Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Lapkričio » 21

Pentagono ekstrasensai

Ar kada nors specialiosios tarnybos bandė bendradarbiauti su ekstrasensais, mediumas ir aiškiageriais? Atsakymas akivaizdus: bendradarbiavo, bendradarbiauja ir bendradarbiaus ateityje. Tačiau akivaizdu, kad kiekvienas toks atvejis tampa valstybine paslaptimi, saugoma už septynių užraktų. ir tik labai retai visuomenei tampa žinomi faktai apie tai, kad specialiosios tarnybos kviečiasi mediumus. Pavyzdžiui, visai neseniai buvo išslaptinta informacija apie operaciją "Žiemos derlius", kurią 1981-ais metasi įvykdė Pentagono sausumos pajėgų žvalgybos valdyba.

Pentagono ekstrasensai

Itališkas pagrobimas

1981 m. gruodžio 17 d. apie 17:30 pasigirdo JAV brigados generolo Džeimso Doziero buto Veronoje (Italija) durų skambutis. „Kas ten?“, - pasiteiravo generolas. „Santechnikas, turiu apžiūrėti vamzdyną“, - pasigirdo atsakymas. Generolas atidarė duris, tačiau už jų stovėjo keturi vyrai, visiškai neprimenantys santechnikų. Generolas bandė pasipriešinti, tačiau sulaukė smūgio j galvą ir neteko sąmonės.

Iš siaubo spiegiančiai generolo žmonai užpuolikai užkimšo burną skuduru ir ją uždarė vonioje. Dozierą taip pat surišo, burną užklijavo lipnia juosta. Po kelių minučių keturi vyrai iš namo išnešė didelę dėžę, pakrovė ją j mėlynos spalvos „Fiat“ automobilį, į jį taip pat įstūmė generolą ir nuvažiavo nežinoma kryptimi.

Generolo pagrobimas Vašingtone sukėlė didžiulę sumaištį. Dingo ne šiaip aukšto rango kariškis, o NATO sausumos kariuomenės Pietų Europoje štabo viršininko pavaduotojas! Iš pradžių buvo nuspręsta, kad su šia istorija gali būti susijęs KGB, tačiau vakare buvo gauta informacija, jog generolą pagrobė „Raudonosios brigados“ - pogrindinė kairiųjų radikalų organizacija.

Šios žinios pavadinti gera niekaip nebuvo galima: „Raudonųjų brigadų“ nariai garsėjo savo ryžtingumu ir nuožmumu. 1978-ais metais jie pagrobė garsų Italijos politinį veikėja Aldą Morą, kurį po 54 dienų grąžino automobilio bagažinėje. Tiesa, su 11 kulkų paliktomis kiaurymėmis krūtinėje.

Bendrame Pentagono, CŽV ir specialiųjų tarnybų atstovų pasitarime buvo sprendžiamas klausimas, kas vykdys pagrobtojo generolo paiešką. Visi stengėsi nustumti nuo savęs šį darbą, nes tikimybė, jog operacija pavyks sėkmingai, buvo labai maža. Greičiausiai, pavyks aptikti generolo lavoną, o tai - garantuotas atsistatymas ir karjeros pabaiga. Dėl to, kai JAV sausumos kariuomenės žvalgybos valdybos viršininkas Albertas Stablbainas pasiūlė savo kandidatūrą, niekas neprieštaravo.

Generolas burtininkas

Generolui buvo suteikti neriboti įgaliojimai ir Italijos slaptųjų tarnybų palaikymo garantija. Jo pavaldumui buvo perduota techninė grupė, kuriai vadovavo „elektroninės žvalgybos magas“ Edvardas Melpas. Tačiau pats Stablbainas busimosiose paieškose kliovėsi ne specialiųjų tarnybų agentais ar techniniais ekspertais, tačiau aiškiaregiais, taip vadinamais sensityvais.

Tarp tarnybos kolegų Stablbainas turėjo keistuolio reputaciją. Jis domėjosi ne tik mokslo ir technikos naujovėmis, bet ir visokiais moksliškai nepaaiškinamais dalykais: aiškiaregyste, telekineze ir kitais. Generolas rimtai svajojo apie kareivių, galinčių pereiti kiaurai sienas, sukūrimą.

Pentagono ekstrasensai

Pavaldiniai patyliukais kikeno iš tokių generolo minčių ir už akių jį vadino Burtininku. Tačiau Stablbainas nusprendė įrodyti, kad jo susidomėjimas paranormaliais reiškiniais gali būti pritaikytas praktikoje: Doziero gelbėjimo operacija turėjo tapti jo triumfo valanda.

Specialios paskirties ekstrasensai

Prieš pat 1968-sius metus laikraštis „The New York Times“ paprašė skaitytojų atsiųsti jų prognozes apie pačius svarbiausius įvykius, kurie nutiks ateinančiais metais. Redakcija gavo kelis maišus laiškų. Jų autorių fantazija buvo begalinė.

Tačiau tai, ką skaitytojai palaikė linksmu užsiėmimu, iš tiesų buvo Centrinio prognozių biuro (CPB) didelio masto projektas. Praėjus metams biuro darbuotojai perskaitė visus laiškus ir pasižymėjo labiausiai tikslias prognozes pateikusius autorius. Po kelių tokių atrankų biuro darbuotojai parengė sąrašą žmonių, turinčių aiškiaregystės dovaną. Stablbainas pagalbos kreipėsi būtent į CPB.

Visiems rekomenduotiems ekstrasensams Burtininkas parengė egzaminą. Iš kelių dešimčių kandidatų buvo atrinkti penki aiškiaregiai. Šis penketukas ir turėjo tapti jo „akimis“ operacijoje, kuri buvo pavadinta „Žiemos derlius“.

Doziero paieška

Kiekvienam aiškiaregiui buvo įteikti Italijos žemėlapiai, Doziero nuotraukos, o jie patys ėmė reguliariai grimzti į transą, bandydami sužinoti generolo buvimo vietą. Gruodžio pabaigoje vienas ekstrasensas savo regėjimuose pamatė tvartą, kuriame buvo generolas, antrasis - namą, trečiasis - kelių sankryžą netoliese namo, ketvirtasis patikslino, jog namą supa akmenų tvora, penktasis pamatė netoliese esančius kalnus. Iš mažų detalių susidėliojo mozaika.

Dailininkas iš šių apibūdinimų nupiešė paveikslą, kuris buvo perduotas Italijos specialiosioms tarnyboms. Italai suniurzgėjo: „Pas mus dešimtys tūkstančių tokių sodybų“, tačiau paieškas
pradėjo.

Sausio viduryje panašus namas buvo surastas. J apylinkes buvo pritraukta keli šimtai karabinierių, sodyba buvo apsupta ir šturmuojama. Tačiau tvarte ant šieno gulėjo ne generolas, o avis. Italijos laikraščiai negailėjo kandžių pavadinimų savo straipsniams apie šią operaciją.

Stablbainas buvo iškviestas pas vadovybę. Nėra žinoma, kokiais argumentais generolas pasiaiškino, tačiau iš kabineto jis išėjo vis dar su antpečiais ir operacijos vadovo pareigomis. Ir vėl Burtininko ekstrasensai ėmė valandomis žiūrėti į Italijos žemėlapį, bandydami „pamatyti“ pagrobtąjį generolą.
Paskutinę sausio mėnesio dekadą nušvito vilties spindulys. Vienas aiškiaregis ne tik pamatė namą su raudonų čerpių stogu, bet ir pasakė vietovę - Padujos pakraštys. Italijos specialiosios tarnybos iššukavo miestą, po paros Burtininkas jau žinojo tikslų adresą. Nenorėdamas dar kartą apsirikti (antroji klaida tikrai jam nebūtų atleista), Stablbainas įsakė kiekvieną ekstrasensą pravežti pro namą, kuriame, kaip įtariama, galėjo būti laikomas generolas. Visi ekstrasensai patvirtino: „Taip, generolas yra šiame name, jis dar gyvas“. O štai toliau ekstrasensų aiškiaregystę tarsi kažkas nupūtė - jie negalėjo pasakyti nei pastato aukšto, nei buto.

Stablbainas atsidūrė sudėtingoje situacijoje. Iškratyti visu butus iš eilės? Kol prieis iki buto, kuriame slepiamas generolas, pagrobtasis bus nužudytas ir jau suspėjęs atšalti. Agentai tris paras stebėjo namą, tačiau nustatyti butą, kuriame laikomas Dozieras, taip pat nesugebėjo. Ilgiau laukti buvo labai pavojinga: teroristai bet kada galėjo pastebėti, kad namas yra sekamas, o tada išgabenti generolą į kitą vietą ar paprasčiausiai jį nužudyti.

Geras operatyvinis darbuotojas

Išeitį iš sunkios situacijos rado techninės grupės vadovas Edvardas Melpas, kuris iki to laiko buvo tarsi nuošalyje ir dėl to jautė nepasitenkinimą. Jo pasiūlytas sprendimas buvo paprastas ir elegantiškas. Name pasirodė žmogus, apsirengęs elektros kompanijos uniforma. Jis neskubėdamas perėjo per visus aukštus ir nusirašė visų skaitiklių parodymus. Tai buvo visiškai įprasta procedūra, name buvo įrengtos elektrinės viryklės, todėl elektros kompanija dažnai tikrindavo ar visi namo gyventojai sąžiningai sumoka už sunaudotą elektros energiją.

Pentagono ekstrasensai

Praėjus valandai

Melpas nustatė butą, kuriame elektros sunaudojimas neatitiko oficialiai jame gyvenančių asmenų skaičiaus. Paprasčiausi skaičiavimai parodė, kad bute yra dviem žmonėmis daugiau. Patenkintas savimi Melpas rezultatus pateikė Stablbainui: „Aiškiaregiai - tiesiog puiku, tačiau ir geras operatyvinis darbuotojas kartais gali praversti“.

Derliaus nuėmimas

Sausio 28 d. anksti ryte, dar prieš švintant, 10 Italijos specialiojo padalinio NOCS darbuotojų slapta pateko į namą, užlipo į antrojo aukšto laiptų aikštelę ir sustojo prie reikiamo buto durų. Vienas jų portatyviniu defektoskopu patikrino duris: „Signalizacijos ir papildomų užraktų nėra“. Po to išsitraukė balionėlį, gausiai apipurškė durų kilpas ir užraktą alyva, pritūpė ir atsargiai įkišo raktą.

Užraktas tyliai klaktelėjo, durys atsidarė. „Pirmyn!“, - pasigirdo komanda. Specialiojo padalinio kariai įsiveržė į butą. Viename kambaryje buvo aptiktas generolas Dozieras. Jis buvo aprengtas sportiniu kostiumu, skuduru užkimšta burna ir antrankiais pririštas prie lovos. Visa operacija truko vos keletą sekundžių.

Bute buvo sulaikyti keturi teroristai, paimti jų automatai, plastiko sprogmenys, granatos ir užvestos bylos garsiems Italijos politiniams veikėjams - busimųjų akcijų objektams.

JAV prezidentas Ronaldas Reiganas Pentagono kariškius pasveikino su puikiai atlikta operacija. Tačiau iškilmių metu nebuvo pasakyta nė žodžio apie joje dalyvavusius žmones, turinčius paranormalių sugebėjimų.

Vėliau Pentagono atstovai žurnalistams, sugebėjusiems atkapstyti operacijos „Žiemos derlius“ detales, pripažino, kad operacijoje dalyvavo sensityvai, tačiau „tai teigiamo efekto nedavė“. Kariškių nuomone, civiliams visiškai nėra būtina žinoti apie operacijos detales.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau