Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 19

Mokslininkai Patvirtino Pelyno Veiksmingumą Kovojant Su KoronaVirusu

Tai įdomu! Niekas negalvojo apie tokį staigų posūkį, kaip pandemija ir koronavirusą, aš a kreipiau dėmesį į pelyno savybes. Tai buvo maždaug prieš 5 metus. Atidžiai ištyriau medžiagas ir išbandžiau, naudojimui buvo pasirinkti pelyno milteliai, netrukus pradėjome gaminti kapsules su pelyno milteliais...

Prieš trejus metus Kalifornijos universiteto mokslintinai įrodė, kad pelynas / kartusis kietis gali nužudyti iki 98% vėžio ląstelių. Tačiau Kazachstano mokslininkams pavyko išspręsti šį klausimą ankščiau. 2013 m Karagandos specialistai, „Fitochemija“ įmonė, užpatentavo vaistą „Arglabinas“ arba (angl. Arglabine, rusiškai Арглабин), kurio pagrindinė medžiaga yra stepių pelynas, kuri leis kovoti su vėžių, kitaip tariant onkologinėmis ligomis.

Dar XIX amžiuje Šymkente, pietų Kazachijoje, netoli sienos su Uzbekija, veikė manufaktūros, kurios rinko pelyno / kartaus kiečio sėklas ir siuntė eksportu į Senąjį pasaulį. Iš šios žaliavos buvo išskirta veiklioji medžiaga santoninas – veiksminga priemonė nuo viduje esančių kirmėlių.

Taip pat pelynas / kietis turi savo sudėtyje natūralų gamtos antibiotiką artemisiną. Su jos pagalba kiekvieną dieną nuo maliarijos gydo milijoną žmonių. PSO netgi paragino vartoti mažesnius artemisino kiekius, nes kyla susirūpinimas, kad maliarijos sukėlėjas „pripras“ prie šio antibiotiko. (aut. klausymas, kadangi žinome, kam priklauso PSO, ar tai nėra, kaip specialus būdas, kuo mažiau vartoti šiuos preparatus su artemisinu? Ir dar, jei vartotum gamtoje esantį pelyną, ar tai yra gali, kad priprastu maliarijos sukėlėjai?).

PSO kalba apie vakcinos nuo koronaviruso atradimą ne vėliau, kaip po metų. Ar įmanoma fitomedicinos pagalba rasti veiksmingą vaistą nuo šios bėdos? Pasirodo, dar vasario pradžioje Kinijos vaistinės, žmonės šturmavo norėdami įsigyti nuovirą pavadinimu „Qingfei Paidu“ arba „Qing-Fei-Tang“. Naujienų agentūra „Xinhua“ teigia, kad koronaviruso įkarštyje jį panaudojo dešimtyje provincijų. Po šešių dienų vartojimo 90% pacientų normalizavosi temperatūra. Pekino pandemijos metu nuoviras buvo gaminamas pramoniniu mastu. Remiantis, kai kuriomis ataskaitomis, į jo sudėti įeina moliūgo sėklos, migdolai, alavijas, šilkmedis ir priedas smulkinti persikų kauliukai.

Preparatas, kurio pagrindą sudaro pelyne esantis artemisinas gali būti įtrauktas į COVID-19 gydymo protokolą, pranešė leidinys Global Newswire.

Australijoje buvo pasiūlytas kitas netikėtas variantas, šios problemos sprendimui spręsti – pasitelkdami ivermektiną. Ši priemonė skiriama karvėms... nuo kirminų. Laboratorinėmis sąlygomis tai slopino koronaviruso vystymąsi per dvi dienas.

Beje, ir artemisinas ir ivermektinas yra antiparazitiniai preparatai. Tik preparatas su pelynų / kiečiu daugiausia naudojamas, kaip vaistas nuo maliarijos. Jau dabar keliamos versijos, kad Amerikos gyventojai rečiau serga koronavirusu dėl „maliarinio“ imuniteto. Balandžio 10 d. Juodajame kontinente užregistruota 13 tūkstančių atvejų ir 155 mirčių nuo COVID-19.

Bent kokiu atveju, ši informacija yra tik bendro pobūdžio, susipažinimo tikslais ir bent kokiu atveju, pelynas ir kiti preparatai yra naudojami tik gydytojui paskyrus. Pelynas, gali duoti tiek naudos, tiek žalos. Žinoma, ir mes nežinome, kokios pelyno rūšys buvo naudojamos atliekant medicininius tyrimus, gal jos skiriasi nuo Lietuvoje augančių.

medicina

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 18:46 Nepatogūs klausimai apie kriptozoologiją. Vieno tyrėjo atviravimai
Garsus amerikiečių ufologas ir paranormalių reiškinių tyrinėtojas Nikas Redfernas neseniai išsakė nuomonę apie tokią mokslo kryptį kaip kriptozoologiją.

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 14:07 Kol vaistai ir vakcina nuo koronaviruso neatrasti, rekomenduoja rūpintis imunine sistema
Sveikatos priežiūros specialistų teigimu, šiuo metu, kol dar neturime nei vaistų, nei vakcinos nuo koronaviruso, ypatingai svarbu kuo labiau sumažinti riziką užsikrėsti kvėpavimo takų virusais ir palaikyti imuninę sistemą. Nors dar nėra jokių mokslinių tyrimų, tvirtai įrodančių, koks gyvenimo būdas ...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 13:53 Maistas Pagal Figūros Tipą

Vienos moterys valgo viską ir lieka lieknos, kitos, deja, skaičiuoja kąsnius, kad tik nesustambėtų, o atsikratyti nereikalingų kilogramų sunkiai pavyksta. Pagal kaulų struktūrą, medžiagų apykaitą, hormonų veiklą skiriami 3 figūros tipai – endomorfinis (apkūni), mezomorfinis (atletiška), ekt...

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau