Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 12

Holistinė medicina – kaip pasveikti be vaistų

Apie holistinę medicinąkaip pasveikti be vaistų, pasakoja medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas.

Holistinė medicina – kaip pasveikti be vaistų

Kodėl žmogus suserga?

1 Kiekviena liga paprastai turi psichologinę priežastį. Pavyzdžiui, nuo nervų susergama opalige. Todėl labai svarbu, kad žmogus visų pirma imtų sveikai mąstyti ir kad suvoktų, jog visi svarbiausi gyvybiniai resursai yra gamtoje. Jei žmogus teigiamai mąsto ir myli pasaulį, jis gyvena labai gerai.

2 Antras svarbus dalykas yra mityba. Visi turime organizmo kanalus, per kuriuos priimame maistą, orą, garsus. Bei kanalus, per kuriuos viską iš organizmo šaliname (suvirškintą maistą, prakaitą, šlakus). Dažniausiai susergame (nekalbu apie traumas), kai kuris nors iš valymo kanalų užsiteršia. Tada susiformuoja kamštis (pvz., virškinamajame trakte, storojoje žarnoje). Nesuvirškinti produktai užteršia storąją žarną ir tada ten gyvena nebe gerosios bakterijos, o grybeliai. Tie ,,negerumai“ patenka į kraują ir apnuodija organizmą. Todėl būtina bent kartą per metus valyti žarnyną.

Liūtui žarnyno plauti nereikia

Žarnyną valyti liūtui būtų kenksminga, nes jis gyvena pagal laukinius dėsnius. Tačiau žmogus nuo laukinės gamtos nutolęs gana toli, todėl jis kerpa nagus, plaukus, valo dantis, taip pat ir žarnyną. Žmogaus organizme dėl netinkamos mitybos yra mielių, mielių grybelių, kirmėlių, parazitų, įvairių kenkėjų.

Simptomai rodo, kad organizmas užterštas

Tai akivaizdūs simptomai: atsiranda bendros intoksikacijos simptomų, kankina nuovargis. Atrodo, naktį miegojote, o pabundate jau pavargęs.

Mūsų organizmas iš tiesų yra labai gudrus. Jeigu kuris nors kanalas yra užterštas, jis pradeda naudoti kitą kanalą valymuisi. Pavyzdžiui, kai storojoje žarnoje prisikaupia daug toksinų, bakterijų, nešvarumai keliauja į limfmazgius, ir organizmas bando juos pašalinti, bet jau ne per storąją žarną, o, tarkime, per plaučius. Tada limfa kyla į viršų ir valosi su kosuliu, taigi ima kamuoti bronchitai ir kitos panašios ligos.

Dar vienas simptomas, kad organizmas tikrai užterštas, yra vidurių pūtimas. Vadinasi, jūsų organizme gyvena mielės. Jos žarnyne kovoja su gerosiomis bakterijomis ir sukelia pūtimo bei rūgimo procesus.

Ką valgyti?

Žmogaus organizmas panašus į beždžionės. Taigi mes virškiname visus vaisius, daržoves, daigintas sėklas ir... beveik viskas. Iš gyvūninių baltymų mes dar galime suvirškinti sraiges bei krevetes. O žinduolių mėsos suvirškinti beveik negalime (paukštieną ir žuvį virškinti šiek tiek lengviau).

Visi be išimties žmonės labai blogai virškina pieno baltymą, ledus, šokoladą. Itin blogai virškinama varškė! Joje yra baltymo kazeino. Iš kazeino gaminami klijai, naudojami baldams gaminti, todėl varškė žarnyne viską suklijuoja. Jei negalite išgyventi be pieniškų produktų, tuomet vartokite kefyrą, grietinę, sviestą.

Gamta sumuštinių negamina

Gamta juk sumuštinių negamina, todėl mes ir negalime suvirškinti baltymų kartu su krakmoliniais angliavandeniais. Mūsų kasa vienu metu negamina dviejų skirtingų fermentų. Todėl baltyminių produktų (mėsos, žuvies) nepatariama valgyti su bulvėmis, duona ar kruopų koše. Tai pats blogiausias, žalingiausias derinys. Jei norite bulvių, valgykite jas atskirai, praėjus 3 val.po to, kai suvalgėte žuvies. Jei valgote mėsą, geriau ją derinti su žaliomis daržovėmis, neturinčiomis krakmolo (agurkais, kopūstais).

Jogurtas iš esmės nekenksmingas, tačiau tik toks, kuris neturi tirštiklių (krakmolo ar agaro), mat jie nesuderinami su baltymais.

Labai kenksmingi produktai, turintys mielių. Šios konkuruoja žarnyne su gerosiomis bakterijomis ir sukelia puvimą bei rūgimą. Dabar parduotuvėse jau galima nusipirkti duonos be mielių. Dėl tų pačių mielių pats kenksmingiausias iš gėrimų yra alus.

Kava – kreditas su palūkanomis

Kava toksiškai veikia mūsų organizmą,  stabdo žarnyno veiklą. Manote, kad ji tonizuoja? Iš tiesų šis efektas susidaro dėl to, kad organizmas kavą nori kuo greičiau pašalinti, o tai reikalauja labai daug energijos. Todėl mus ir tonizuoja. Taip iš kavos gauname energijos, bet vėliau už šį kreditą su palūkanomis tenka atsiskaityti.

Gydykite priežastį, o ne padarinį

Susirgus reikia gydyti priežastį, o ne padarinį. Pavyzdžiui, alkoholikui ar narkomanui gali kad ir visą dieną lašeline lašėti vaistai, bet jei kitoje rankoje jis laikys butelį, padėti bus neįmanoma.

Ligų atsiranda dėl to, kad žmonės kažką daro ne taip, – netaisyklingai maitinasi, patiria pernelyg didelį psichologinį krūvį. Tikrai bus sunku pagydyti žmogų, jei jis nekeis gyvenimo būdo.

Mirties priežastis – šalutinis vaistų poveikis

Cheminiai vaistai tikrai nėra panacėja nuo ligų. Kiekvienas cheminis medikamentas turi šalutinį poveikį. Neseniai amerikiečiai atliko tyrimą norėdami išsiaiškinti dažniausias žmonių mirties priežastis. Jie analizavo labai daug ligos istorijų ir nustatė, kad iš mirties priežasčių pirmąją vietą užima kraujagyslių ligos: infarktas, insultas.

Antroji vieta atitenka vėžiui ir jo padariniams, o trečioji – šalutiniam vaistų poveikiui.

Paradoksalu, bet taip yra: žmogus nuolat vartoja cheminių vaistų dėl ligos, o miršta nuo vaistų. Vaistai sukurti taip, kad dažniausiai šalina ligos simptomą, o ne priežastį. Žinoma, nuo simptomo irgi galima mirti (pavyzdžiui, nuo aukšto kraujospūdžio).

Kas yra ligos simptomas

Štai toks pavyzdys: jei jūs prisiliesite prie įkaitintos elektrinės plytelės, pajusite skausmą. Tai bus signalas (simptomas), kad ranką reikia patraukti nuo įkaitintos vietos, nes ji sudegs.

Vadinasi, skausmas reikalingas, kad ranka liktų gyva. Taigi, jei skauda galvą, vadinasi, kažkas organizme negerai. Jis tarsi įsijungia švyturėlį ir šaukia: ,,Atkreipk dėmesį – kažką ne taip padarei!“ Todėl labai svarbu suprasi, kodėl organizmas tai signalizuoja.

Kad nereikėtų vartoti cheminių vaistų, kaip puikią alternatyvą galima pasirinkti homeopatinį gydymą arba patikimiausią būdą – badavimą.   

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:07 Liaudies medicinos patarimai, kaip apsisaugoti nuo hepatito A?
Hepatitas A – infekcinė kepenų liga, kurią sukelia virusas. Plinta fekaliniu–oraliniu keliu, gali patekti į žmogaus organizmą per nešvarias rankas, neplautas daržoves ar vaisius, geriant šaltinio vandenį.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau