Medicinos Naujienos:
07.04.2018, 19:22 Medicina Peržiūrų (2537)
Sveikata ir onkologija. Moksleiviams sakoma, kad virusai - primityvios gyvybės formos, kurios sudarytos iš genetinio kodo ir be jokių išimčių sukelia ligas. Bakterijos - didesnės gyvybės formos, galinčios būti trijų įvairių formų: sferinės (kokai), lazdelės (bacilos) ar spiralės (spirilos), — ir žmogui jos dauguma atvejų būna palankios, išskyrus tada, kai jos sukelia apsinuodijimą maistu. vėžys, bakterijos, bakterijų teorijos, virusas, sveikata, liga 07.04.2018, 19:01 Medicina Peržiūrų (2335)
Sveikata ir onkologija. Jei vėžio bakterijų teorija teisinga, tada pirma, ką reikėtų daryti su vėžiu sergančiaisiais, - pakeisti chemoterapijos vaistus antibiotikais. Ši teorija buvo pademonstruota skrandžio vėžio atveju, kai šį sukėlė Helicobacter pylori bakterija. vėžys, antibiotikai, Hulda Clark, bakterijos, zapper
Sužinok daugiau ...
07.04.2018, 15:37 Medicina Peržiūrų (2552)
Sveikata ir onkologija. Mūsų supratimui apie vėžį trūksta esminės nuorodos į žmogaus organizme gyvenančias bakterijas, o tai galėtų būti tikrasis raktas, kaip pasveikti nuo vėžio. vėžys, bakterijos, cancer, moksliniai tyrimai 06.04.2018, 13:37 Medicina Peržiūrų (2008)
Mokslininkai aptiko naują žmogaus organą, kuris visą laiką buvo tiesiog panosėje. Jie tikisi, kad šis organas padės suprasti, kaip vėžys plinta organizme. Mokslininkai teigia, kad tam tikri sluoksniai, kurie iki šiol buvo laikyti tankiu jungiamuoju audiniu, iš tiesų yra skysčio pripildytos ertmės, kurias mokslininkai pavadino „interstitium (tarpaudiniu).
Sužinok daugiau ...
29.03.2018, 21:27 Medicina Peržiūrų (3068)
Sveikata ir onkologija. Kartais piktybinis navikas gali sumažėti ar net pradingti negydant. Šis nepaaiškinamas procesas galėtų teikti esminių nuorodų, padedančių geriau suprasti vėžį kaip ligą ir kurti efektyvesnius gydymo metodus. vėžys, onkologija, vėžio regresija, spontaniška regresija, moksliniai tyrimai 25.03.2018, 17:30 Medicina Peržiūrų (1779)
Medicina ir moksliniai tyrimai. Mokslininkai nustatė, kad nepakankamas vitamino D kiekis organizme gali būti susijęs su padidėjusiu kraujospūdžiu, kuris padidina riziką susirgti arterine hipertenzija. Kraujospūdis, kas didina kraujospūdį, D vitamino gerosios savybės, sveika senatvė, D vitamino trūkumo pasekmės, D vitamino nepakankamumo pasekmės.
Sužinok daugiau ...
24.03.2018, 22:47 Medicina Peržiūrų (1394)
Medicina ir sveikata. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklos visuomenės sveikatos specialistai pasakoja, kad vykstant medžiagų apykaitai kaupiasi įvairūs laisvieji radikalai, kurių molekulės ardo ląstelių sieneles, reaguoja su DNR paveldima informacija ir sukelia įvairias mutacijas bei sveikatos problemas. Mūsų organizmas ne visada spėja nukenksminti laisvuosius radikalus ir jų padaryta žala kaupiasi. sveikata, radikalai, laisvieji radikalai, molekulės, DNR, ka budinga radikalams, kas budinga laisviesiems radikalams
Sužinok daugiau ...
21.03.2018, 19:25 Medicina Peržiūrų (4028)
Sveikata ir onkologija. Sėkmingiausiai vėžį nugali tie žmonės, kurie sujungia tinkamą mitybą ir maisto papildų vartojimą su antivėžinėmis savybėmis pasižyminčių medžiagų gavimu, o ne tiesiog ieško kokios nors burtų lazdelės, kuri staigiai panaikintų ligą. #antivėžinė_programa, #cancer, #vėžys, #vėžio_gydymas, #moksliniai_tyrimai. 15.03.2018, 18:55 Medicina Peržiūrų (2460)
Moksliniai tyrimai. Nei žuvis, nei joks kitas gyvūnas omega-3 riebalų rūgščių pats nesintetina. Omega-3 yra randamos tik augalinės kilmės maiste. #omega-3, #žuvis, #sveikata 15.03.2018, 13:21 Medicina Peržiūrų (2316)
Vokietijos federacinėje respublikoje vaistinėje, pateikus gydytojo receptą, jau metus galima įsigyti kanapių. Importuotojams tai duoda gerą pelną. Užsienio kanapių augintojai mato didelį Vokietijos rinkos potencialą. moksliniai tyrimai, cannabis, kanapės, vokietija.
Sužinok daugiau ...
10.03.2018, 22:08 Medicina Peržiūrų (2283)
Neseniai Newcastle universiteto (UK) mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad diabetas gali būti išgydytas per keletą savaičių. Be dietos dar labai svarbu sportuoti, nes būtent sportavimas padidina insulino jautrumą. Ir pradžioje pakanka net greito vaikščiojimo. Jei šis netinka galima važinėti dviračiu, bėgioti, šokinėti ant batuto ir t.t. Reiktų bent 30 min per dieną kas tikrai nėra daug. Taip pat naudoti prieskonius, kaip cinamoną, fenu greek, bitter melon, tumeric (ciberžolė) ir kt. Taip pat diabetikai labai stokoja chromo, vanadžio, magnio ir kitų mineralų bei vitaminų. #diabetas, #diabeto_gydymas, #insulinas, #moksliniai_tyrimai |