Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Birželio » 9

Puikus tepalo receptas nuo įvairių ligų

Paprasta, veiksminga ir be jokios chemijos! Skauda nugara, stuburo išvarža, pasitempėte koją, traška sąnariai – pabandykite pasitepti šiuo tepalu. Ryte skausmas aprims, o po kelių dienų jūs pamiršite, kad kažkas buvo.

Popieriaus ar polietileno nenaudokite – kompresas turi „kvėpuoti“. Ryte skausmas pasitrauks. Tai geras receptas, jei turite širdies nepakankamumą ir nenorite vartoti vaistų nuo skausmo (paranormal.lt).

Receptas: sumaišykite 5 mumijo tabletes su 5 lašais vandens, maišykite dantų krapštuku tol, kol tabletės visiškai ištirps, pabandykite ištirpinti visus mumijos grūdelius, jei bus tirštas, įlašinkite 2 lašus vandens, bet pabandykite nepadauginti, nes po to blogai susijungs su aliejumi, galutiniame produkte... 5 tabletes atskiestas ir ištirpintas vandenyje, maišome su kėnių aliejumi ir 3 šaukštais medaus. Sumaišykite visus tris ingredientus. Viskas jūsų tepalas nuo skausmo paruoštas naudojimui.

Įdėkite į indą su dangčiu, prieš naudojant sumaišykite. Užtemti ant vienos reikia nedaugiau, kaip milimetrinį sluoksnį, galite įtrinti į odą, jei norite – efektas netgi pagerės, bet storas sluoksnis gali sukelti odos paraudimą nuo kėnio aliejaus, uždenkite tik popieriniu rankšluosčiu arba drobiniu skudurėliu. Svarbu, tepalą laikykite ne šaldytuve.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar