Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Istorijos paslaptys » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (17.12.2016 - 08:38) Spausdinti

Žurnalas "Mįslės ir faktai" №11 2016

"Malboro" paslaptis: burlaivis su mirusiais žmonėmis

Kai 1913-ųjų metų spalio mėnesį kapitonas ir keletas jo komandos narių užlipo į škuną "Malboro" vienoje Ugninės Žemės archipelago įlankoje, jie buvo sukrėsti siaubingo vaizdo: visame denyje mėtėsi išdžiūvę tarsi mumijos keleivių ir ekipažo narių kūnai.

- Tai ne škuna, o plaukiojantis karstas! - šūktelėjo vienas iš jūreivių, kurie kartu su kapitono padėjėju apžiūrėjo laivą be gyvybės ženklų.

„Malboro" stiebai buvo visiškai sveiki, tačiau iš burių liko tik draiskalai - jas sudraskė negailestinga vėjo ir jūros vandens stichija. Visa škuna buvo padengta pelėsiais.
- Tas pats ir apačioje, - pranešė jūreivis, sunkiai sulaikydamas aukštyn gerkle kylantį šleikštulį. - Triume nieko nėra, išskyrus krūvą į mumijas panašių kūnų.

Padėjėjas įėjo į kapitono kajutę, tikėdamasis tenai laivo žurnale rasti raktą šios jūros mįslės įminimui. Išsekęs kapitonas buvo užsikniaubęs ant žurnalo odiniais viršeliais, tačiau visi puslapiai buvo visiškai supuvę.

"Malboro" paslaptis: burlaivis su mirusiais žmonėmis

Tyrimo metu buvo nustatytas nepaprastas faktas - tristiebis burinis laivas 1890-ųjų metų sausio mėnesio pradžioje išplaukė iš Litltono uosto Naujojoje Zelandijoje ir turėjo plaukti į Škotiją, į savo gimtąjį Glazgo uostą. Laivu plaukė daugybė keleivių, pilnas ekipažas, kurį sudarė patyrę jūrininkai, taip pat buvo gabenami įvairūs kroviniai. Laivui vadovavo patyręs jūrų vilkas - kapitonas Herdas. Tačiau dėl kažkokių nežinomų priežasčių škuna „Malboro" į Glazgą neatplaukė.

1981-ųjų metų balandžio mėnesį oficialaus tyrimo metu paaiškėjo, kad laivas, plaukiantis iškeltomis burėmis netoliese Magelano sąsiaurio, pastebėjo škuną „Malboro", kuri neseniai buvo išplaukusi iš uosto Naujojoje Zelandijoje. Iš kapitono, kuris matė dingusį laivą, pasakojimo paaiškėjo, kad „Malboro" pagal visus požymius buvo geros būklės, iš škunos nebuvo perduota jokių signalų su pagalbos prašymu, nei prašymų suteikti kokią nors informaciją.

"Malboro" 1876 metais

Komisijos nariai, atlikę tyrimą, niekaip negalėjo atsakyti į vieną klausimą: kodėl „Malboro" pasirinko kelią aplink Pietų Ameriką, o ne šalia   Afrikos?

Apie dingusį laivą nebuvo jokių žinių iki pat 1913 m. spalio mėnesio, kai vieną dieną buvo pastebėtas įlankoje prie pietinių Argentinos krantų. Dėl puvėsio pelėsių škuna „Malboro" tapo akyta, tarsi kokia kempinė. Į škuną užlipę jūreiviai suprato, kad laivas negalėjo įlankoje dreifuoti 24 metus. Nuožmūs štormai, kuriais garsėja Ugnies Žemė, seniai būtų suskaldę škuną į šapelius.

Tačiau kas atsitiko su laivo keleiviais ir jo ekipažu? Nejaugi laivas pateko į didžiulį štilį ir buvo priverstas dreifuoti tol, kol baigėsi visos geriamojo vandens atsargos? O gal kažkoks apsinuodijimas maistu ar epidemija beveik vienu metu išguldė visus laive plaukusius žmones?

Pagal visus požymius škuna į įlanką buvo užsukusi visai neseniai, prieš ją aptinkant pro šalį plaukiančiam burlaiviui. Kaip galėjo atsitikti, kad škuna neatsitrenkė į rifus ir nenuskendo, jeigu visi keleiviai ir ekipažo nariai mirė prieš 24 metus?

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: škuna, malboro, Laivas, dinge laivai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Valgykite 3 datules per dieną ir pamatysite kas nutiks!...

Datulės yra tarp naudingiausių vaisių, juose gausu maistinių medžiagų. Be to, mažai žmonių žino apie jų gebėjimą padėti viršsvor...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalyti organizmą nuo išmatų-riebalų atliekų...

Valgykite 3 dienas per pietus! Jūs būsite nustebinti tuo, kas nutiks! Šis receptas daro stebuklus! Šis patiekalas padės išval...

Ligos, mutacijos
Vatikanas pradės gydymą homoseksualams kunigams...

Trento mieste esančiame Venturini vienuolyne esą atsiduria vaikus tvirkinę, nuo narkotikų ar alkoholio priklausomi kunigai ir vy...
Ligos, mutacijos
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie kelia...


Užsienio spauda / Paranormal news
Deer Hunter caught bright spheres above and beams of light b...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Abductee Tells All: Inside UFO, Secret Bases On Earth,...
Užsienio spauda / Paranormal news
Mysterious UFO speeding across the Sky above Heathrow, Londo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...