Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2015 » Balandžio » 29

Sužinok, kuo buvai praėjusiame gyvenime pagal karminį horoskopą

  • 29.04.2015
  • 1.5 Reitingas
  • 20096 Peržiūros
  • Komentarai
Iš kur aš atėjau? Kur aš einu? Atsakymus į šiuos klausimus duoda karminis horoskopas.
Taškai, kuriuose susikerta Mėnulio ir Žemės orbitos, vadinami Mėnulio mazgais. Kai greta Mėnulio mazgų vyksta Pilnatis - prasideda Mėnulio užtemimas, kai Jaunatis - Saulės užtemimas. Senovėje žmonės tikėjo, kad tuo metu kažkoks mitinis drakonas praryja Saulę. Dėl to Šiaurinį Mėnulio mazgą, dar kitaip vadinamą RAHU, vadino Drakono galva, o Pietinį - Drakono uodega arba kitaip – KETU.

Karminėje astrologijoje Drakono uodega (Ketu) žymi žmogaus sielos patirtį - praėjusių įsikūnijimų kraitį, kuris jau tampa našta ir trukdo dvasiškai augti bei tobulėti. Ši uodega tarytum velkasi iš paskos, stabdydama judėjimą pirmyn ir kliūdama už nemaloniausių karminių žmonių ir aplinkybių. Ji rodo įsišaknijusius neigiamus bruožus, kurie slegia, juodina sielą. Ketu simbolizuoja viską, ką Karma ar Likimas iš mūsų atima.

Drakono galva (Rahu) rodo pagrindinę karminę užduotį, kryptį, link kurios turi judėti dvasiškai augantis žmogus, jo teigiamus orientyrus. Rahu temos - su juo susiję žmonės, įvykiai, veiklos sritys - mums visiškai svetimos ir nepažįstamos, bet mes turime jų mokytis, kad pradėtume augti. Gyvenimas pagal Rahu tampa lengvesnis ir kryptingesnis, mažėja kliūčių, žmogus vis dažniau pajunta sielos pilnatvę.

Susirask savo gimimimo datą ir paskaityk, kuo buvai praeityje ir kas tavęs dar laukia!

1. Rahu – Avine, Ketu – Svarstyklėse
Nuo 28 sausio 1949 m. iki 17 rugpjūčio 1950 m.
Nuo 9 rugsėjo 1967 m. iki 29 kovo 1969 m.
Nuo 20 balandžio 1986 m. iki 8 lapkričio 1987 m.

Išsikovokite nepriklausomybę.
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo estetai, vertinantys gražius daiktus, gražius žmones, prabangą ir visam tam jautė priklausomybę. Vienatvė juos baugino, jie buvo ne kartą sukūrę šeimą, tačiau santuokos saitai nebuvo tvirti, nes jie vis susidurdavo su neištikimybe. Toks gyvenimas nesuteikė jiems valios, atkaklumo ir noro pakovoti už savo tikslus.

Šiame gyvenime jūs tiesiog privalote imti likimą į savo rankas ir aktyviai tiesti kelią į sėkmę. Siekite nepriklausomybės, veikite pagal savo įsitikinimus, o ne todėl, kad kažkas to prašo ar įpareigoja tai daryti. Kalbama ne apie tai, kad turite tapti absoliučiais egoistais, tiesiog eikite savo keliu. Būkite impulsyvūs, spontaniški, sąžiningi ir atviri. Bet koks melas, net ir diplomatiškais tikslais gali būti pražūtingas. Tikėkite savimi ir savo idealais, tuomet judėsite dideliais žingsniais į priekį. Žmonės su tokia karmine užduotimi gali pasireikšti bet kokioje veikloje, kur reikalinga iniciatyva, drąsa, lyderiavimas, aktyvumas, atkaklumas, kažkuria prasme net riteriškumas. Tai karvedžių ir karių, „žvaigždžių“ ir prezidentų karma.

Aukščiausios jėgos reikalauja iš jūsų nuolatinių ieškojimų profesinėje, pramogų, religijos ir moralės srityse. Ir tol, kol neprarasite gyvenimo džiaugsmo, nesiliausite ieškoti klausimų ir atsakymų, šie dvasios mokytojai padės jums sudėtingiausiose situacijose.

Kitame gyvenime jūs jau patys savo rankose tvirtai laikysite gyvenimo vairą, nors tai bus vienišių gyvenimas, tačiau originalus ir kupinas naujovių. Jūs būsite lyderiais, vedliais ir kelrodžiais kokioje nors srityje, jums patiks jaustis užkariautojais.

2. Rahu – Jautyje, Ketu – Skorpione
Nuo 19 vasario 1966 m. iki 9 rugsėjo 1967 m.
Nuo 1 spalio 1984 г. iki 20 balandžio 1986 m.
Nuo 25 gegužės 2003 m. iki gruodžio 2004 m.

Venkite pavydo
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo žiaurūs ir pikti. Netinkamus ryšius ir draugystes jie nutraukdavo, nesuteikdami jokio šanso sulaukti teigiamų pokyčių. Nuo tokių veiksmų jie kentėjo patys ir suteikė skausmo kitiems, juos valdė aistra ir siekdami seksualinių malonumų jie gyveno pernelyg audringą gyvenimą. Beatodairiškai ieškodami savo idealo, jie negailestingai palikdavo tuos, kurie jų manymu atrodė neverti meilės.

Šiame gyvenime jums reikia šiek tiek „prilaikyti vadžias“, kad atrastumėte dvasinę ramybę ir stabilumą. Tai apsaugos jus nuo sukrėtimų. Pakaks kritikuoti, teisti ir griauti. Reikia kloti tvirtus pamatus darbui, meilei, šeimos kūrimui. Mokykitės džiaugtis nuostabiomis akimirkomis, negalvodami apie tai, kas „galėtų būti“ arba „turėtų būti“. Meilės požiūriu siekite ne aistringo kontakto ar sekso vien dėl sekso, bet švelnumo, glamonių, ištikimybės. Atsikratykite pavydo ir keršto jausmo. Jūsų pašaukimas – kaupti energiją, rūpintis šventyklos kūrimu savo sieloje. Ne paskutinę karminės programos vietą užima išmintingas pinigų tvarkymas. Labiau pasitikėkite savimi.

Kitame gyvenime jūs būsite materiaslitai, sukaupsite nemažai turto ir tai suteiks saugumo jausmą. Jūsų laukia įprastas gyvenimas, kuris gali pasirodyti gana nuobodus, tačiau jis bus užpildytas ramybe. Stipri meilė ir gausus būrelis vaikų išmokys jus džiaugtis paprastais dalykais gyvenime. Pagaliau atrasite gyvenimo harmoniją.

3. Rahu – Dvyniuose, Ketu – Šaulyje
Nuo 22 gruodžio 1945 m. iki 11 liepos 1947 m.,
Nuo 2 rugpjūčio 1964 m., iki 19 vasario 1966 m.
Nuo 14 kovo 1983 m. iki 1 spalio 1984 m.

Būkite lengvabūdiškesni
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo kunigai, teisėjai ar užėmė kitas aukštas pareigas visuomenėje ir buvo viskuo aprūpinti. Savo nuomonę apie kitus jie reiškė vienpusiškai ir valdingai. Jie jautėsi padėties šeimininkais ir nedvejodami tuo naudojosi.

Šiame gyvenime jums reikia būti paprastesniais, išmokti neteisti ir neskelbti nuosprendžių. Atėjo metas atsisakyti valdžios troškimo, inertiškumo, konservatyvumo. Girdėdami garsiai reiškiamą jūsų autoriteto pripažinimą, nepasiduokite norui susireikšminti ir pūstis prieš kitus. Gyvenkite šia diena, džiaukitės gyvenimu, neužsisėdėkite vienoje vietoje, daug bendraukite, žongliruokite įvykiais, nesistengdami iš anksto sudarinėti jokių išankstinių veiksmo schemų.

