- 19.04.2020
- 4.4 Reitingas
- 3109 Peržiūros
- Komentarai
Tai įdomu! Niekas negalvojo apie tokį staigų posūkį, kaip pandemija ir koronavirusą, aš a kreipiau dėmesį į pelyno savybes. Tai buvo maždaug prieš 5 metus. Atidžiai ištyriau medžiagas ir išbandžiau, naudojimui buvo pasirinkti pelyno milteliai, netrukus pradėjome gaminti kapsules su pelyno milteliais...
Prieš trejus metus Kalifornijos universiteto mokslintinai įrodė, kad pelynas / kartusis kietis gali nužudyti iki 98% vėžio ląstelių. Tačiau Kazachstano mokslininkams pavyko išspręsti šį klausimą ankščiau. 2013 m Karagandos specialistai, „Fitochemija“ įmonė, užpatentavo vaistą „Arglabinas“ arba (angl. Arglabine, rusiškai Арглабин), kurio pagrindinė medžiaga yra stepių pelynas, kuri leis kovoti su vėžių, kitaip tariant onkologinėmis ligomis.
Dar XIX amžiuje Šymkente, pietų Kazachijoje, netoli sienos su Uzbekija, veikė manufaktūros, kurios rinko pelyno / kartaus kiečio sėklas ir siuntė eksportu į Senąjį pasaulį. Iš šios žaliavos buvo išskirta veiklioji medžiaga santoninas – veiksminga priemonė nuo viduje esančių kirmėlių.
Taip pat pelynas / kietis turi savo sudėtyje natūralų gamtos antibiotiką artemisiną. Su jos pagalba kiekvieną dieną nuo maliarijos gydo milijoną žmonių. PSO netgi paragino vartoti mažesnius artemisino kiekius, nes kyla susirūpinimas, kad maliarijos sukėlėjas „pripras“ prie šio antibiotiko. (aut. klausymas, kadangi žinome, kam priklauso PSO, ar tai nėra, kaip specialus būdas, kuo mažiau vartoti šiuos preparatus su artemisinu? Ir dar, jei vartotum gamtoje esantį pelyną, ar tai yra gali, kad priprastu maliarijos sukėlėjai?).
PSO kalba apie vakcinos nuo koronaviruso atradimą ne vėliau, kaip po metų. Ar įmanoma fitomedicinos pagalba rasti veiksmingą vaistą nuo šios bėdos? Pasirodo, dar vasario pradžioje Kinijos vaistinės, žmonės šturmavo norėdami įsigyti nuovirą pavadinimu „Qingfei Paidu“ arba „Qing-Fei-Tang“. Naujienų agentūra „Xinhua“ teigia, kad koronaviruso įkarštyje jį panaudojo dešimtyje provincijų. Po šešių dienų vartojimo 90% pacientų normalizavosi temperatūra. Pekino pandemijos metu nuoviras buvo gaminamas pramoniniu mastu. Remiantis, kai kuriomis ataskaitomis, į jo sudėti įeina moliūgo sėklos, migdolai, alavijas, šilkmedis ir priedas smulkinti persikų kauliukai.
Preparatas, kurio pagrindą sudaro pelyne esantis artemisinas gali būti įtrauktas į COVID-19 gydymo protokolą, pranešė leidinys Global Newswire.
Australijoje buvo pasiūlytas kitas netikėtas variantas, šios problemos sprendimui spręsti – pasitelkdami ivermektiną. Ši priemonė skiriama karvėms... nuo kirminų. Laboratorinėmis sąlygomis tai slopino koronaviruso vystymąsi per dvi dienas.
Beje, ir artemisinas ir ivermektinas yra antiparazitiniai preparatai. Tik preparatas su pelynų / kiečiu daugiausia naudojamas, kaip vaistas nuo maliarijos. Jau dabar keliamos versijos, kad Amerikos gyventojai rečiau serga koronavirusu dėl „maliarinio“ imuniteto. Balandžio 10 d. Juodajame kontinente užregistruota 13 tūkstančių atvejų ir 155 mirčių nuo COVID-19.
Bent kokiu atveju, ši informacija yra tik bendro pobūdžio, susipažinimo tikslais ir bent kokiu atveju, pelynas ir kiti preparatai yra naudojami tik gydytojui paskyrus. Pelynas, gali duoti tiek naudos, tiek žalos. Žinoma, ir mes nežinome, kokios pelyno rūšys buvo naudojamos atliekant medicininius tyrimus, gal jos skiriasi nuo Lietuvoje augančių.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau