Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » Dvasios, Vaiduokliai

Dvasios | Vaiduokliai:


10.12.2020, 22:17
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (652)
Nors mes ir mėgstame pasišaipyti iš istorijų apie prakeiksmus, tačiau didžiulės mūsų proto galimybės, priverčiančios judėti pakankamai didelės galios energijos srautus, kad galėtų manipuliuoti pilnai susiformavusiu fantomu, dar nėra iki galo ištrintos.
Sužinok daugiau ...
08.12.2020, 21:28
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (772)

Nė vienas ne tik Ilinojaus valstijos, bet ir visų JAV Vidurio Vakarų miestas negali prilygti Čikagai padavimų skaičiumi. Tiesa, šie padavimai yra gana vienapusiški ir beveik visuose juose pasakojama apie žmonių, kurie dar gana neseniai – XIX amžiaus pabaigoje ir XX amžiaus pradžioje – gyveno šiose vietose. Paranormalių reiškinių tyrinėtojai tai sieja su ypatinga Čikagos padėtimi. Šis, „dvigubą dugną“ turintis miestas, stovi ant kelių geopatogeninių zonų.

Sužinok daugiau ...
14.08.2020, 15:30
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (985)
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje.
Sužinok daugiau ...
14.08.2020, 15:18
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (774)

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Sužinok daugiau ...
19.05.2020, 20:51
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (828)
Labradoras, vardu Negras, buvo ištikimas britų eskadrilės „Užtvankų griovėjai“ didvyrių palydovas. Vaiduoklių medžiotojai įsitikinę, kad šuns, buvusio „Užtvankų griovėjų“ talismano, vaiduoklis vis dar saugo paskutinę Britanijos karališkųjų KOP 617-sios eskadrilės dislokacijos vietą.
Sužinok daugiau ...
24.04.2020, 11:15
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1182)

YouTube kanale, kur specializuojasi paranormaliais reiškiniais, pasidalino įdomiu vaizdo įrašu. Stebėjimo vaizdo kamera viešbučio The Golden Cross bare, esančiame Didžiosios Britanijos mieste Bromsgrove nufilmavo vaiduoklį (orbą).

Sužinok daugiau ...
13.04.2020, 09:55
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1843)
Liudininkai pateikė ne tik informaciją, bet ir nuotraukas. Kai kurie nuo “vaiduokliško stikliaus” nukentėjusių langų šeimininkai tyrėjams atidavė net atsargiai išpjautus stiklo kvadratus su apvaliomis skylėmis viduryje. Jei tai ir tiesa, kas iš tiesų yra tie įsisiautėję “bildukai”? Gal tai tik elektromagnetinių gamtos jėgų pasireiškimas arba, atvirkščiai, kamuoliniai žaibai - netikri naminukų, vaiduoklių ir kitų nemirėlių broliai?
Sužinok daugiau ...
01.02.2020, 15:37
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1125)
Svajone nugalėti Everestą sukasi tūkstančių nuotykių mėgėjų galvose. Prie aukščiausio mūsų planetoje kalno papėdės kiekvienais metais atvyksta šimtai žmonių, kurių vienintelis tiksiąs – įrašyti savo vardą į trumpą kalno nugalėtojų sąrašą, deja, romantiškos fantazijos greitai išsisklaido.
Sužinok daugiau ...
21.01.2020, 22:20
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1295)
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.
Sužinok daugiau ...
11.01.2020, 14:31
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1027)

Viename Škotijos miesto prekybos centre įvyko paslaptingas incidentas, kurį užfiksavo stebėjimo kamera. Viena iš parduotuvės darbuotojų Elise Mullen dėliojo prekes. Norėdama pasiekti viršutinę lentyną, moteris bandė atsistoti ant dėžės.

Sužinok daugiau ...
20.12.2019, 18:10
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1210)
Rusijos muziejuje su Čeliabinsko meteoritu nutiko keista istorija: stebėjimo kameros užfiksavo, kaip meteoritą dengiantis stiklinis dangtis spontaniškai pakyla ir kybo kelis centimetrus virš meteorito.
Sužinok daugiau ...
17.12.2019, 21:49
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (874)
Mano vardas Maiklas. Jau kelerius metus dirbu policijoje viename mieste JAV šiaurės rytuose. Kartą naktį vykau pagal iškvietimą į privatų namą miesto pakraštyje. Skambino pagyvenusi moteris, kuri tvirtino, kad jos name yra keista maža mergaitė, nežinia, kas ji ir iš kur atsirado. Buvo maždaug pirma valanda nakties, todėl pagalvojau, kad tai labai neįprastas laikas mažiems vaikams vaikštinėti vieniems ir užeiti į svetimus namus.
Sužinok daugiau ...
10.11.2019, 18:41
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (810)

Bretanė, Pont-Aven – šias vietas labai mėgo garsus dailininkas polis Gogenas. Čia dar yra išlikę keli senovinės Rustefano pilies pastatai. Pilis ta garsėjo savo gyventojais – vaiduokliais. Svarbiausias iš jų – senas savininkas plika galva ir blizgančiomis akimis. XIX amžiuje vaiduoklį dažnai matydavo vietiniai valstiečiai. Jie dirbdavo pilies laukuose ir mėgdavo pailsėti prie jos sienų, kartais net šokdavo ten. Tačiau poilsį ir šokius dažnai sutrikdydavo vaiduoklio išpuoliai. Patys pastabiausi sakydavo, kad vaiduokliai visada pasirodo iš bokšto stoglangio.

Sužinok daugiau ...
21.10.2019, 18:24
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1212)
Anot liaudies prietarų, vaiduoklius galima sutikti kapinėse, kelių sankryžose, senuose apleistuose namuose, prie vandens malūnų, bet dažniausiai - name, kur iki mirties gyveno vaiduokliu tapęs žmogus, arba toje vietoje, kur jis mirė. Kartais ir ten, kur velionis mėgdavo dažnai būti. Visa tai - pasakėlės, pasakysite jūs. Liaudies padavimai ir legendos. Taip galvojau ir aš, kol nesusipažinau su daugybe dokumentinių liudijimų.
Sužinok daugiau ...
13.10.2019, 12:28
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1852)

Mintis, kad mirusių žmonių dvasia lieka su mumis, sena kaip pasaulis. Ir apie tai kalbama daugybėje istorijų – nuo Biblijos iki „Makbeto“. Tikėjimas vaiduokliais yra dalis platesnio susijusių paranormalių reiškinių platesnio tinklo, kuriais tiki žmonės, įskaitant mirties potyrį, gyvenimą po mirties ir bendravimą su dvasiomis. Toks tikėjimas suteikia paguodos norintiems tikėti, jog mūsų mirę artimieji žvelgia į mus iš dangaus ir palaiko mus sunkią akimirką.

Sužinok daugiau ...
13.09.2019, 16:25
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (2493)

Nors Vinčesterio dvaras Kalifornijoje (JAV) atrodo prabangiai ir nėra apleistas, bet jame įvykusi tragedija, apgaubė didingą pastatą palmių paunksmėje paslapčių šleifu. Sakoma, kad dvare netgi vaidenasi… Nenuostabu, kad šiuo legendomis apipintu namu susidomėjo Holivudo režisieriai, Michaelis ir Peteris Spieringai, ir 2018 metais plačiajai auditorijai pristatė siaubo filmą „Vinčesterio košmaras“ (angl. „Winchester“). Štai keletas intriguojančių faktų apie šį legendinį dvarą!

Sužinok daugiau ...
25.08.2019, 16:23
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (1420)
Anot, nuotraukos autoriaus, jis dalyvavo moters laidotuvėse, kurios vardas buvo Flora – jo įmonės vadovė, kuri prieš metus netikėtinai susirgo vėžiu ir staiga mirė.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 »