Toks gyvenimas reikalauja iš jūsų jaunatviškos dvasios, minčių šviežumo ir atvirumo. Svarbu nežiūrėti į viską rimtai, nedramatizuoti. Neapsiribokite formaliomis pažintimis, nesišalinkite žmonių. Padėdami kitiems, sulauksite gerumo ir sau. Svarbiausia – neišbarstyti savęs: geriau padėti keliems žmonėms tada, kada jiems reikia ir kiek to reikia, negu stengtis pamaloninti visą žmoniją. Gyvenimas užmiestyje padės jums atsipalaiduoti, o buvimas mieste suteiks galimybių susitikti su tais, kurie būtini jūsų tobulėjimui. Jūsų sėkmė tikėtina mokslo, žinių kaupimo, tarpininkavimo ir išradimų srityse. Gyvenimas gali pasirodyti ne tik įdomus, bet ir labai svarbus, nes būtent dabar galima suvesti sąskaitas su pačiomis seniausiomis karminėmis skolomis. Tie žmonės, su kuriais dabar susipažinsite, šalia Jūsų gali būti ir kituose gyvenimuose.

Kitame gyvenime puikiai mokėsite žaisti žodžiais, žmogiškomis vertybėmis ir pinigais. Jus domins visos naujovės, būsite atviri visiems pokyčiams ir atsidūrę bet kurioje aplinkoje, jausitės savo vietoje. Meilėje vengsite aistringo prieraišumo, plasnosite kaip drugelis nuo vieno žiedo prie kito arba gyvensite dvigubą gyvenimą.

4. Rahu – Vėžyje, Ketu – Ožiaragyje
Nuo 13 sausio 1963 m. iki 2 rugpjūčio 1964 m., 
Nuo 25 rugpjūčio 1981 m. iki 14 kovo 1983 m,. 
Nuo 5 balandžio 2000 m. iki 24 spalio 2001 m.

Būkite dosnūs ir kilniaširdiški
Praeitame gyvenime su šiais žmonėmis buvo labai nelengva. Būdami valingi, jie pasiekė didelių profesinių aukštumų ir mėgavosi, galėdami valdyti kitus. Tai patys tikriausi karjeristai. Būdami uždari ir vieniši aplinkinių atžvilgiu jie buvo kategoriški, nelankstūs, net negailestingi. Meilė srityje jiems buvo sunku parodyti savo jausmus, nes bijojo pasirodyti silpni ir priklausomi. Jie nesitaikstė nei su svetimomis, nei su savomis silpnybėmis.

Šiame gyvenime jums teks įveikti norą viską kontroliuoti. Teks išmokti lankstumo, kantrybės, lavinti vaizduotę. Gyvenimas verčia jus atiduoti ir gauti meilę visose jos formose, dalintis savo jausmais su partneriu ir vaikais, kurti šeimą ar visą giminės klaną lyg kokoną, kurio viduje jausitės saugūs. Rodykite švelnumą, mokėkite išklausyti. Neslėpkite savo jausmų po šaltumo kauke. Nesprauskite savęs į griežtus rėmus, duokite valią svajonėms, lūkesčiams, fantazijoms, vadovaukitės intuicija, o ne šaltu protu. Kuo kilniaširdiškesni ir dosnesni būsite, tuo laimingesni jausitės. Jūs turite visiems laikams išspręsti nors vieną iš kartos į kartą perduodamą problemą, pavyzdžiui, tų klaidų, kurias padarė jūsų mama auklėdama vaikus, neturite kartoti jūs. Būtent giminės karmoje jums reikia ieškoti iškylančių šeimyninių ir darbinių problemų. Ir jos išnyks, vos tik jūs pripažinsite savo protėvių likimą. Svarbiausia išmokti aukoti savo asmeninius tikslus vardan šeimos.

Kitame gyvenime jūs būsite švelnūs, šiek tiek keisti ir patrakėliški. Galbūt būsite daugiavaikės šeimos tėvu ar motina. Mylėdami jūs nesivaikysite šlovės, nesieksite valdingumo, nekonkuruosite su niekuo. Tik artimųjų rate jūs jausitės laimingi.

5. Rahu – Liūte, Ketu – Vandenyje
Nuo 26 birželio 1961 m. iki 13 sausio 1963 m.,
Nuo 5 vasario 1980 m. iki 25 rugpjūčio 1981 m., 
Nuo 17 rugsėjo 1998 m. iki 5 balandžio 2000 m.

Nusileiskite iš savo bokšto aukštumų
Praeitame gyvenime šiems žmonėms buvo visiškai nesvarbūs pinigai, valdžia ir viskas, kas susiję su materialiais dalykais. Jie troško laisvės, nepriklausomybės ir tam, kad tai turėtų, buvo pasirengę viskam, kad išsaugotų savo vienatvę. Kaip nepripažinti genijai, atsidūrę už visuomenės ribų, jie patys izoliavo save nuo žmonių ir atėmė iš savęs galimybę sukurti šeimą ir susilaukti vaikų.

Šiame gyvenime jūs turite nusileisti iš savo savo bokšto viršūnės ir aktyviai dalyvauti gyvenime pagal visuomenėje priimtus dėsnius. Būkite ryžtingi, ambicingi, į viską žiūrėkite plačiau ir kelkite sau aukštus tikslus. Svarbu: neužsisklęskite savyje ir imkitės pagrindinio vaidmens. Jūs turite visada jausti savo artimųjų buvimą šalia ir tai, kad jie jus vertina, o aplinkiniai pripažįsta jūsų nuopelnus. Jūs turite galimybę gerai uždirbti ir užimti vadovaujančias pareigas.

Šiandieninis gyvenimas jums suteikia galimybę turėti šeimą, draugus, plėsti pažįstamų ir draugų ratą. Būkite aktyvus savo laikmečio dalyviai, siekite atskleisti savo kūrybingąjį AŠ. Jūsų karma – tai karma lyderio, mokančio įgyvendinti savo ambicijas, tačiau ne savanaudiškas, o padedančias kitiems. Jeigu jūs išmoksite valdyti neengdami, o įkvėpdami kitus geriems darbams, likimas jums bus palankus.

Kitame gyvenime jūs globosite kitus, vadinasi būsite ir jų valdovais. Jūs susižavėsite visu tuos, kurie priklauso meno, mados ir teatro pasauliui. Jums bus labai svarbu turėti pinigų, socialinį statusą, kitaip tariant būti matomiems.

6. Rahu – Mergelėje, Ketu – Žuvyse
Nuo 7 gruodžio 1959 m. iki 26 birželio 1961 m., 
Nuo 19 liepos 1978 m. iki 5 vasario 1980 m., 
Nuo 27 vasario 1997 m. iki 17 rugsėjo 1998 m

Pasikliaukite tik savimi
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo pernelyg sutelkę dėmesį į save, savo svajones ir lūkesčius, pasiduodavo kitų įtakai, silpno charakterio, vengiantys bet kokios atsakomybės. Nemokėdami gyventi vieni, palaikymą rasdavo tik kitų rodomoje meilėje jiems. Gyvenime jie apsiribojo darbu, partneriu, draugais ir vaikais.

Šiame gyvenime jūs turite paimti save į rankas ir išsikelti sau praktiškus tikslus. Negalite sau leisti plaukti pasroviui. Pasakykite „stop“ savo neorganizuotumui, pažabokite savo fantazijas ir pasikliaukite protu. Jūs turite darbą, kurį reikia atlikti, atsakomybės jausmą, kurį privalote pateisinti, profesiją, kurioje reikia tobulėti, namų židinį, kurį būtina nuolat pakurstyti. Visą dėmesį sutelkite į detales, smulkmenas ir aiškų aplinkos suvokimą. Elkitės taip, kad aplinkiniai visada galėtų jumis pasikliauti. Jūsų orientyrais turėtų tapti: tobulėjimas, išmintis, atsakomybė, interesų įvairovė, kruopštus darbas. Daugiau pasikliaukite savimi nei tikėkitės iš kitų. Dabartis reikalauja iš jūsų konkrečių veiksmų, aiškių sprendimų, dorų ketinimų, tam tikro pasiaukojimo ir materialinės gerovės ilgai laukti jums neteks.

Kitame gyvenime jūs būsite valdingi ir jums teks pilkojo kardinolo vaidmuo, be kurio pagalbos neišsiverčia įtakingi asmenys. Būdami itin kruopštūs, rimti, punktualūs, jūs užvaldysite daugelio protus.

