Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (05.07.2017 - 20:34)

Stephenas Hawkingas įspėja - Donaldas Trumpas Žemę pavers į Venerą

Garsus mokslininkas Stephenas Hawkingas yra žinomas dėl savo pasiekimų moksle, savo knygų ir idėjų. Tačiau ši asmenybė nevengia įsiterpti ir į ginčus apie politiką. Neseniai Hawkingas įvertino JAV prezidento Donaldo Trumpo inicijuotą valstybės pasitraukimą iš Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos. Mokslininko nuomonė pribloškia – vienas politiko sprendimas gali vesti katastrofos link.

Stephenas Hawkingas neslepia, kad domisi politika ir dažnai pasisako politiniais klausimais. Jis – ilgametis leiboristų rinkėjas ir aktyvus šios partijos kandidatų palaikytojas. Kartais jis už kai kuriuos žmones agitavo ir pats. Hawkingas pasisako už visuotinę sveikatos apsaugą, Palestinos nepriklausomybę ir, žinoma, veiksmus prieš klimato kaitą. Todėl Paryžiaus susitarimas dėl klimato kaitos mokslininkui yra labai svarbus.

Stephenas Hawkingas įspėja - Donaldas Trumpas Žemę pavers į Venerą

Hawkingas teigia, kad žmonija jau priartėjo prie lemiamo taško, kuomet klimato atšilimas taps nebeišsprendžiama problema ir vienintelis būdas išlikti bus kitų planetų kolonizavimas. Mokslininkas pareiškė, kad „Trumpo veiksmai gali pastūmėti Žemę nuo prarajos krašto, kuomet ji taps Venera, temperatūra pakils iki 250 laipsnių pagal Celsijų ir ims lyti sieros rūgštimi“.

Mokslininkas taip pat mano, kad klimato kaita yra didesnė problema nei daugelis mano ir Trumpo pasitraukimas iš Paryžiaus susitarimo neleis išvengti tų padarinių, kurių išvengti vis dar įmanoma. Hawkingas teigia, kad neigiami klimato kaitos padariniai vis dar gali būti sustabdyti, tačiau tarptautinių susitarimų nesilaikymas planetą stumia priešinga kryptimi.

Stephenas Hawkingas prieš kurį laiką svarstė, kad žmonijai išlikti šioje planetoje dar bent 100 metų gali būti neįmanoma dėl politinio ir socialinio chaoso, masinio naikinimo ginklų ir klimato kaitos. Nepriklausomos kolonijos kosmose ar kitose planetose gali būti vienintelė išeitis.

75-erių mokslininkas per savo gyvenimą siekė ne tik mokslinių aukštumų, bet ir planetos išsaugojimo. Jis protestavo prieš karą Vietname, 2003 m invaziją į Iraką vadino karo nusikaltimu, pasisakė už branduolinį nusiginklavimą ir atsisakė dėstyti Izraelyje dėl šios valstybės vykdomos politikos palestiniečių atžvilgiu. Pastaruoju metu Hawkingas didesnį dėmesį skyrė klimato kaitai, o ne žmonijos konfliktams. Nors nevengė ir pasisakyti prieš Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kiek Hawkingo žodžiuose tiesos, o kiek šokiruojančių prognozių, skirtų dėmesiui atkreipti? Neaišku, tačiau Donaldas Trumpas pareiškė, kad pasitraukimas iš  Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos yra neatšaukiamas žingsnis.

Stephenas Hawkingas įspėja - Donaldas Trumpas Žemę pavers į Venerą

ŽYMĖS: donaldas trumpas, hipotezės, Stephen Hawking, Klimato kaita

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Naudokite šio augalo lapus: atsikratysite raukšlių, spu...

Šiandiena pateiksime receptą kuris yra labai efektyvus naminis kremas, šviesina odą ir atsikrato strazdanų, aknės ir tamsių dėmi...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Nešvaistykite daugiau pinigų pedikiūrui...

Šis receptas padės jums išlaikyti kojas gražias ir sveikas. Rekomenduojame jums paprasta būdą, kuris padės jums išlaikyti sve...

Ligos, mutacijos
Moteriai ant nugaros išaugo auglys krūties dydžio...

46 metų Dubline gyvenanti moteris į ligoninę atvyko su įspūdingo dydžio augliu, kuris kabojo jai ant nugaros. Auglys buvo krū...

Ligos, mutacijos
Motina įkalino duktrą ketvirtį amžiaus...

Sunku patikėti, kad motina galėtų įkalinti savo dukrą daugybei metų. Tačiau jei priežastis – nuolatinis merginos noras ...