Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 9

Kraujavimas įvairiuose organuose pavojaus ženklas

Kraują galima pastebėti įvairiausiose ir gana netikėtose vietose. Tačiau, tai ne visada pavojaus ženklas. Vis dėlto, reikėtų būti atidesniais jeigu kraują pastebėjote vienoje iš šių vietų:

Šlapime

Kraujas šlapime gali būti šlapimo takų arba pūslės uždegimo simptomas. Tokiu atveju dažnai jaučiamas ir padažnėjęs noras šlapintis bei deginimas jo metu. Jeigu taip pat jaučiate skausmą apatinėje nugaros ar juosmens srityje ir karščiuojate, derėtų nedelsti ir per artimiausias 48 valandas kreiptis į medikus. Tai gali būti inkstų uždegimas, kuriam reikalingas gydymas antibiotikais.

Išmatose

Vienas ar keli raudoni lašiukai, matomi ant tualetinio popieriaus, praneša apie išangės odos įplyšimą. Stipresnis kraujavimas, paprastai pastebimas ant klozeto sienelės, gali pranešti apie hemorojų. Jo gydymas nesudėtingas, tačiau svarbu tiksliai nustatyti diagnozę.
Vis dėlto, pastebėjus kraują pačiose išmatose, reikėtų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Kraujavimas žarnyne gali reikšti daug rimtesnes sveikatos problemas, pvz., vėžį.

Motinos piene

Dažnas kūdikio žindymas ar pieno nutraukimo pompos naudojimas gali sukelti spenelių suskeldėjimą. Paprastai taip atsitinka pirmosiomis maitinimo savaitėmis. Dėl to kūdikio žindymo nutraukti nereikia, o įplyšimai turėtų užgyti maždaug per savaitę. Jeigu siekiate greitesnių rezultatų, pabandykite kremą, kurio sudėtyje yra lanolino.

Vėmaluose

Spaudimas, atsiradęs smarkaus žiaukčiojimo metu, gali priversti plyšti gerklėje esančius kapiliarus. Pastebėjus vos kelis lašelius kraujo, paprastai jaudintis nereikėtų.
Tačiau, jeigu viskas, ką išspjovėte yra ryškiai raudonos spalvos arba vėmaluose matote tai, kas primena kavos tirščius, nedelsdami kreipkitės į gydytojus. Gali būti, kad kenčiate nuo gyvybei pavojingo vidinio kraujavimo pilvo srityje arba stemplėje.

Kraujavimas

Gleivėse

Peršalimas, sausas oras ar patirta trauma gali pažeisti nosies gleivinę. Tačiau, jei kraujas iš tiesų ima bėgti iš nosies, palenkite galvą į priekį (neteisingai manoma, kad ją reikia atlošti), užspauskite šnerves ir palaukite apie 15 minučių arba kol kraujavimas sustoja.

Jeigu stipraus kraujavimo epizodai pasitaiko porą kartų per mėnesį ar dažniau, apsilankykite pas gydytoją. Tai gali slėpti ir retesnę ligą, pvz., leukemiją.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau