Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2015 » Balandžio » 15

19 patarimų, kaip tapti milijonieriumi

Kaip tapti milijonieriumi? Sakoma, kad tai nėra ypač sunku. Žinoma, tam reikia pinigų pradinėms investicijoms, laiko, griežtos disciplinos ir truputėlio sėkmės. Jei viso to bus laikomasi, anksčiau ar vėliau finansinė padėtis pagerės ir pajamos viršys išlaidas.

19 patarimų, kurie gali padėti tapti milijonieriumi:

 • Stebėti savo pajamas. Per naktį milijonieriumi netampama. Pajamas reikia palaipsniui didinti ir stebėti, kaip jų pamažu daugėja banko sąskaitoje. Viską darant po kelerių pajamos gali išaugti dvigubai, trigubai ar dar daugiau.
 • Neimti paskolos, jei kyla abejonių, kad ateityje ji atsipirks. Pavyzdžiui, galima imti protingą paskolą automobiliui, jei jo prireiks verslo kelionėms, susitikimams. Turtingieji paskolomis naudojasi tam, kad uždirbtų dar daugiau pinigų. Neturtingieji naudojasi paskolomis, kad galėtų įsigyti daiktus, nuo kurių pardavimo priklauso turtintųjų pelnas.
 • Atsiminti, kad pinigai nemiega.  Pinigai neskaičiuoja laiko, nepaiso tvarkaraščių ir atostogų. Todėl labai svarbu nepraleisti bent menkiausios progos gauti daugiau pinigų. Neįmanoma uždirbti daug, jei dirbama griežtai nustatytomis valandomis ir nė minutės ilgiau. Sėkmė – tai 99 % darbo ir 1 % talento, štai kodėl milijonieriais tampa nebūtinai patys talentingiausi ir sėkmingiausi žmonės. Milijoną uždirbti pasiseka kantriausiems, kurie kryptingai siekia tikslo.
 • Keisti požiūrį į pinigus. Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas sakė: „Jeigu gimei vargšu, tai – ne tavo kaltė. Tačiau jeigu miršti vargšas, tai – tavo kaltė“. Daugelis žmonių mano, kad būti turtingu – tai gėda, o vargšu – labai gerai. Reikėtų kuo skubiau atsikratyti tokio požiūrio.
 • Susirasti patarėją milijonierių. Daugelis žmonių gimsta vidutinio arba vargingiausiame visuomenės sluoksnyje, todėl jie mąsto taip, kaip statistinis to sluoksnio atstovas. Tokiems žmonėms reikia gero asmeninio patarėjo iš aukštesnio visuomenės sluoksnio, turtingo ir įtakingo. Toks žmogus gali duoti tikrai vertingų patarimų, ką iki šiol jis darė blogai, ką reikėtų daryti kitaip ir panašiai.
 • Suburti tinkamą komandą. Milijonieriai nėra žmonės individualistai. Atvirkščiai jie pasižymi savybėmis, reikalingomis suburti talentingus žmones bendram tikslui. Norint sukurti pelningą bendrovę, vieno žmogaus nepakanka.
 • Nesekti niekieno pėdomis. Dažnai kalbama apie tai, kad reikėtų daryti taip, kaip darė vienas ar kitas žmogus ir tada ateis sėkmė ir pradės plaukti pinigų srautai. Tačiau dažniausiai pažodžiui laikantis kito žmogaus gyvenimo scenarijaus, vietoj išsvajotos sėkmės ateina nusivylimai, bankrotas ir milžiniški nuostoliai. Kiekvieno kelias į pelningą gyvenimą yra kitoks, todėl reikėtų neprarasti originalumo, kūrybingumo ir nebijoti būti vieninteliais ir nepakartojamais.
 • Klysti ir kilti arba sėkmė dažniausiai nepasiekiama iš pirmo karto. Kai vieną kartą nepasiseka, nereikia nuleisti rankų. Galbūt reikės patirti daugybę nesėkmių, kai galiausiai bus galima mėgauti saldžiais darbo vaisiais.
 • Šeimą kurti vyresniame amžiuje. Nors dauguma milijonierių yra vedę, tačiau skubėti tuoktis ir susilaukti vaikų – neverta. Prasidėjus šeimyniniam gyvenimui laiko verslui liks mažiau. Nebebus įmanoma jam skirti visą savo dėmesį, todėl šeimai kurti tinkamiausias metas, kai pirmasis milijonas jau uždirbtas. Beje, reiktų labai rūpintis savo šeima, nes skyrybos tarp milijonierių gali būti labai brangios. Paskui vėl reikės iš naujo kaupti turtus.
 • Nebijoti svajoti. Gyventi taip, kad į klausimą kiekvieną vakarą prieš užmiegant: „Jeigu tai būtų paskutinė diena Žemėje, ar aš būčiau patenkintas tuo, ką turiu?“, būtų atsakoma teigiamai.
 • Pranešti visuomenei apie savo tikslus ir užmojus. Pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose paskelbti, kad planuojate šiais metais išleisti bestselerį. Kitų žmonių lūkesčiai bus lyg motyvacija dirbti ir jų nenuvilti.
 • Būti dėmesingiems savo klientams. Tai reiškia bendrauti su jais tradiciniu ar elektroniniu paštu, padėkoti už bendradarbiavimą ir t. t.
 • Ieškoti kompromisų. Reikia stengtis palaikyti draugiškus santykius su žmonėmis, su kuriais yra darbo, verslo reikalų, o tai dažniausiai reiškia, kad reikia eiti į kompromisus.
 • Naudotis paskutinės minutės pasiūlymais. Beveik visada tokie pasiūlymai būna itin patrauklūs ir padeda sutaupyti nemažai pinigų.
 • Neišlaidauti kavinėse. Žmogus, kuris kas dieną kavinėse geria kavą ar arbatą, per metus išleidžia labai daug pinigų, kuriuos tikrai įmanoma pelningiau investuoti arba paprasčiausiai taupyti.
 • Mažiau kalbėti telefonu, dažniau susitikti akis į akį. Dažniausiai produktyviau yra bendrauti asmeniškai, o ne atsakinėti į elektroninius laiškus. Bendravimas socialiniuose tinkluose taip pat – tik laiko švaistymas. Jį reikėtų išnaudoti didesniems ir svarbesniems tikslams siekti.
 • Nebūti pernelyg emocionaliems. Jausmai gali paskatinti priimti kvailus sprendimus. Labai emocionalūs asmenys paprastai būna neryžtingi, nepasitikintys savimi. Versle jausmams ne vieta. Su meile galima nebent kurti naują produktą.
 • Neužstrigti komforto zonoje. Labai dažnai verslas žlunga, kai žmogus, pasiekęs tikslą (pavyzdžiui, uždirbęs pirmąjį milijoną) užminga ant laurų. Reikia nuolatos kelti naujus tikslus ir jų siekti. Juk iš tiesų visada yra ką pagerinti, ar ne?
 • Nesijaudinti dėl pinigų. Svarbiausias tikslas, įkuriant bet kokį verslą, nėra pinigai, o tai, ko norima iš gyvenimo ir kaip tai pasiekti.
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar