Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 1

NSO Virš Cincinačio Miesto, 1974

1974 metų kovo 28 dieną vienas jaunas fotografas iš Cincinačio padarė seriją „skraidančios lėkštės“ nuotraukų. 16-metis gimnazistas Robertas Šviras ėjo per miesto parką. Pakeliui padarė kelias nuotraukas su fotoaparatu Kodak X-15, apie 15 valandą išėjo į miško proskyną. Netikėtai jaunuolis išgirdo silpną, neįprastą ausiai zirzimą. Pažiūrėjęs į viršų, pamatė, kad virš medžių kabo kupolo formos sidabrinės spalvos, saulės spinduliuose blizgantis objektas.

Netrukus objektas ėmė kilti aukštyn, lengvai pasislinko j šoną. Tada jaunuolis sugalvojo padaryti pirmą nuotrauką. Tuo laiku objektas pasitraukė jau gerokai toliau nuo jį stebėjusio jaunuolio - net zirzimo nebesigirdėjo. Tada objektas per akimirką danguje “nupiešė” į kablį panašią figūrą ir vėl pakibo ore. Paskui objektas ėmė lėtai tolti rytų kryptimi, o Robertas Šviras antrą kartą nuspaudė fotoaparato mygtuką.

Kol “skraidanti lėkštė” dingo iš akių, jaunuoliui pavyko padaryti trečią ir paskutinę nuotrauką. Visas stebėjimas tęsėsi ne ilgiau kaip 45 sekundes. Roberto nuomone, objekto diametras galėjo būti nuo 5 iki 8 metrų. Kokių nors langų, mechanizmų ar kitų ypatybių jis nepastebėjo.

NSO, Ufologija, JAV, Paranormal.lt

Vėliau Robertas Šviras pasakojo:

“Pirmiausia man pačiam buvo sunku patikėti, kad visa tai mačiau savo akimis. Objektas darė tokius manevrus, kokių tikrai negalėtų atlikti mūsų lėktuvai. Niekam apie tai nepasakojau, nes be nuotraukų neturėjau jokių kitų įrodymų, nebuvo ir kitų liudininkų. Man buvo aišku, kad, jei tik pabandyčiau išspausdinti tas nuotraukas, jos būtų pavadintos sumania klastote. Be to, jos ir man atrodė nepakankamai dokumentuotos.

Iki šio įvykio laikiau save “netikinčiu”, kaip įprasta sakyti. Po to, ką pamačiau, labai susidomėjau ufologija ir supratau, kad būtinai turiu informuoti visuomenę apie šį įvykį. Per daug dažnai mūsų karinės žinybos NSO pateikia kaip haliucinacijas, pelkių ugneles ir kitokias kvailystes”.

Robertas Šviras savo nuotraukas pateikė fotoinžinieriui ir ICUFON direktoriui Kolmenui fon Kevickiui, kad atliktų ekspertizę.

Kolmenas labai padidino nuotraukas, kad galėtų palyginti paimtų struktūrų grūdėtumą. Eksperto vertinimu, tarp objekto ir Roberto buvo kiek daugiau negu kilometras. Vaizdai nebuvo pakankamai ryškūs dėl rūko. Jis halo pavidalu buvo aplink objektą (halas - tai optinis reiškinys, susidarantis lūžtant ir atsispindint šviesos spinduliams plunksninių ir plunksninių sluoksninių debesų šešiabriauniuose prizmės formos ledo kristaluose). Ryškumo trūko ir dėl stiprių saulės atspindžių nuo metalinio paviršiaus.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:54 Įvardintas Produktas, Kuris Sutrikdo Smegenų Veiklą
Sojos pupelių aliejaus vartojimas per pastaruosius kelis dešimtmečius itin išaugo. Jis tapo vienu populiariausių maistinių aliejų JAV. Tiesa, mokslininkai, atlikdami tyrimus su pelėmis, nustatė, kad sojų pupelių aliejus gali sukelti genetinius pelių smegenų pokyčius. Kai kurie iš jų gali būti siejam...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau