Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (154) Komentarų: (0) (21.05.2018 - 20:11)

Vis daugiau žmonių Europoje naudojasi alternatyviąja medicina

Per neseniai atliktą tyrimą prieita prie išvados, kad tais atvejais, kai konvencinė medicina neefektyvi, ketvirtadalis asmenų, sergančių lėtinėmis ligomis, naudojasi alternatyviaisiais gydymo metodais.

medicinos naujienos, alternatyvi medicina

Apklausdami 40 tūkst. europiečių, tyrėjai konstatavo, kad žmonės bando keletą alternatyvų, tarp jų homeopatiją, augalinės kilmės preparatus, masažus ir osteopatiją. Pats populiariausias buvo masažas, kuriuo naudodavosi 12 proc. pacientų, o po jo sekė homeopatija, kurios griebėsi 6 proc. apklaustųjų.

Aktyviausi alternatyviųjų gydymų metodų šalininkai yra Vokietijoje, kur jais reguliariai naudojasi apie 40 proc. gyventojų. Nuo Vokietijos nedaug teatsilieka Suomija ir Estija, kur alternatyvių gydymosi galimybių ieško apie 35 proc. pacientų. Palyginti, Vengrijoje pernai tik 10 proc. žmonių naudojosi kuriuo nors iš alternatyviojo gydymo metodų.

Skirtumus būtų galima iš dalies aiškinti skirtingomis valstybinėmis sveikatos priežiūros sistemomis - esama šalių, kuriose draudikai apmoka naudojimąsi alternatyviaisiais gydymo metodais, o kitose šalyse minėtų metodų siūlo ir šeimos gydytojai.

Suomijos Helsinkio universiteto [Helsingin yliopisto) tyrėjai, kurie atliko apklausą, padarė išvadą, kad dažniausiai alternatyviaisiais medicinos metodais naudojasi gerą išsilavinimą turinčios moterys.

Scand J Public Health, 2017; 140349481773386

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: medicinos naujienos, alternatyvi medicina
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Apie vėžinės ląstelės ir vėžio kilmę?...

Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada nema...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis gėrimas padės pašalinti toksinus iš storosios žarno...

Jei ką tik grįžote iš kelionės ar esate sveikatos mitybos šalininkas ir jūs jaučiate komplikacijas, jums padės natūralus gydymas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Prieskonių arbata nuo įvairių ligų, valanti toksinus iš...

Visi šio natūralaus gėrimo ingredientai, gali tarnauti nuo daugelio lygų, be to padeda organizmo detoksikacijai, pašalina toksin...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ciberžolė artritui gydyti...

Daug žmonių, ypač vyresnio amžiaus, kenčia nuo reumatoidinio ar osteoartrito. Jo gydymui dažnai skiriami nesteroidiniai prieš...