Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (265) Komentarų: (0) (31.07.2018 - 18:10)

Pagrindiniai patarimai naudoti citrina

„Alva Ayurveda“ medicinos koledžo docentas dr. J. V. Hebbar teigia, kad citrinos eterinio aliejaus nauda – daugialypė.

Štai pagrindiniai patarimai, kur galima naudoti ir kokio poveikio pasiekti.

patarimai, citrina, citrinos aliejus, panaudojimo būdai

Dantų balinimui – sumaišykite citrinos eterinį aliejų, kokosų aliejų ir valgomąją sodą, tuomet šiuo mišiniu 2 minutes valykite dantis. Drabužių skalbimui – jei per ilgai palikote drabužius skalbimo mašinoje, keli lašeliai eterinio citrinų aliejaus padės pašalinti nemalonų kvapą.

Švarioms rankoms – jūsų rankos riebaluotos ir jų nusiplauti paprastu muilu nepavyksta? Į muilą įlašinkite keletą lašų eterinio citrinų aliejaus - itin švariai nusiplausite rankas.

Natūraliai dezinfekcijai – norite pašalinti duše besikaupiančius pelėsius ar dezinfekuoti virtuvės paviršius? Pusės litro talpos buteliuką su purškimui skirtu antgaliu pripilkite vandens, įlašinkite 40 lašų citrinos eterinio aliejaus, 20 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus ir truputį baltojo acto.

Veido prausikliui – eterinis citrinos aliejus minkština, gaivina odą ir atlieka giluminį jos valymą. Sumaišę citrinų aliejų, valgomąją sodą ir medų pasigaminsite natūralų prausiklį nuo spuogų.

Medžio ir sidabro blizginimui – išmirkykite šluostę citrinos aliejuje ir ja blizginkite pajuodusį sidabrą ir papuošalus. Citrinos aliejumi taip pat galima valyti medį.

Riebalų deginimui – į geriamąjį vandenį įlašinkite 2 lašus citrinos aliejaus ir gerkite 3 kartus per dieną. Tokiu būdu pagerinsite medžiagų apykaitą ir efektyviau mesite svorį. Nuotaikos gerinimui – atsikratykite depresijos ir pagerinkite nuotaiką ore paskleisdami citrinų eterinį aliejų.

Lipnių nešvarumų šalinimui – eterinis citrinos aliejus padeda šalinti lipnius, vaikų kramtomos gumos ar lipdukų paliekamus nešvarumus. Imuniteto stiprinimui – eterinis citrinų aliejus padeda limfiniam drenavimui ir gydo peršalimo ligas. Sumaišykite jį su kokosų aliejumi ir įtrinkite į kaklo odą.

naujienos

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: citrina, praktiniai patarimai, citrinos aliejus, panaudojimo būdai, patarimai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar