Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (08.06.2017 - 18:50) Spausdinti

Džonas Lenonas buvo pagrobtas ateivių?

Apie legendinės "The Beatles" grupės dainininką, muzikantą ir dainų autorių Džoną Lenoną jo gerbėjai žino viską: kur gimė, su kuo gyveno, kaip išsiskyrė ir kaip žuvo. Tačiau ir toks populiarus žmogus turėjo savo paslapčių, kurias kruopščiai slėpė.

Informacija apie tokias paslaptis labai retai pasirodo žiniasklaidoje. Viena tokia paslaptimi Džonas Lenonas pasidalino su buvusia asistente ir drauge May Pang.

NSO virš Niujorko

Daugiau kaip prieš 40 metų tarp May ir Džono buvo meilės ryšys, kuris truko pusantrų metų. Santykiai buvo gana artimi. Apie tai galima spręsti iš to, kad muzikantas savo draugei atskleidė nepaprastą paslaptį. Pasirodo, Lenonas dar vaikystėje pradėjo domėtis ufologija, skraidančiomis lėkštėmis ir ateivių iš kitų planetų egzistavimu. Įdomiausia tai, kad visas šis domėjimasis turėjo tam tikrą priežastį. Džoną Lenoną ateiviai domino dėl to, kad, kaip jis pats teigė, dar vaikystėje jis ne kartą buvo pagrobtas „žaliųjų žmogeliukų“ ir keliavo ateivių kosminiais laivais. Tiesa, kiekvieną kartą pagrobėjai jį sugrąžindavo atgal.

Džonas Lenonas buvo pagrobtas ateivių?

Džonas praktiškai niekam nepasakojo apie savo paslaptį, tačiau jo kūryboje galima aptikti užuominų apie susitikimą su NSO. Pavyzdžiui, vienoje muzikanto dainoje yra tokie žodžiai: „Virš Niujorko pakibo NSO, tačiau manęs tai nenustebino“.

Kaip pasakoja May Pang, 10 metų iki šios dainos parašymo ji pati matė NSO iš Lenono namo balkono Liverpulyje. Neatpažintą skraidantį objektą matė ne tik Lenonas su drauge, bet ir daugybė Liverpulio gyventojų. Sis įvykis kitą dieną karštai buvo aptarinėjamas spaudoje. May, kaip ir kiti NSO liudininkai, buvo sukrėsta, o Džonas, kaip ji teigia, elgėsi visiškai ramiai. Moteris pasakoja, jog būtent tuomet dainininkas jai pasakė, kad susitikimai su ateiviais nėra visiškai neįprasti atvejai. Jis pasakojo, kad ne kartą susitiko su NSO pačiuose įvairiausiuose Žemės kampeliuose.

Džonas Lenonas buvo pagrobtas ateivių?

Šiuos žodžius patvirtina vienoje privačioje kolekcijoje esantis Džono Lenono nupieštas paveikslėlis, kuriame pavaizduotas Bruklino tiltas, pats muzikantas su kažkokia moterimi ir skraidanti lėkštė!

Žmonės-vabalai

Vieną susitikimo su ateiviais istoriją Džonas Lenonas papasakojo garsiam iliuzionistui Uri Geleriui susitikimo Niujorke metu. Džonas pasakojo, kad vieną naktį, kai jis su Yoko Ona miegojo viešbučio numeryje, langas nušvito kažkokia keista šviesa, atsidarė durys ir pro jas įžengė keturios aukštos būtybės, išoriškai panašios į žmonių ir vabalų hibridą. Po minutės keistieji svečiai išnyko, tačiau ši minutė muzikantui truko ištisą amžinybę, nes jis, kaip teigė, buvo paralyžiuotas vien tik nuo tokios jų išvaizdos.

Į skeptišką Gelerio pastabą apie visokias „linksminančias“ medžiagas Lenonas atsakė, kad tuo metu buvo visiškai atsisakęs narkotikų, todėl žmonės-vabalai niekaip negalėjo būti jo vaizduotės vaisius.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: nso, džonas lenonas, Ateiviai, žmonių pagrobimai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pa...
Ligos, mutacijos
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie kelia...

Medicinos naujienos
Salmonelės bakterijos gali padėti išgydyti vėžį...

Salmonelės bakterijos geriausiai žinomos kaip apsinuodijimo maistu ir vidurių šiltinės kaltininkės. Kasmet nuo jų nukenčia milij...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Žuvų taikai: naudingi ar žalingi?...

Žuvų taukai yra labai populiarus maisto papildas, ir juos vartojantys žmonės galvoja, kad jie yra naudingi sveikatai. Bet ar tai...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Svogūnas laringitui gydyti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas su pienu gydo laringitą...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (saulašarė, gyslotis, trispalvė našlaitė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (čiobrelis, šalpusnis, tubė)...