Violeta

Vladimiras Azanovas: „Kol neprašome pagalbos, angelai nesikiša į mūsų gyvenimą“

Angelai sargai egzistuoja. Dievas sukūrė juos tarnauti žmonėms ir teikti pagalbą. Religinėse knygose rašoma, kad per angelus galime bendrauti su aukštesniuoju pasauliu. Yra nemažai pasakojimų, kaip angelai, išgirdę maldą, išgelbėjo ar perspėjo žmogų nuo pavojų, padėjo pasveikti, laimėti pinigų ir pan. Tik ne visi tuo tiki ir angelų atsiųstą malonę pavadina tiesiog sėkmingu atsitiktinumu, likimu ar nusišypsojusia fortūna.

Dvasios negali turėti savo norų. Jos tik vykdo Kūrėjo ir žmogaus, jei jis už tai susimokėjo atitinkama energija, valią. Didžiąją gautos energijos dalį dvasios neša Kūrėjui tarsi bitės medų į avilį. O dalį pasilieka sau, nes tai joms yra tarsi maistas, kuras.

Atminkite – angelai išklauso kiekvieno prašymą, bet jie negali keisti Dievo plano (kitaip tariant, likimo), jei aukštesnės jėgos tam prieštarauja.

Nors angelai – ne auksinė žuvelė ar džinas, kuris akimirksniu išpildo norus, dažnai jie gali sušvelninti įvykius, pakoreguoti likimą. Tarkim, prašote sėkmės loterijoje, o jums netikėtai pasiūlomas gerai mokamas darbas. Arba aplinkybės taip susiklosto, jog negalite vykti į numatytą kelionę. Paskui išgirstate per žinias, kad lėktuvas, kuriuo turėjote skristi, nukrito ir sudužo... Kartais planuok neplanavęs, kažkas iš aukščiau ima ir pakoreguoja mūsų gyvenimo planus. Tai – ne atsitiktinumas. Tikėti tuo ar ne, spręsti jums.

Tiesa, ir blogosios dvasios gali suteikti žmogui pagalbą, bet mainais už neigiamą energiją. Tie, kurie dažnai pyksta, pavydi, yra nusivylę, kupini keršto ar pagiežos, trokšta vien materialinių vertybių ir dvasinis gyvenimas jų nedomina, maitina blogąsias dvasias. Tokiu atveju, kai kviečiame angelą sargą, greičiausiai atskubės ne jis (nes jis iš jūsų negauna geros energijos), o toji dvasia, kurią maitinate neigiamomis emocijomis. Ji suinteresuota pagelbėti savo „maitintojui“, kad šis toliau skleistų neigiamą energiją, sąmoningai nukreipdamos žmogų nuo dvasinio tobulėjimo kelio.

Mistinė istorija: „Ar angelas sargas išgelbėjo mano šeimą?“

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: gyvenimas, mistika, Vladimiras Azanovas, angelas, pomirtinis gyvenimas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Dieta prieš vėžį: Varškė ir aliejus...

Dr Johanna Budwig buvo viena iš pirmaujančių Europos biochemikų vėžio mokslinių tyrimuose. Ji gimė 1908 metais ir mirė būdama 95...
Ligos, mutacijos
Apie vėžinės ląstelės ir vėžio kilmę?...

Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada nema...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ši daržovė valo kepenis, kaip kempinė!...

Jei reguliariai valgyti moliūgą - galite iš esmės pagydyti kepenis. Moliūgas valo kepenis ir atkuria ją. Kaip teisingai valgyti ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sužinok viską apie mangus, žalius ir skrudintus grikius...

Grikiuose gausu geležies, kalcio, kalio, fosforo, jodo, cinko, fluoro, molibdeno, kobalto, B grupės vitaminų, folio rūgšties, vi...

Užsienio spauda / Paranormal news
Deer Hunter caught bright spheres above and beams of light b...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Abductee Tells All: Inside UFO, Secret Bases On Earth,...
Užsienio spauda / Paranormal news
Mysterious UFO speeding across the Sky above Heathrow, Londo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...