7. Rahu – Svarstyklėse, Ketu – Avine
Nuo 20 gegužės 1958 m. iki 7 gruodžio 1959 m.,
Nuo 29 gruodžio 1976 m. iki 19 liepos 1978 m.,
Nuo 11 rugpjūčio 1995 m. iki 27 vasario 1997 m.

Dalinkitės gyvenimiška patirtimi
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo siaubingi egoistai. Jie galvojo tik apie save, žiūrėjo tik savo interesų, nematydami šalia savęs mylinčių, dėmesio ir patarimų trokštančių žmonių. Jie buvo impulsyvūs, karšto ir smarkaus būdo, gyveno atsiskyrėlių gyvenimą, nepaisė jokių laisvės apribojimų.

Šiame gyvenime jums svarbu prisitaikyti prie jus supančios aplinkos, būti geranoriškais, diplomatiškais, išmokti gerbti ir skaitytis su kitų poreikiais, jausti ir suprasti grožį visose jo apraiškose. Šis gyvenimas reikalauja iš jūsų atsargumo, apgalvotų veiksmų, nuosaikumo. Kovokite su savo pykčio proveržiais. Atsižvelkite į savo partnerio, vaikų, bendradarbių ir draugų interesus. Kurkite harmoningus, ramius, be įtampos santykius su aplinkiniais. Tūnoti saugiai kamputyje neverta, tačiau ir pats gyvenimas nesuteiks tokių galimybių, teks pakovoti už savo teisybę.

Svarbus ar net pagrindinis vaidmuo šioje karminėje užduotyje tenka jūsų partneriui. Jis (ji) suteikia jums viską, kas gali padėti įveikti savąjį egoizmą ir išsiveržti iš izoliacijos ribų. Subalansavę savo santykius su žmonėmis, jūs atrasite tikrąjį savo „aš“.

Kitame gyvenime jūs ieškosite malonumų, neįpareigojančių pažinčių ir santykių, veršitės į viešumą, vienatvė jums bus nepakeliama. Jūsų gyvenime bus ne viena santuoka arba vienu metu jūs susitikinėsite su keliais partneriais. Ir apskritai, nuoširdumas ir atvirumas vargu ar bus jūsų stipriausioji pusė.

8. Rahu – Skorpione, Ketu – Jautyje
Nuo 30 spalio 1956 m. iki 20 gegužės 1958 m.,
Nuo 12 birželio 1975 m. iki 29 gruodžio 1976 m.,
Nuo 21 sausio 1994 m. iki 11 rugpjūčio 1995 m.

Išlaikykite savo dvasinę stiprybę
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo labai prisirišę prie savo įpročių. Jie buvo įpratę iš gyvenimo gauti daug, nieko jame nekeičiant. Tokiems materialistams, ieškantiems malonumų ir mėgstantiems skaniai pavalgyti, gyvenimas buvo patogus, be ypatingų problemų.

Dabartiniame gyvenime jums reikia pasirūpinti savo dvasine stiprybe, ugdyti valią, rinktis sunkius kelius. Jūsų saugumo poreikis labai didelis ir jums labai sunku ryžtis kažką keisti savo gyvenime, nes jums tai reiškia eiti praradimų keliu. Nesilaikykite įsitvėrę praeities ir senų įpročių, mokykitės priimti visas transformacijas ir net sukrėtimus, kurie gali pasitaikyti jūsų kelyje, nes būtent jie ir paskatins jūsų augimą. Pinigus uždirbti reikia, tačiau nekaupkite jų, priešingai, leiskite juos, būkite dosnūs, būkite daugiau idealistai, nei materialistai. Būkite pasirengę atsisakyti daiktų, žmonių, įvairių dogmų. Į viską, kas yra jūsų gyvenime, ar tai meilė, šeima, ar profesija, įdėkite dalelę savo širdies.

Kitame gyvenime jūs sėkmingai įgyvendinsite savo didžiąją svajonę ir atrasite savyje naujų savybių, kurios snaudė, laukdamos savo potencialo. Jums, jausmingoms, seksualioms, kupinoms originalių idėjų būtybėms meilė bus ir nuodas ir priešnuodis, kitaip tariant, laukia audringi laikai.

9. Rahu – Šaulyje, Ketu – Dvyniuose
Nuo 13 balandžio 1955 m. iki 30 spalio 1956 m.,
Nuo 22 lapkričio 1973 m. iki 12 birželio 1975 m.,
Nuo 4 liepos 1992 m. iki 21 sausio 1994 m.

Keiskite savo nuostatas
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo šiek tiek lengvabūdžiai, paviršutiniški, nerūpestingi. Jie gyveno tik ta diena, žaisdami kitų jausmais, prie nieko neprisirišdami. Širdies gilumoje saugodami viengungišką gyvenimą, jie nuolat ieškojo kažko naujo, tačiau visada stengėsi išlaikyti savo laisvę ir vengė bet kokių rimtų įsipareigojimų.

Šiame gyvenime jūs jau nebegalite kaip kokie paaugliai vengti atsakomybės. Vienintelis dalykas, kurį verta panaudoti iš karminės patirties, tai geras susivokimas aplinkoje, gebėjimas apdoroti informacijos srautus, rasti bendrą kalbą su bet kuriuo žmogumi, nepriklausomai nuo jo išsilavinimo, tautybės ar tikėjimo. Jūsų likimas valdomas galingų jėgų iš aukščiau. Jums jokiu būdu negalima pamiršti apie nematomų jėgų, kurios jus valdo, egzistavimą. Puoselėkite garbės jausmą, laikykitės tam tikrų principų, jie padės neišbarstyti savęs ir apsaugos nuo galimų klaidų. Jūsų sėkmė tiesiogiai priklauso nuo to, kokiomis dvasinėmis vertybėmis jūs vadovaujatės.

Kitame gyvenime jūs turėsite tvirtus įsitikinimus, būsite charizmatiški, reiklūs sau ir kitiems. Jūs būsite valdingi, vadovausite kitiems, demonstruosite savo jėgą ir ginsite savo įsitikinimus. Kuo jūs bebūtumėte, visi paklus jums ir seks paskui jus.

10. Rahu – Ožiaragyje, Ketu – Vėžyje
Nuo 23 rugsėjo 1953 m. iki 13 balandžio 1955 m.;
Nuo 4 gegužės 1972 m. iki 22 lapkričio 1973 m.;
Nuo 15 gruodžio 1990 m. iki 4 liepos 1992 m.

Prisiimkite sau atsakomybę
Praeitame gyvenime šie žmonės visiškai neturėjo atsakomybės jausmo. Jie gyveno tarsi kokiame šiltame kokone, apsaugoti nuo supančio išorinio pasaulio šalčio ir nemalonumų. Jie net nesistengė augti ir bręsti. Jiems buvo patogu ir gera gyventi savo svajonių, poezijos ir fantazijos pasaulyje.

Šiame gyvenime jums teks pamiršti savo silpnumą, įveikti visus sunkumus ir visą atsakomybę prisiimti sau. Jūs turėsite nusimesti išaugtus vaikiškus drabužėlius, tvirtai paimti gyvenimo vadžias į savo rankas, nes tik taip galėsite judėti į priekį. Atminkite, kad dabartinis jūsų vaidmuo – šeimininko, viršininko, kuris priima sprendimus, nurodo kryptį, primeta savo pažiūras ir prisiima riziką. Jūsų karma susijusi su įsitvirtinimu visuomenėje, su aukštais profesiniais pasiekimais. Jūsų kelias – absoliutus savarankiškumas. Jūs negalite sau leisti aptingti, gręžiotis atgal ar dairytis į kitus.

Kitame gyvenime daug pasieksite, nors į tikslą eisite lėtai, bet užtikrintai ir pasikliaudami tik savimi. Kokį kelią bepasirinktumėte, jis atves jus į aukščiausią tašką.

11. Rahu – Vandenyje, Ketu – Liūte
Nuo 6 kovo 1952 m. iki 23 rugsėjo 1953 m.;
Nuo 16 spalio 1970 m. iki 4 gegužės 1972 m.; 
Nuo 28 gegužės 1989 m. iki 15 gruodžio 1990 m.

Ugdykite savo žmogiškąsias savybes
Praeitame gyvenime šiuos žmones atstumiančiai veikė vidutinybės, į kitus jie žiūrėjo iš aukšto. Jiems itin svarbus buvo tik jų pačių ego. Jie mėgo lankytis prabangiose vietose, bendrauti su garsiais žmonėmis. Jie visada troško būti dėmesio centre, siekė pripažinimo ir žavėjimosi jais.

Šiame gyvenime jums teks pamiršti egoizmą ir atsakymus į visus klausimus rasti savyje, o ne kitų žmonių akyse. Gyventi reikės kitaip, mažiau galvojant apie savo reputaciją, šlovę, pinigus ir išorinį blizgesį. Tam reikės savo asmeninius poreikius atidėti į šalį, pakeisti savo požiūrį į kitus žmones, nevertinti jų pagal užimamas pareigas ar piniginės storį. Nevertinkite kitų paviršutiniškai, būkite nepriklausomi, būkite idealistai, o ne materialistai. Jums skirta nulipdyti iš savęs originalią asmenybę. Aukštesnės jėgos šio karminio ženklo atstovams nurodo kelią į tikrą žinojimą, o juo einant, savyje reikia užgniaužti tuštybės, puikybės ir padidinto dėmesio savo asmeniui apraiškas. Būkite kuklūs ir visuomeniški. Atminkite, kad jūsų karma – asmeninių siekių išsižadėjimas vardan kitų. Jums negalima užsisklęsti savyje ir apsiriboti tik savais tikslais. Domėjimasis pasaulinėmis problemomis atneš jums sėkmę.

Kitame gyvenime jūs būsite ekscentriška, įvairiapusė asmenybe. Vieną dieną maudysitės turtuose, kitą dieną dieną galbūt jau būsite skurde, Kiekviena diena bus vis kitokia. Visas gyvenimas bus užpildytas kelionėmis, įdomiais žmonėmis ir draugiškais santykiais. Kaip Don Kichotas kovosite už savo idėjas ir idealus.

12. Rahu – Žuvyse, Ketu – Mergelėje
Nuo 17 rugpjūčio 1950 m. iki 6 kovo 1952 m.;
Nuo 29 kovo 1969 m. iki 16 spalio 1970 m.;
Nuo 8 lapkričio 1988 m. iki 28 gegužės 1989 m.

Vadovaukitės savo intuicija
Praeitame gyvenime šie žmonės buvo griežti, jie visada jautėsi teisūs ir teisingi. Savo romantiškus troškumus užgniauždavo savyje, manė, jog šaltas loginis mąstymas yra geriausia apsauga, todėl pasikliaudavo tik savo sveiku protu.

Šiame gyvenime jums reikia atsipalaiduoti, paprasčiau į viską žiūrėti, pasitikėti žmonėmis ir savo likimu. Atsisakykite materializmo, patikėkite gyvenimo magija, o ne tik tuo, ką matote plika akimi. Neribokite savęs. Atsiverkite nežinomiems, keistiems ir nepažintiems dalykams. Klausydami savo vidinio balso, eisite toli. Leiskite sau svajoti, statyti oro pilis, tikėti, kad gali nutikti patys geriausi dalykai. Jūs negalite visko suprasti ir viską sukontroliuoti. Liaukitės abejoti. Mylėkite, nesibaimindami būti neteisingai suprasti. Nepataikaukite aplinkiniams, nebūkite smulkmeniški, šioje jūsų karminėje programoje karjeros siekimas ir taupumas neegzistuoja. Šiuo metu svarbiausi dalykai turi būti susiję su dvasingumu, tikėjimu, kūryba, meile, atjauta, harmonija.

Kitame gyvenime jūs spinduliuosite neįtikėtiną meilę visiems ir viskam. Leisdami sau plaukti pasroviui, jūs atrasite tikrą džiaugsmą. Jūsų laukia kupinas įvairovės, įdomus ir visokeriopai sėkmingas gyvenimas.

Remiantis: http://www.cosmopolitan.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau