Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (185) Komentarų: (0) (17.11.2017 - 17:02)

Povandeninės tvirtovės

Sąmokslo teorijos ir slaptos pasaulinės vyriausybės egzistavimo šalininkai nuoširdžiai tiki, kad liūdnai pagarsėjusi vyriausybė jau senai rengiasi labai stipriai sumažinti Žemės gyventojų skaičių. Ir tai bus daroma tik vienu tikslu - išgyventi patiems.

Povandeninės tvirtovės

Projektas „Apokalipsė 2012“

Yra manančių, kad projektas „Apokalipsė 2012“, apie kurį dauguma jau ėmė pamiršti (priežastis paprasta - projektas taip ir nebuvo pradėtas vykdyti), buvo dirbtinai parengtas projektas, kurio tikslas buvo iš pradžių išgąsdinti žmoniją artėjančia katastrofa, o po to smarkiai sumažinti gyventojų skaičių. Tačiau kažkas vyko ne taip, kaip buvo numatyta, katastrofa neįvyko. Gal kažkas sutrukdė? Kas tai galėjo būti? Pavyzdžiui, nebuvo pastatytos slėptuvės pasaulio elitui. Arba šios slėptuvės buvo pastatytos, tačiau kažkas sutrukdė jas visiškai įrengti ir taip užkirto kelią branduolinei katastrofai ar trečiajam pasauliniam karui bei šimtų milijonų žmonių sunaikinimui.

Šio straipsnio tikslas nėra išsiaiškinti, kodėl projektas „Apokalipsė 2012“ taip ir nebuvo įgyvendintas. Norime papasakoti apie slėptuves, kurių egzistavimas netiesiogiai patvirtina sąmokslo teorijos šalininkų teisumą. Taigi, ar tikrai egzistuoja slaptos slėptuvės, skirtos pasaulio išrinktiesiems, ar visa tai yra prasimanymai? Politologijos ir sociologijos daktaras amerikietis Ričardas Sauderis tvirtina, kad tokios slėptuvės egzistuoja. Ir jos buvo pradėtos statyti XX amžiaus 6-ame dešimtmetyje pačiame šaltojo karo įkarštyje.

Profesoriaus Sauderio tyrimai

1992-ais metais pradėjęs požeminių ir povandeninių slėptuvių projektų tyrimus, Sauderis išsiaiškino, kad daugiau kaip prieš pusę amžiaus inžinierius Džonas Kreivenas JAV vyriausybės užsakymu parengė ir ėmė įgyvendinti projektą „The Rock Side Project“. Projektas numatė monumentalių slėptuvių statybą Atlanto ir Ramiojo vandenyno dugne maždaug 6 km gylyje. Šios didžiulės slėptuvės turi ne tik priimti keletą povandeninių laivų vienu metu, bet ir užtikrinti gana didelės žmonių grupės autonominį gyvenimą.

Nors šaltasis karas jau seniai baigėsi, projektas nebuvo nutrauktas. Sauderio duomenimis, šiuo metu JAV abiejuose vandenynuose jau yra pastačiusi keletą tokių bazių. Dabartiniu metu statomos kitos bazės, žymiai pažangesnės.

Mokesčių mokėtojų pinigai

Tyrinėtojo manymu monumentalių povandeninių slėptuvių „pasaulio šeimininkams“ statybai buvo išleista milijardai dolerių iš valstybės biudžeto. Tačiau šios išlaidos nėra niekur užfiksuotos. Tai visiškai suprantama - mokesčių mokėtojams visiškai nebūtina žinoti apie tai, kad jų sumokėti pinigai leidžiami statyti slėptuvėms išrinktiesiems žmonėms, kai tuo metu patys mokesčių mokėtojai pasmerkti žūti tų pačių išrinktųjų suplanuotoje pasaulinėje katastrofoje.

Neseniai žiniasklaidoje pasklido informacija apie tai, kad rusų inžinieriai taip pat kuria panašią bazę. Ji bus įrengta Arkties vandenyne dideliame gylyje ir skirta, pirmiausia, aptarnauti povandeninius robotus - naudingųjų iškasenų kasėjus. Tiesa tai ar prasimanymas - parodys ateitis. Kol kas lieka tik tikėtis, kad šių povandeninių bazių niekam neprisireiks kaip slėptuvių nuo dirbtinai sukeltų pasaulinių katastrofų, o jos pačios bus panaudotos tik taikiais tikslais.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: slėptuvės, sąmokslo teorijos, povandeninės slėptuvės, Apokalipsė, projektas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaid...

Ligos, mutacijos
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie kelia...

Ligos, mutacijos
Šešios mokslu patvirtintos rekomendacijos, kaip išvengt...

Jei manote, kad vėžys yra liga, kuri atsiranda iš niekur ir savo elgesiu jos kontroliuoti negalite – labai klystate. Da...

Ligos, mutacijos
Kvepalų daroma žala sveikatai ir aplinkai...

Jie kvepia maloniai, tačiau kas būtent juose kvepia? Parduotuvėse yra kvepalų su citrinos, medžių, gėlių aromatais, bet tai nere...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0