Pagrindinis » Kategorija: Istorijos paslaptys » Peržiūrų: (191) Komentarų: (0) (15.07.2018 - 15:14)

Nepaprasti aprašymai filosofo Rodžerio Bekono darbuose

XIII amžiuje gyvenęs Rodžeris Bekonas ne veltui buvo gavęs "Nuostabiojo daktaro" pravardę. Jis buvo ne tik pranciškonų vienuolis, bet ir filosofas bei gamtininkas. jis domėjosi ezoterika ir, sprendžiant iš jo veikalo "Opus Tertium", priklausė tam nedideliam žmonių ratui, kuriems buvo žinoma filosofijos akmens paslaptis.

Jis parašė daug įdomių darbų, tačiau pats įdomiausias yra „Epistola fratris Rogeris Baconis de secretis operibus artis et naturae, et de nullitate magiae“ („Vienuolio Rodžerio Bekono pranešimas apie slaptus meno ir gamtos veiksmus ir magijos menkystę“).

praeities technologijos, instrumentai, Rodžeris Bekonas

Siame veikale autorius pasakoja apie tai, kad žmogus gali nesunkiai sukurti įvairius nepaprastus instrumentus, ir, dar daugiau, šie instrumentai ir mechanizmai egzistavo praeityje! Bekonas aprašė laivus be irklininkų, skraidančias mašinas, įrenginius povandeniniams tyrimams ir kitokius stebuklus. Siūlome skaitytojams susipažinti beveik su pilna šio traktato ištrauka:

„Apie nepaprastus žmogaus darbo instrumentus“

Dabar aš kalbėsiu apie nepaprastus meno ir gamtos dalykus. Iš tiesų, gali būti sukurti tokie plaukiojimo aparatai, kad dideli laivai be irklininkų galės plaukti upėmis ir jūromis, valdomi vieno žmogaus ir dideliu greičiu, tarsi jame būtų pilna irklininkų.

Taip pat gali būti sukurtos vežėčios, kurios be jokių traukiančių gyvūnų judėtų neįsivaizduojami greičiu, kokios, kaip mes įsivaizduojame, buvo ginkluotos kovinės vežėčios, kuriomis kariavo senovės žmonės.

Taip pat gali būti sukurti instrumentai skraidymui: instrumento viduryje sėdi žmogus, sukdamas kažkokį išradimą, kurio pagalba judėtų, dirbtiniais sparnais mušdamas per orą, tarsi koks paukštis.
Taip pat gali būti sukurtas nedidelis instrumentas, kuris pakeltų ir nuleistų neįsivaizduojamus svorius (nėra nieko naudingesnio tam tikroje situacijoje).

Šiuo instrumentu, kurio aukštis yra kaip trys pirštai, ir tokio pat pločio ar netgi mažesnis, žmogus save ir savo artimuosius galėtų išvaduoti nuo bet kokio įkalinimo pavojaus, ir pakilti, ir nusileisti. (Gali būti, kad šiuo atveju kalbama apie šamirą - paslaptingą karaliaus Saliamono instrumentą).

praeities technologijos, instrumentai, Rodžeris Bekonas

Taip pat nesunku sukurti instrumentą, kuriuo vienas žmogus galės prievarta pritraukti prie savęs tūkstantį žmonių prieš jų valią.

Gali būti sukurti instrumentai keliavimui po jūrų ir upių vandeniu - iki pat dugno ir be jokio pavojaus žmogaus kūnui. Kaip pasakoja astronomas Etikas, tokius instrumentus naudojo Aleksandras Didysis, norėdamas ištirti jūrų paslaptis.

Ir visa tai buvo sukurta senovėje ir, neabejotinai, sukurta mūsų laikais, gal būt, tik išskyrus instrumentą skraidymui, kurio aš nemačiau, ir nežinau tokio žmogaus, kuris jį matė. Tačiau aš žinau išminčių, kuris žino, kaip jį pagaminti. Ir gali būti sukurta nesuskaičiuojama daugybė, pavyzdžiui, tiltų per upes be atramų ar kokio nors prilaikymo, ir negirdėtų mechanizmų ir išradimų“.

Reikia paminėti, kad šis Rodžerio Bekono traktatas yra mažai žinomas, nors jame yra tiesiog sensacinga informacija.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Rodžeris Bekonas, praeities technologijos, instrumentai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar