Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 23

Natūralūs būdai palengvinti pagirias

Kas yra pagirios?

Pagirios, tai labiausiai pažįstamas dalykas žmonėms, kurie vartoja alkoholį ir nekreipia dėmesio arba nesupranta, ką jiems sako kūnas. Kai organizmas sako, kad išgėrėte pakankamai, jūs turėtumėt daugiau nebevartoti alkoholio. Kitu atveju jums gresia pagirios. Pagirių simptomai tai pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, karščiavimas, galvos svaigimas ir lengvas šviesos ir garso keliamas erzinimas. Pagirios paprastai praeina per 8 – 24 valandas. Laikotarpis, per kurį išnyksta pagirių simptomai, gali priklausyti nuo asmens amžiaus, sveikatos būklės, svorio ir lyties.

Natūralūs būdai palengvinti pagirias

Tačiau, jei jau padauginote, tai yra gera naujiena – pagirias galima palengvinti ir padaryti, kad jos baigtųsi greičiau.

Natūralūs būdai, kaip palengvinti pagirias

  • Gerkite daug skysčių. Vėmimas gali sukelti dehidrataciją, todėl labai svarbu gerti, kad atstatytumėte organizmo skysčių balansą.
  • Alkoholis mažina cukraus kiekį kraujyje, dėl to jūs jaučiate silpnumą ir nuovargį. Todėl valgykite maistą, kuriame daug cukraus, pavyzdžiui, vaisių arba gerkite skysčių su daug cukraus, vandens su gliukoze arba saldžią arbatą, tai padės atstatyti prarastą cukraus kiekį kraujyje.  Beabejo to reikėtų vengti diabetu sergantiems žmonėms.
  • Vemiant prarandama kalio, todėl, norint atstatyt elektrolitų pusiausvyra organizmą, reikėtų vartoti produktus, kuriuose yra kalio, pavyzdžiui, bananų.
  • Norėdami panaikinti virškinimo sutrikimus, gerkite pankolio arbatą.
  • Kramtykite mėtų lapus, tai nuramins skrandį ir sumažins virškinimo sutrikimus.
  • Paprasti jogos pratimai gali palengvinti pagirių simptomus, pavyzdžiui, silpnumą.
  • Užsiimkite mėgstama veikla, pavyzdžiui, žiūrėkite filmus ar žaiskite kompiuterinius žaidimus. Bandydami kažką veikti ar dirbti priverstinai, jūs tik pasunkinsite pagirių simptomus.
  • Pagirios pasireiškia tada, kai padidėja toksinų kiekis, taigi bet kokia priemonė, kuri turi, skatina detoksikacijos procesą, gali padėti sumažinti pagirių simptomus.

Dauguma žmonių, kenčiančių nuo pagirių, bando tai palengvinti naudojant vaistus, pavyzdžiui, „tylenol“ ar aspirinas. Tokių vaistų reikėtų vengti, kadangi jie gali pažeisti skrandžio gleivinę, kuri ir taip yra sudirginta, taip pat jie gali pakenkti kepenims. Išbandykite natūralius būdus, kurie padės palengvint pagirias, ir tikrai neliksite nusivylę.

Jeigu norite išvengti pagirių, sumažinkite suvartojamo alkoholio kiekį iki minimumo arba prieš vartojant alkoholį suvalgykite riebaus maisto, tai sumažins alkoholio poveikį skrandžiui.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 21:46 Ar galima valyti kraują, šiuo liaudies receptu?
Šio gėrimo skonis primena į stiklinę sulčių! Pageidautina gerti mėnesį, tokiu būdu išvalomas kraujas, limfinė sistema, praeina įprastos ligos, galvos skausmai, normalizuojama medžiagų apykaita ir t.t.

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 19:38 Hidroksichlorokvinas. Filmas, kuriuo pasidalino Trampas

Šį filmą iš visų socialinių tinklų nuolat šalina. Juo savo tviterio paskyroje pasidalijo ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Šis filmas – tai JAV gydytojų pasakojimas apie vaistą nuo Covid-19 – Hidroksichlorokviną.

...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau