Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2018 » Liepos » 15

Nepaprasti aprašymai filosofo Rodžerio Bekono darbuose

XIII amžiuje gyvenęs Rodžeris Bekonas ne veltui buvo gavęs "Nuostabiojo daktaro" pravardę. Jis buvo ne tik pranciškonų vienuolis, bet ir filosofas bei gamtininkas. jis domėjosi ezoterika ir, sprendžiant iš jo veikalo "Opus Tertium", priklausė tam nedideliam žmonių ratui, kuriems buvo žinoma filosofijos akmens paslaptis.

Jis parašė daug įdomių darbų, tačiau pats įdomiausias yra „Epistola fratris Rogeris Baconis de secretis operibus artis et naturae, et de nullitate magiae“ („Vienuolio Rodžerio Bekono pranešimas apie slaptus meno ir gamtos veiksmus ir magijos menkystę“).

praeities technologijos, instrumentai, Rodžeris Bekonas

Siame veikale autorius pasakoja apie tai, kad žmogus gali nesunkiai sukurti įvairius nepaprastus instrumentus, ir, dar daugiau, šie instrumentai ir mechanizmai egzistavo praeityje! Bekonas aprašė laivus be irklininkų, skraidančias mašinas, įrenginius povandeniniams tyrimams ir kitokius stebuklus. Siūlome skaitytojams susipažinti beveik su pilna šio traktato ištrauka:

„Apie nepaprastus žmogaus darbo instrumentus“

Dabar aš kalbėsiu apie nepaprastus meno ir gamtos dalykus. Iš tiesų, gali būti sukurti tokie plaukiojimo aparatai, kad dideli laivai be irklininkų galės plaukti upėmis ir jūromis, valdomi vieno žmogaus ir dideliu greičiu, tarsi jame būtų pilna irklininkų.

Taip pat gali būti sukurtos vežėčios, kurios be jokių traukiančių gyvūnų judėtų neįsivaizduojami greičiu, kokios, kaip mes įsivaizduojame, buvo ginkluotos kovinės vežėčios, kuriomis kariavo senovės žmonės.

Taip pat gali būti sukurti instrumentai skraidymui: instrumento viduryje sėdi žmogus, sukdamas kažkokį išradimą, kurio pagalba judėtų, dirbtiniais sparnais mušdamas per orą, tarsi koks paukštis.
Taip pat gali būti sukurtas nedidelis instrumentas, kuris pakeltų ir nuleistų neįsivaizduojamus svorius (nėra nieko naudingesnio tam tikroje situacijoje).

Šiuo instrumentu, kurio aukštis yra kaip trys pirštai, ir tokio pat pločio ar netgi mažesnis, žmogus save ir savo artimuosius galėtų išvaduoti nuo bet kokio įkalinimo pavojaus, ir pakilti, ir nusileisti. (Gali būti, kad šiuo atveju kalbama apie šamirą - paslaptingą karaliaus Saliamono instrumentą).

praeities technologijos, instrumentai, Rodžeris Bekonas

Taip pat nesunku sukurti instrumentą, kuriuo vienas žmogus galės prievarta pritraukti prie savęs tūkstantį žmonių prieš jų valią.

Gali būti sukurti instrumentai keliavimui po jūrų ir upių vandeniu - iki pat dugno ir be jokio pavojaus žmogaus kūnui. Kaip pasakoja astronomas Etikas, tokius instrumentus naudojo Aleksandras Didysis, norėdamas ištirti jūrų paslaptis.

Ir visa tai buvo sukurta senovėje ir, neabejotinai, sukurta mūsų laikais, gal būt, tik išskyrus instrumentą skraidymui, kurio aš nemačiau, ir nežinau tokio žmogaus, kuris jį matė. Tačiau aš žinau išminčių, kuris žino, kaip jį pagaminti. Ir gali būti sukurta nesuskaičiuojama daugybė, pavyzdžiui, tiltų per upes be atramų ar kokio nors prilaikymo, ir negirdėtų mechanizmų ir išradimų“.

Reikia paminėti, kad šis Rodžerio Bekono traktatas yra mažai žinomas, nors jame yra tiesiog sensacinga informacija.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau