Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (08.06.2017 - 18:50)

Džonas Lenonas buvo pagrobtas ateivių?

Apie legendinės "The Beatles" grupės dainininką, muzikantą ir dainų autorių Džoną Lenoną jo gerbėjai žino viską: kur gimė, su kuo gyveno, kaip išsiskyrė ir kaip žuvo. Tačiau ir toks populiarus žmogus turėjo savo paslapčių, kurias kruopščiai slėpė.

Informacija apie tokias paslaptis labai retai pasirodo žiniasklaidoje. Viena tokia paslaptimi Džonas Lenonas pasidalino su buvusia asistente ir drauge May Pang.

NSO virš Niujorko

Daugiau kaip prieš 40 metų tarp May ir Džono buvo meilės ryšys, kuris truko pusantrų metų. Santykiai buvo gana artimi. Apie tai galima spręsti iš to, kad muzikantas savo draugei atskleidė nepaprastą paslaptį. Pasirodo, Lenonas dar vaikystėje pradėjo domėtis ufologija, skraidančiomis lėkštėmis ir ateivių iš kitų planetų egzistavimu. Įdomiausia tai, kad visas šis domėjimasis turėjo tam tikrą priežastį. Džoną Lenoną ateiviai domino dėl to, kad, kaip jis pats teigė, dar vaikystėje jis ne kartą buvo pagrobtas „žaliųjų žmogeliukų“ ir keliavo ateivių kosminiais laivais. Tiesa, kiekvieną kartą pagrobėjai jį sugrąžindavo atgal.

Džonas Lenonas buvo pagrobtas ateivių?

Džonas praktiškai niekam nepasakojo apie savo paslaptį, tačiau jo kūryboje galima aptikti užuominų apie susitikimą su NSO. Pavyzdžiui, vienoje muzikanto dainoje yra tokie žodžiai: „Virš Niujorko pakibo NSO, tačiau manęs tai nenustebino“.

Kaip pasakoja May Pang, 10 metų iki šios dainos parašymo ji pati matė NSO iš Lenono namo balkono Liverpulyje. Neatpažintą skraidantį objektą matė ne tik Lenonas su drauge, bet ir daugybė Liverpulio gyventojų. Sis įvykis kitą dieną karštai buvo aptarinėjamas spaudoje. May, kaip ir kiti NSO liudininkai, buvo sukrėsta, o Džonas, kaip ji teigia, elgėsi visiškai ramiai. Moteris pasakoja, jog būtent tuomet dainininkas jai pasakė, kad susitikimai su ateiviais nėra visiškai neįprasti atvejai. Jis pasakojo, kad ne kartą susitiko su NSO pačiuose įvairiausiuose Žemės kampeliuose.

Džonas Lenonas buvo pagrobtas ateivių?

Šiuos žodžius patvirtina vienoje privačioje kolekcijoje esantis Džono Lenono nupieštas paveikslėlis, kuriame pavaizduotas Bruklino tiltas, pats muzikantas su kažkokia moterimi ir skraidanti lėkštė!

Žmonės-vabalai

Vieną susitikimo su ateiviais istoriją Džonas Lenonas papasakojo garsiam iliuzionistui Uri Geleriui susitikimo Niujorke metu. Džonas pasakojo, kad vieną naktį, kai jis su Yoko Ona miegojo viešbučio numeryje, langas nušvito kažkokia keista šviesa, atsidarė durys ir pro jas įžengė keturios aukštos būtybės, išoriškai panašios į žmonių ir vabalų hibridą. Po minutės keistieji svečiai išnyko, tačiau ši minutė muzikantui truko ištisą amžinybę, nes jis, kaip teigė, buvo paralyžiuotas vien tik nuo tokios jų išvaizdos.

Į skeptišką Gelerio pastabą apie visokias „linksminančias“ medžiagas Lenonas atsakė, kad tuo metu buvo visiškai atsisakęs narkotikų, todėl žmonės-vabalai niekaip negalėjo būti jo vaizduotės vaisius.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: nso, džonas lenonas, Ateiviai, žmonių pagrobimai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Tikra panacėja: graikinių riešutų pertvaros gali išgydy...

Graikinių riešutų nauda žinoma nuo mokyklos laikų. Tačiau, tik nedaugelis žmonių žino, kad gydomųjų savybių turi ne tik branduol...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Atsikratykite žilų plaukų kartą ir visiems laikams...

Jums reikia tik vieno ingrediento, kad atsikratyti žilų plaukų amžiams. Atsikratykite žilų plaukų kartą ir visiems laikams! J...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Atsikratykite strijų naudojant šiuos 7 būdus...

Strijų gali atsirasti po svorio padidėjimo, svorio praradimas ar nėštumas. Yra daug losjonų, kremų, chemijos pilingas (odos švei...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Momentinis testas nustatyti pienligę: tikslumas iki 90%...

Mažai kas žino, kad grybelis Candida (Kandida) nėra pavojingas mūsų organizmui. Saikingas kiekis, tai net naudinga, nes jis v...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Užsienio spauda / Paranormal news
Teleportation-Voodoo Rituals: Patient who suddenly disappear...
Užsienio spauda / Paranormal news
Are Illuminati members human?...
Užsienio spauda / Paranormal news
Photographer caught flying humanoid above plane near Cairns ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Užsienio spauda / Paranormal news
RENDLESHAM: US commander feared attack after UFO fired lase ...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1