Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Sausio » 29

Pažvelk savo ateitį kortomis

Visais laikais žmonės troško žinoti, kas jų laukia ateityje. Šio smalsumo nepažaboja nei socialinis sluoksnis, nei materialinė padėtis. Ką gi, į savo ateitį pažvelgti išties įmanoma. O ištikimiausias jūsų pagalbininkas – kortos.

magija, burtai, kortos, kortų malka

Tradicija spėti ateitį iš kortų mus pasiekė iš senovės. Nors lyginant su kitais ateities būrimo būdais šis metodas – palyginti jaunas. Europoje jis atsirado kartu su pačiomis kortomis – XII-XIII amžiuje. Spėjama, kad pirmieji kortas būrimui ėmė naudoti čigonai. Apie XVIII a. būrimas kortomis pasidalino į kelias atšakas: kontinentinę, salos ir Rusijos.

Žemyniniai būrimai labiausiai paplito po Italiją, Prancūziją, Vokietiją, Austriją. Buriama iš 32 kortų malkos.

Salos būrimai labiausiai paplito tarp Didžiosios Britanijos čigonų, jie būrė su preferanso kortų malka, kurią sudaro 52 kortos.

Rusiškam būrimui naudojama 36 kortų malka.

Šie skirtumai išsirutuliojo iš labiausiai tam tikrame regione paplitusių žaidimų, kuriems, kaip žinia, būdavo reikalingas skirtingas kortų kiekis.

XVIII a. pabaigoje-XIX a. pradžioje Prancūzijoje išgarsėjo legendinė būrėja Marija Lenorman. Karjeros pradžioje ji mielai burdavo Prancūzijos revoliucijos veikėjams, vėliau tapo asmenine Napoleono ir jo mylimosios, Žozefinos, dvaro būrėja. Pati Lenorman ne itin mėgo burti kortomis, bet vis dėlto jos stulbinamai tikslios pranašystės ir dar įdomesnės politinės intrigos leido gimti visai puokštei mitų apie šios būrėjos gyvenimą ir gabumus.

Lenorman būrimas

Jam naudojama 52 kortų malka. Užduodamas klausimas. Malka gerai išmaišoma, perkeliama. Tada malka imama kaire ranka, paveikslėliu į viršų. Dešine ranka po vieną nuo viršaus imamos kortos, dedamos ant stalo ir atverčiamos. Dedant ant stalo buriantysis vardija iš eilės kortas pagal rangą: tūzas, dviakė, triakė, keturakė ir t.t. Baigiama karaliumi. Tada kortos dėliojamos toliau, rangus vardijant iš naujo, nuo apačios: tūzas, dviakė, triakė ir t.t. Jei atversta korta ir jos įvardijimas sutampa – ji atidedama į šalį. Kortos dėliojamos ir vardijamos toliau eilės tvarka, nuo vienu rangu aukštesnės už atidėtąją. Tarkim, jei sutapo ant stalo padėta ir jūsų vardijama šešiaakė, atidedate ją į šoną ir traukiant kitą kortą tariate „septynakė“.

Taip malka perrenkama 3 kartus. Tada ji atidedama į šalį, paimamos tik sutapusios kortos, kurias atidėjote. Atverstos jos išdėliojamos į eilę ir imamasi aiškinimo.

Būgnai

Tūzas: geras laiškas;
2: žodžiu perduodama žinia;
3: nemalonus pasivaikščiojimas;
4: malonus pokalbis;
5: maloni pažintis;
6: noro išsipildymas;
7: draugystė;
8: ištikimybė, nuoširdumas;
9: sėkminga darbų pabaiga;
10: laiminga kelionė;
Bartukas: veidmainis žmogus;
Dama: įsimylėjusi, mylima moteris;
Karalius: jaunikis.

Čirvai

Tūzas: Meilės laiškas
2: karšta meilė;
3: didelis džiaugsmas;
4: piršlybos;
5: linksma kompanija;
6: pasimatymas;
7: bučiniai, glamonės;
8: meilės prisipažinimas;
9: turtai ir prabanga;
10: kelionė pas mylimąjį (-ąją);
Bartukas: simpatija;
Dama: nuotaka;
Karalius: jaunikis.

Kryžiai

Tūzas: su pinigais ar verslo reikalais susijęs laiškas;
2: piniginis apdovanojimas;
3: maža dovanėlė;
4: pagyrimas, geras atsiliepimas;
5: staigmena;
6: žinia, keičianti tolimensius įvykius;
7: radinys, laimėjimas;
8: didelė dovana;
9: permainos į gera;
10: klestėjimas, gerovė;
Bartukas: malonūs rūpesčiai;
Dama: ištekėjusi, garbinga, padori moteris;
Karalius: vedęs garbus vyras.

Pikai:

Tūzas: smūgis, nemaloni žinia;
2: smulkūs nemalonumai;
3: kliūtys;
4: gandai;
5: liga;
6: melas;
7: pyktis;
8: praradimas, pralaimėjimas;
9: dideli nemalonumai, ašaros;
10: neištikimybė, nesėkmė;
Bartukas: nemalonūs rūpesčiai;
Dama: našlė, gandų nešiotoja;
Karalius: senukas, priešas.

Skaitome kortų išsidėstymą:

• Būgnai reiškia tendenciją į sėkmę, turtą.

• Čirvai – meilė, amžinybė, gera klotis, draugystė, tiesa.

• Kryžiai – verslo sėkmė, geresnio gyvenimo viltis.

• Pikai – nemalonumai, ligos, nelaimės, nepalanki įvykių tėkmė.

• Jei iškrito 4 tūzai, net ne vienas šalia kito – vestuvės.

• 4 bartukai – daug smulkių reikalų, daug gerbėjų.

• 4 damos – gandai, bevertiškai praleistas laikas.

• 4 karaliai, apsupti būgnų – pelninga vieta, čirvų – širdžiai miela veikla, kryžių – perspektyvus darbas, pikų – prestižinis, bet sunkus darbas. Mažiau karalių – tie patys rodikliai, tik atitinkamai silpnesni.

• 4 dešimakės, apsuptos būgnų – verslo laiškai ir popieriai, čirvų kaimynystė – meilės laiškai.

• Devynakės ir aštuonakės – kuo jų daugiau iškrito, tuo didesnė sėkmė ir gerovė lydės.

• Kuo daugiau septynakių – tuo daugiau nekilnojamojo turto.

• Keletas šešiaakių – vietos pakeitimas, 4 šešiaakės – noro išsipildymas.

O dabar – aiškinimo pavyzdys. Tarkim, norite sužinoti, kaip susiklostys jūsų vyro ir jo šefo santykiai ateinantį pusmetį. Buriant iškrito šios kortos: pikų dviakė, būgnų keturakė, kryžių karalius, pikų dešimakė, būgnų 8, būgnų bartukas, pikų šešiaakė ir kryžių šešiaakė.

Šiame išsidėstyme nėra čirvų. Vadinasi, vyro santykiai su šefu nebus nuoširdūs ir draugiški. Užtai 3 būgnų, 3 pikų ir kryžiai savo ruožtu parodo, kad santykiai bus grindžiami verslo, bendradarbiavimo pagrindu. Dvi šešiaakės greta kitų verslą reiškiančių kortų veikiausiai įspėja apie laukiančią komandiruotę.

Toliau aiškinamės viską nuosekliai. Verslo derybos su šefu neapsieis be povandeninių srovių, nors iš pažiūros atrodys gana ramios. Jūsų vyrui teks įrodinėti savo atsidavimą vadovybei. Jam trukdo kažkoks už jį jaunesnis kolega. Bet tai pasimirš išvykus į komandiruotę. Kortose vyrauja teigiama įvykių tėkmė – būgnai ir kryžiai. Tai reiškia, kad besiburiančiam žmogui viskas susiklostys palankiai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau