Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.4K) Komentarų: (0) (23.07.2017 - 12:42)

Natūralūs būdai palengvinti pagirias

Kas yra pagirios?

Pagirios, tai labiausiai pažįstamas dalykas žmonėms, kurie vartoja alkoholį ir nekreipia dėmesio arba nesupranta, ką jiems sako kūnas. Kai organizmas sako, kad išgėrėte pakankamai, jūs turėtumėt daugiau nebevartoti alkoholio. Kitu atveju jums gresia pagirios. Pagirių simptomai tai pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, karščiavimas, galvos svaigimas ir lengvas šviesos ir garso keliamas erzinimas. Pagirios paprastai praeina per 8 – 24 valandas. Laikotarpis, per kurį išnyksta pagirių simptomai, gali priklausyti nuo asmens amžiaus, sveikatos būklės, svorio ir lyties.

Natūralūs būdai palengvinti pagirias

Tačiau, jei jau padauginote, tai yra gera naujiena – pagirias galima palengvinti ir padaryti, kad jos baigtųsi greičiau.

Natūralūs būdai, kaip palengvinti pagirias

  • Gerkite daug skysčių. Vėmimas gali sukelti dehidrataciją, todėl labai svarbu gerti, kad atstatytumėte organizmo skysčių balansą.
  • Alkoholis mažina cukraus kiekį kraujyje, dėl to jūs jaučiate silpnumą ir nuovargį. Todėl valgykite maistą, kuriame daug cukraus, pavyzdžiui, vaisių arba gerkite skysčių su daug cukraus, vandens su gliukoze arba saldžią arbatą, tai padės atstatyti prarastą cukraus kiekį kraujyje.  Beabejo to reikėtų vengti diabetu sergantiems žmonėms.
  • Vemiant prarandama kalio, todėl, norint atstatyt elektrolitų pusiausvyra organizmą, reikėtų vartoti produktus, kuriuose yra kalio, pavyzdžiui, bananų.
  • Norėdami panaikinti virškinimo sutrikimus, gerkite pankolio arbatą.
  • Kramtykite mėtų lapus, tai nuramins skrandį ir sumažins virškinimo sutrikimus.
  • Paprasti jogos pratimai gali palengvinti pagirių simptomus, pavyzdžiui, silpnumą.
  • Užsiimkite mėgstama veikla, pavyzdžiui, žiūrėkite filmus ar žaiskite kompiuterinius žaidimus. Bandydami kažką veikti ar dirbti priverstinai, jūs tik pasunkinsite pagirių simptomus.
  • Pagirios pasireiškia tada, kai padidėja toksinų kiekis, taigi bet kokia priemonė, kuri turi, skatina detoksikacijos procesą, gali padėti sumažinti pagirių simptomus.

Dauguma žmonių, kenčiančių nuo pagirių, bando tai palengvinti naudojant vaistus, pavyzdžiui, „tylenol“ ar aspirinas. Tokių vaistų reikėtų vengti, kadangi jie gali pažeisti skrandžio gleivinę, kuri ir taip yra sudirginta, taip pat jie gali pakenkti kepenims. Išbandykite natūralius būdus, kurie padės palengvint pagirias, ir tikrai neliksite nusivylę.

Jeigu norite išvengti pagirių, sumažinkite suvartojamo alkoholio kiekį iki minimumo arba prieš vartojant alkoholį suvalgykite riebaus maisto, tai sumažins alkoholio poveikį skrandžiui.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar